MTB Trails Mielec

W Patronite od 10.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 862

liczba Patronów: 722

8 patronów
146 zł miesięcznie
322 zł łącznie
MTB Trails Mielec to sieć ścieżek typu singletrack zlokalizowana na terenie pozostałości Puszczy Sandomierskiej. Celem utworzenia infrastruktury była m.in.: aktywizacja rowerowa lokalnej społeczności, wspieranie kultury fizycznej i aktywnego spędzania czasu wolnego w gronie rodzinnym.

O Autorze

Trasy MTB  Trails Mielec powstały z inicjatywy Stowarzyszenia CHODŹMY NA ROWER. Ścieżki to praca wielu pasjonatów, którzy podjęli działania w kierunku ich powstania już 2016 r.. Naturalne, kręte i wąskie ściezki  MTB Trails Mielec poprowadzone są w urokliwym lesie, położonym na wydmach, dzięki którym możemy poczuć się jak w prawdziwych górach. Drewniane kładki, ziemne bandy, podjazdy i zjazdy serpentynami to wszystko znajdziesz na naszych trasach.
Trasa Biesiadka Trails została doceniona przez Magazyn Rowerowy MTB Bike. Dziennikarze wybrali „gorące miejsca” dla miłośników MTB w kraju. W czerwcowej publikacji 2020 r. wskazali na sześć atrakcyjnych lokalizacji, w tym na Biesiadka Trails Mielec stworzone przez nas.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!