Avatar użytkownika

Pallotyńska Grupa Medialna

10
patronów
430 
miesięcznie
22 760 
łącznie
10
patronów
430 zł 22 760 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoją dobroć! Każda złotówka ma znaczenie. Dzięki Twojej comiesięcznej wpłacie, będziemy mogli rozwijać swoją działalność. Każdego z naszych patronów i dobroczyńców otaczamy każdego dnia swoją modlitwą. Modlimy się za Ciebie każdego dnia na antenie radia Pallotti.FM i Telewizji Misericordia.
30 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie! Otrzymujesz honorowy tytuł Dobroczyńcy! Dzięki Twojej comiesięcznej wpłacie, będziemy mogli rozwijać swoją działalność. Każdego z naszych patronów i dobroczyńców otaczamy każdego dnia swoją modlitwą. Modlimy się za Ciebie każdego dnia na antenie radia Pallotti.FM i Telewizji Misericordia.
50 zł miesięcznie
Super, że chcesz zostać naszym patronem! Już teraz dziękuję Ci za Twoje wielkie serce. O tych, którzy mają otwarte serce nie zapominamy w naszych codziennych modlitwach. Ponadto raz w miesiącu zostanie odprawiona Msza św. w Twojej intencji.
100 zł miesięcznie
Nie wiesz jak bardzo się cieszymy, że jesteś zainteresowany współpracą z nami. O tych, którzy mają otwarte serce nie zapominamy w naszych codziennych modlitwach. Ponadto raz w miesiącu zostanie odprawiona Msza św. w Twojej intencji. Jeśli zostawisz mam Twój adres to na święta wyślemy Ci mały prezent pod choinkę. Otrzymasz również honorowy tytuł Wielkiego Dobroczyńcy!
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
29 dostępnych miejsc
Jest to ogromnie ważne dla nas, że chcesz nas wesprzeć. Po za gwarantowaną modlitwą za wszystkich naszych partonów i odprawioną raz w miesiącu Mszą św. dodatkowo otrzymasz jedną z wydawanych przez nas książek. Oczywiście otrzymasz również honorowy tytuł Naszego Przyjaciela. Dziękujemy za Twoją życzliwość!
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
15 dostępnych miejsc
Super! Ogromnie się cieszymy, że chcesz nas wesprzeć! Masz udział we wszystkich dobrach duchowych naszej Fundacji (o których pisaliśmy wyżej) oraz informacje o Tobie zostaną umieszczone na naszej stronie w dziale "Patroni". Otrzymujesz honorowy tytuł naszego Wielkiego Przyjaciele!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
Nasze szczęście nie ma granic! Skarzemy z radości, że zechciałeś nas wesprzeć! Kto bogatemu zabroni? Jeśli zadeklarujesz tę kwotę nie tylko otrzymasz wszystko to co powyżej, ale nadto zaprosimy Cię do udziału w jednej z naszych produkcji! No i oczywiście prestiżowy tytuł Wielkiego Dobroczyńcy i Super Przyjaciela należy do Ciebie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pallotyńska Grupa Medialna w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fundacja Misericordia jest organizacją non profit działającą na terenie całego kraju i sanowi część projekty pod nazwą Pallotyńska Grupa Medialna. Prowadzimy stacje telewizyjną, produkujemy audycje radiowe i telewizyjne a ostatnio rozpoczęliśmy przygotowania do produkcji filmu fabularnego o E.Sannie

Fundacja Misericordia Ożarów Mazowiecki

z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim ul. Poznańska 183

Regon: 146568954, NIP: 1182090681 

 • Propagujemy i wykorzystujemy nowoczesne środki techniczne w działalności ewangelizacyjnej;
 • Pragniemy szerzyć kult Miłosierdzia Bożego poprzez różne formy działalności naukowej, edukacyjnej, oświatowo-wychowawczej zgodnej z nauczaniem Magisterium Kościoła rzymskokatolickiego; 
 • Zależy nam na inicjowaniu i wspieraniu działań na rzecz ochrony życia rodzinnego i profilaktyki społecznej;
 • Rozwijamy współpracę z samorządem lokalnym i instytucjami prowadzącymi działalność społeczno- charytatywną;
 • Inicjujemy działania w zakresie promocji turystycznej i regionalnej; 
 • Promujemy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

Cele Autora

Pozwól nam działać!
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 4 570 zł brakuje
8%
5000 zł to minimalna kwota dzięki której będziemy mogli działać. Pieniądze przeznaczymy na zatrudnienie dwóch osób w naszej redakcji: kamerzystę i montażystę. Dzięki ich pracy będziemy mogli regularnie przygotowywać filmy na YouTube i podcasty na stronę Pallotti.FM. Jest to dla nas ogromnie ważne. Czy wesprzesz nas?
Rozkręcamy petardę
 • 15 000 zł miesięcznie
 • 14 570 zł brakuje
2%
Przy 15 000 PLN miesięcznie będzie wstanie odpalić prawdziwą petardę. Nasz nowy pomysł to cykl krótkich i przystępnych audycji poświęconym temu, w co wierzą chrześcijanie. Chcemy do tego projektu zaprosić Cezarego Pazurę w charakterze prowadzącego oraz wielu znanych chrześcijan: Josh McDawel, ks. Krzysztof Krakla SAC, ks. Michał Olszewski SCJ, s. Judyta Pudełko, o. Adam Szustak OP, ks. Krzysztof Porosło i wielu innych.
Scenariusz do filmu o Elżbiecie Sannie
 • 40 000 zł miesięcznie
 • 39 570 zł brakuje
1%
Elżbieta Sanna była jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Kościele. Śmiało można ją przyrównać do takich świętych kobiet jak Katarzyna Sieneńska, Hildegarda z Bingen czy Matka Teresa z Kalkuty. Do tej niepełnosprawnej analfabetki przychodzili po poradę świeccy, księżą, biskupi, a nawet kardynałowie. Jej pełne mądrości wskazania zawsze były trafne. Bł. Elżbieta Sanna odegrała w Kościele niezwykłą rolę, ale jej historia jest jeszcze ciągle mało znana, dlatego wspólnie z Michałem Kondratem (reż. filmu „Dwie Korony”) chcemy podjąć się tej wielkiej przygody: produkcji filmu o bł. Elżbiecie Sannie.

Możemy rozpocząć pracę nad tym projektem, jeśli miesięczne wsparcie wyniesie 40 tys. zł. Za te pieniądze w przeciągu 2-3 lat powstanie ciekawa i zabawna komedia, a nazwiska naszych darczyńców pojawią się w napisach końcowych. Ty także możesz być jej współproducentem.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pallotyńska Grupa Medialna już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Leń
Krzysztof Leń
10 zł
Grażyna Wyszyńska
Grażyna Wyszyńska
10 zł
Ulrich Kirchner
Ulrich Kirchner
150 zł
Adam Mazur
Adam Mazur
30 zł
Grzegorz Pietrzak
Grzegorz Pietrzak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.