Marta Kowalska

W Patronite od 27.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Zakup aparatu wielkoformatowego + zestawu negatywów i kaset 4x5

10 000 zł

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Czuję, że ten temat zasługuje na jedną z najszlachetniejszych technik fotograficznych. Będzie to wymagało ode mnie nauczenia się nowych rzeczy, bo nigdy nie fotografowałam wielkim formatem. Będzie to też wymagało trochę poświęcenia w kwestii dźwigania sprzętu w podróży, ale wiem, że warto! Mam już nawet PDF z książką do nauki fotografii wielkoformatowej. Jeśli chcecie zobaczyć mnie z aparatem pod czarną płachtą, przed uzdrowicielkami z plemienia w Amazonii, bardzo proszę o wsparcie tego celu.

Po 10 latach w fotografii ślubnej mam trochę siły w mięśniach do dźwigania sprzętu!

Na pewno podzielę się w grupie video zza kulis.

Kobiety z plemienia Yawanawa & Huni Kuin - Brazylia

15 000 zł

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Intuicja podpowiada mi, że kolejnym miejscem po Meksyku i Polsce, w którym będę chciała sfotografować kobiety medycyna, będzie Brazylia. Chciałabym dotrzeć do kobiet z plemion Yawanawa, Huni Kuin. Będąc w Meksyku nawiązałam kontakt z osobami, które mogłyby być mostem w kontakcie z tymi plemionami na miejscu w Brazylii. Do realizacji tych zdjęć potrzebne będą środki na sfinansowanie transportu, ubezpieczenia oraz fixera [lokalnej osoby, która pomoże mi dotrzeć do osób, które chcę sfotografować]

Jeśli uda się osiągnąć cel, a kwota, którą oszacowałam okaże się wyższa niż wydatki - resztę przeznaczę na podróż do kolejnego miejsca w Am. Południowej.

Jeśli uda się osiągnąć ten cel - odważę się chyba mówić do kamery i w naszej grupie na FB zrobię live'a o postępach w realizacji projektu.

Zostań Patronem
Kup na prezent