MTB Trails Mielec

W Patronite od 10.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1135

Liczba Patronów: 901

Zostań Patronem
11 patronów
176 miesięcznie
1 941 łącznie
MTB Trails Mielec to sieć ścieżek typu singletrack zlokalizowana na terenie pozostałości Puszczy Sandomierskiej. Celem utworzenia infrastruktury była m.in.: aktywizacja rowerowa lokalnej społeczności, wspieranie kultury fizycznej i aktywnego spędzania czasu wolnego w gronie rodzinnym.

Mecenasi

Banner-Mecenasi

 

O Autorze

Trasy MTB  Trails Mielec powstały z inicjatywy Stowarzyszenia CHODŹMY NA ROWER. Ścieżki to praca wielu pasjonatów, którzy podjęli działania w kierunku ich powstania już 2016 r.. Naturalne, kręte i wąskie ściezki  MTB Trails Mielec poprowadzone są w urokliwym lesie, położonym na wydmach, dzięki którym możemy poczuć się jak w prawdziwych górach. Drewniane kładki, ziemne bandy, podjazdy i zjazdy serpentynami to wszystko znajdziesz na naszych trasach.
Trasa Biesiadka Trails została doceniona przez Magazyn Rowerowy MTB Bike. Dziennikarze wybrali „gorące miejsca” dla miłośników MTB w kraju. W czerwcowej publikacji 2020 r. wskazali na sześć atrakcyjnych lokalizacji, w tym na Biesiadka Trails Mielec stworzone przez nas.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Łukasz Krupa
Łukasz Krupa
24 zł miesięcznie
Anonimowy patron
72 zł jednorazowo
Bartek Karczmarczyk
Bartek Karczmarczyk
24 zł miesięcznie
Konrad Szady
Konrad Szady
39 zł jednorazowo
Borys Świć
Borys Świć
7 zł miesięcznie
Anonimowy patron
7 zł miesięcznie