Pallotyńska Grupa Medialna

W Patronite od 26.06.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1106

Liczba Patronów: 1432

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
390 miesięcznie
20 210 łącznie

Pozwól nam działać!

5 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

4 610 zł

brakuje

5000 zł to minimalna kwota dzięki której będziemy mogli działać. Pieniądze przeznaczymy na zatrudnienie dwóch osób w naszej redakcji: kamerzystę i montażystę. Dzięki ich pracy będziemy mogli regularnie przygotowywać filmy na YouTube i podcasty na stronę Pallotti.FM. Jest to dla nas ogromnie ważne. Czy wesprzesz nas?

Rozkręcamy petardę

15 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

14 610 zł

brakuje

Przy 15 000 PLN miesięcznie będzie wstanie odpalić prawdziwą petardę. Nasz nowy pomysł to cykl krótkich i przystępnych audycji poświęconym temu, w co wierzą chrześcijanie. Chcemy do tego projektu zaprosić Cezarego Pazurę w charakterze prowadzącego oraz wielu znanych chrześcijan: Josh McDawel, ks. Krzysztof Krakla SAC, ks. Michał Olszewski SCJ, s. Judyta Pudełko, o. Adam Szustak OP, ks. Krzysztof Porosło i wielu innych.

Scenariusz do filmu o Elżbiecie Sannie

40 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

39 610 zł

brakuje

Elżbieta Sanna była jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Kościele. Śmiało można ją przyrównać do takich świętych kobiet jak Katarzyna Sieneńska, Hildegarda z Bingen czy Matka Teresa z Kalkuty. Do tej niepełnosprawnej analfabetki przychodzili po poradę świeccy, księżą, biskupi, a nawet kardynałowie. Jej pełne mądrości wskazania zawsze były trafne. Bł. Elżbieta Sanna odegrała w Kościele niezwykłą rolę, ale jej historia jest jeszcze ciągle mało znana, dlatego wspólnie z Michałem Kondratem (reż. filmu „Dwie Korony”) chcemy podjąć się tej wielkiej przygody: produkcji filmu o bł. Elżbiecie Sannie.

Możemy rozpocząć pracę nad tym projektem, jeśli miesięczne wsparcie wyniesie 40 tys. zł. Za te pieniądze w przeciągu 2-3 lat powstanie ciekawa i zabawna komedia, a nazwiska naszych darczyńców pojawią się w napisach końcowych. Ty także możesz być jej współproducentem.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof Leń
Krzysztof Leń
Próg: 10 zł
Grażyna Wyszyńska
Grażyna Wyszyńska
Próg: 10 zł
Adam Mazur
Adam Mazur
Próg: 30 zł
Ulrich Kirchner
Ulrich Kirchner
Próg: 150 zł
Grzegorz Pietrzak
Grzegorz Pietrzak
Próg: 10 zł