Avatar użytkownika

MTB Trails Mielec

9
patronów
149 
miesięcznie
7 479 
łącznie
9
patronów
149 zł 7 479 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
DOBRA DUSZA ROWEROWA

Jesteś naszym przyjacielem! Serdeczne dziękujemy za wsparcie, każda złotówka się liczy. Przybijamy Ci rowerową „5”, wysyłamy list z podziękowaniami i działamy dalej!
13 zł miesięcznie
MIŁOŚNIK KOLARSTWA

Jesteś z nami! Wielkie dzięki! Specjalne podziękowanie z Twoim nazwiskiem (jeśli wyrazisz na to zgodę) zamieścimy na naszym profilu na Facebook'u. Będziesz mógł wspólnie z nami współtworzyć ten projekt. Dzięki Tobie zakupimy niezbędną ilość betonu do wykonania oznakowania trasy. Zyskasz naszą niewyobrażalną wdzięczność.
24 zł miesięcznie
PRAWDZIWY RIDER

Bardzo dziękujemy za tak duże wsparcie! Widać, że kochasz te ścieżki. Dzięki temu zakupimy kolejną porcję desek, z których zbudujemy mostki, które upłynnią jazdę po ścieżkach. Oprócz nagród, które zaproponowaliśmy powyżej, dostaniesz również wstęp do grupy na WhatsApp, w której umawiamy się na rowerowe ustawki. Dzięki temu będziesz mógł lepiej poznać nowe miejscówki, zdobędziesz nowe doświadczenia kolarskie i spędzisz czas z prawdziwymi rowerowymi freakami.
58 zł miesięcznie
MECENAS
(próg dla firm)

Właśnie taki tytuł przysługuje Patronowi tego progu. Uwiecznimy Cię na naszej stronie internetowej i wymienimy Cię w zakładce mecenasi. Każdy będzie mógł zobaczyć, że wspierasz ścieżki MTB Trails Mielec.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora MTB Trails Mielec w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

MTB Trails Mielec to sieć ścieżek typu singletrack zlokalizowana na terenie pozostałości Puszczy Sandomierskiej. Celem utworzenia infrastruktury była m.in.: aktywizacja rowerowa lokalnej społeczności, wspieranie kultury fizycznej i aktywnego spędzania czasu wolnego w gronie rodzinnym.

Trasy MTB  Trails Mielec powstały z inicjatywy Stowarzyszenia CHODŹMY NA ROWER. Ścieżki to praca wielu pasjonatów, którzy podjęli działania w kierunku ich powstania już 2016 r.. Naturalne, kręte i wąskie ściezki  MTB Trails Mielec poprowadzone są w urokliwym lesie, położonym na wydmach, dzięki którym możemy poczuć się jak w prawdziwych górach. Drewniane kładki, ziemne bandy, podjazdy i zjazdy serpentynami to wszystko znajdziesz na naszych trasach.
Trasa Biesiadka Trails została doceniona przez Magazyn Rowerowy MTB Bike. Dziennikarze wybrali „gorące miejsca” dla miłośników MTB w kraju. W czerwcowej publikacji 2020 r. wskazali na sześć atrakcyjnych lokalizacji, w tym na Biesiadka Trails Mielec stworzone przez nas.

 

 

Cele Autora

Utrzymanie sieci ścieżek
  • 750 zł miesięcznie
  • 601 zł brakuje
19%
Wiele osób zna i często korzysta z przygotowanych przez nas tras. Dzięki dobrej promocji przyjeżdża do nas coraz więcej riderów z różnych części kraju.
W poznawania naszych tras pomaga im ich dobre oznakowanie, tablice informacyjne, drewniane wiaty i strefy odpoczynku. Realizacja kolejnych projektów nie jest możliwa bez utrzymywania w dobrej kondycji istniejącej infrastruktury rowerowej. Stałe utrzymanie i remonty tras, pociągają za sobą koszty, na które potrzebne są środki pieniężne.

Naszymi kosztami są:
• bieżące remonty, zakup materiałów budowlanych w celu utrzymanie sieci ścieżek,
• administracja projektem,
• promocja projektu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora MTB Trails Mielec już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Borys Świć
Borys Świć
7 zł
Maciej Czekaj
Maciej Czekaj
24 zł
Łukasz Krupa
Łukasz Krupa
24 zł
Bartek Karczmarczyk
Bartek Karczmarczyk
24 zł
Marcin Krzysztofik
Marcin Krzysztofik
24 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.