MTB Trails Mielec

W Patronite od 10.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1769

Liczba Patronów: 1457

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
147 miesięcznie
5 687 łącznie
MTB Trails Mielec to sieć ścieżek typu singletrack zlokalizowana na terenie pozostałości Puszczy Sandomierskiej. Celem utworzenia infrastruktury była m.in.: aktywizacja rowerowa lokalnej społeczności, wspieranie kultury fizycznej i aktywnego spędzania czasu wolnego w gronie rodzinnym.

O Autorze

Trasy MTB  Trails Mielec powstały z inicjatywy Stowarzyszenia CHODŹMY NA ROWER. Ścieżki to praca wielu pasjonatów, którzy podjęli działania w kierunku ich powstania już 2016 r.. Naturalne, kręte i wąskie ściezki  MTB Trails Mielec poprowadzone są w urokliwym lesie, położonym na wydmach, dzięki którym możemy poczuć się jak w prawdziwych górach. Drewniane kładki, ziemne bandy, podjazdy i zjazdy serpentynami to wszystko znajdziesz na naszych trasach.
Trasa Biesiadka Trails została doceniona przez Magazyn Rowerowy MTB Bike. Dziennikarze wybrali „gorące miejsca” dla miłośników MTB w kraju. W czerwcowej publikacji 2020 r. wskazali na sześć atrakcyjnych lokalizacji, w tym na Biesiadka Trails Mielec stworzone przez nas.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bartłomiej Kołek
Bartłomiej Kołek
Próg: 24 zł
Borys Świć
Borys Świć
Próg: 7 zł
Maciej Czekaj
Maciej Czekaj
Próg: 24 zł
Łukasz Krupa
Łukasz Krupa
Próg: 24 zł
Bartek Karczmarczyk
Bartek Karczmarczyk
Próg: 24 zł