Mirek Czyżykiewicz

W Patronite od 10.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1305

Liczba Patronów: 1943

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
195 miesięcznie
4 420 łącznie

Ten próg pozwoli nam na osiągnięcie dwóch celów

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 805 zł

brakuje

1. chcemy przeznaczyć część budżetu na promocję i marketing, co pozwoli nam dotrzeć do wielu nowych Słuchaczy. Im większy zasięg działania, tym lepiej dla wszystkich.

2. uruchomimy sklep z płytami i koszulkami , w którym będzie można nabyć wszystkie płyty z repertuaru Mirka. Bardzo często otrzymujemy od Was pytania o płyty, głównie o AVE - do której w tej chwili nie mamy dostępu

KONCERT 40 LAT NA SCENIE I 60 LECIE MIRKA

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

49 805 zł

brakuje

W czasach pandemii nie jesteśmy w stanie koncertować. Ubiegły rok był katastrofalny dla wszystkich Artystów, nas też to nie ominęło. Niestety piękna 40 rocznica pracy Mirka na scenie, nie mogła być uwieńczona trasą koncertową po Polsce, którą mieliśmy zaplanowaną w ub. roku - w zasadzie wszystkie koncerty przepadły. W związku z tym chcemy zorganizować duży koncert z okazji 40 lecia ( nadrabiając ubiegły rok) a także łącząc go z 60 tymi Urodzinami Artysty.

Nie zabraknie ulubionej muzyki, fenomenalnej gitary Mirka i niespodzianek, które mamy nadzieję zrealizować tuż po uwolnieniu koncertów w większym formacie.

BUDOWA STUDIA ARTYSTYCZNEGO MM RECORDS

70 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

69 805 zł

brakuje

Ta kwota miesięcznego wsparcia pozwoli nam, na przestrzeni trzech, czterech miesięcy zbudować i stworzyć kompletne studio artystyczne i wyposażyć je w niezbędny sprzęt do nagrywania muzyki, wokalu, mixu, a także niezbędne programy DAW. Suma ta pozwoli też zbudować stację, dzięki której możliwa będzie profesjonalna produkcja teledysków, zawierająca wszystkie etapy jego powstawania od zdjęć, kręcenia ujęć, po montaż i postprodukcje. Ponad to, dzięki takiemu wsparciu będzie mógł ruszyć projekt literacki, którego celem jest publikacja wierszy Mirka Czyżykiewicza, jako zbiór wierszy opatrzony jego pracami graficznymi i malarskimi.

PLANOWANE PROJEKTY na najbliższy czas:

- PŁYTA (nagrania, mix, produkcja, master, projekt okładki, gitary, wokal)

- TELEDYSK: 1, 2, 3, 4 (reżyseria, scenografia, montaż , produkcja, postprodukcja, aktorzy)

- TOMIK POEZJI WRAZ Z GRAFIKAMI I MALARSTWEM MIRKA CZYŻYKIEWICZA ( redakcja, skład, szata graficzna, wydanie)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ola Kaiper
Ola Kaiper
Próg: 20 zł
Paweł Kowalski
Paweł Kowalski
Próg: 100 zł
Konrad Obszyński
Konrad Obszyński
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 75 zł
Wojciech Kass
Wojciech Kass
Próg: 50 zł