Mirosław Trochanowski

W Patronite od 21.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2987

Liczba Patronów: 2800

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
10 łącznie

TWORZĘ! Również dzięki TOBIE!

1 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie chcę określać górnej granicy potrzebnej kwoty, ponieważ tak naprawdę każda suma będzie dla mnie nieocenionym wsparciem w tym co robię. Każdy dobry gest z Twojej strony będzie przeze mnie nagrodzony, więc przeczytaj uważnie progi ------------------------>

NIESPODZIANKI, ORYGINALNE RYSUNKI I OBRAZY to wyrazy mojej wdzięczności. Będę szczęśliwy jeśli osiągnięta kwota pomoże mi w swobodnej pracy nad moim artystycznym rozwojem.

Obecnie pracuję nad kilkoma seriami obrazów. Duża część z nich jest przeznaczona do renomowanych Domów Aukcyjnych takich jak Desa Unicum, Rempex czy Agra-art. Pracuję nad tym, żeby moja twórczość mogła zaistnieć w szerszej przestrzeni i zyskiwać swoje grono odbiorców wśród kolekcjonerów dzieł.

Twoja realna pomoc pozwoli mi na zakup materiałów niezbędnych do malowania - farb olejnych i akrylowych, płócien, płyt pilśniowych, oleju, terpentyny i dobrej jakości pędzli. Planuję również wziąć udział w kilku międzynarodowych konkursach dla malarzy, które w większości są płatne. Liczę również, że osiągana kwota pozwoli mi promować moje malarstwo poprzez wystawy.

Postaram się, żeby na każdej takiej wystawie znalazło się jedno płótno, na którym wymaluję/wypiszę pędzlem imię i nazwisko bądź firmę każdego z Was jako Współtwórców mojego sukcesu.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Made by Mamonka
Made by Mamonka
Próg: 10 zł