Avatar użytkownika

Radio "Ministerstwo Muzyki"

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Grosz do grosza.... Pamiętaj, każda nawet najmniejsza pomoc tworzy radio. Dlatego pięknie dziękujemy za każde wsparcie. A podziękowanie znajdzie się zawsze w audycji Ostatni Piątek Tygodnia, na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebookowym.
9 zł miesięcznie
Dziękuję Ci, że chcesz wspierać radio. Jesteś naszym bohaterem. Dzięki Tobie możemy spoglądać w przyszłość.
W podziękowaniu za Twoje zaangażowanie otrzymasz od nas możliwość pozdrowienia kogoś z Twoich bliskich na antenie radia. I to w każdym miesiącu, kiedy otrzymamy Twoje wsparcie. I oczywiście wpiszemy Cię na listę naszych Patronów na naszej stronie internetowej i Social Mediach.
13 zł miesięcznie
Trzynastka może być szczęśliwa... Dla nas jest! Jeśli zdecydujesz się przekazać co miesiąc 13 zł na nasze radio, staniesz się naszym Patronem VIP. Uzyskasz dzięki temu dostęp do zamkniętej grupy Patronów, gdzie wspólnie będziemy ustalać kierunki rozwoju naszego radia. I oczywiście otrzymasz wszystkie nagrody z niższych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radio "Ministerstwo Muzyki" w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ministerstwo Muzyki to radio tworzone z pasją, przez ludzi z pasją i dla ludzi z pasją. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich jest muzyka, a gramy praktycznie każdy rodzaj muzyki.

Ministerstwo Muzyki to radio tworzone z pasją, przez ludzi z pasją i dla ludzi z pasją. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich jest muzyka, a gramy praktycznie każdy rodzaj muzyki.

Radio powstało w 2014 roku. Od tego czasu staramy się odkrywać dla naszych słuchaczy muzykę, której nie słychać w komercyjnych stacjach radiowych. Ale oczywiście każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

W poniedziałki o 20:00 gramy dla miłośników cięższych brzmień - "Cały Ro(c)k"

W środę o 22:00 - "4 pory rapu" - późna pora wynika z mocniejszych treści :)

W piątki o 20:00 startuje "Ostatni Piątek Tygodnia" - muzyczne podsumowanie tygodnia i impreza godna każdej domówki w jednym.

Póki co, to wszystkie cyklicznie pojawiające się audycje, ale mamy apetyt na więcej.

 

Radio powstało całkowicie z prywatnych środków i nie prowadzi komercyjnej działalności (jesteśmy wolni od reklam). Ale przyszedł moment, aby zrobić krok do przodu. Dlatego zdecydowaliśmy się szukać wsparcia finansowego wśród naszych słuchaczy oraz potencjalnych reklamodawców. Chcemy tworzyć coraz lepsze radio zarówno w kontekście jakości związanej z techniką, jak również jakości związanej z muzyką i ofertą programową. Naszym celem jest stworzyć radio, które będzie miało ramówkę wypełnioną audycjami od rana do wieczora. Środki, które zbierzemy pozwolą nam pokryć koszt licencji oraz utworzenia profesjonalnego studia.

W zamian oferujemy 100% zaangażowania w radio, najlepszą muzykę w internecie oraz wiele ciekawych projektów w naszym zupełnie antypolitycznym Ministerstwie.

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Radio "Ministerstwo Muzyki" w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Działalność bieżąca radia
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Co kryje pod pojęciem "działalność bieżąca"? Już odpowiadamy - to suma jaka co miesiąc musi być przeznaczona na utrzymanie serwerów, linii telefonicznej, licencji i opłat wynikających z legalnego grania.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radio "Ministerstwo Muzyki" już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.