Festiwal Musica Divina

W Patronite od 16.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 336

Liczba Patronów: 471

Zostań Patronem
Kup na prezent
37 patronów
1 645 miesięcznie
41 660 łącznie

Etap II

5 000 zł

miesięcznie

32%

osiągnięto

3 355 zł

brakuje

Właśnie sfinansowaliśmy koszt zatrudnienia jednej osoby, która przez okrągły rok będzie mogła poświęcić się etatowej pracy przy festiwalu. To także 60 000 zł mniej do zdobycia z publicznych grantów! Czyli mniej więcej dwukrotność kwoty, której zazwyczaj brakowało festiwalowi do zamknięcia „na zero” rocznego budżetu. Jeszcze nie jesteśmy wolni, ale jesteśmy dużo bardziej bezpieczni!

Etap III

10 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

8 355 zł

brakuje

Jeden z sześciu festiwalowych koncertów może od tej pory być zrealizowany w sposób wolny! Co więcej – o wyborze artystów zadecydują patroni – to będzie Wasz koncert na Musica Divina!

Etap IV

20 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

18 355 zł

brakuje

Ponad połowa budżetu Musica Divina pochodzi ze wsparcia Patronów! Możemy poczuć się bardzo bezpieczni i zrezygnować z ogromnej części pracy nad pozyskiwaniem publicznych dotacji. Już 3 z sześciu koncertów realizujemy w porozumieniu z Patronami!

Etap V

30 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

28 355 zł

brakuje

Festiwal Musica Divina jest nasz i tylko nasz! W wolny i stabilny sposób rozwijamy naszą festiwalową przyszłość. Wspólne decydujemy o programie i możemy być pewni, że żadne zawirowania w życiu publicznym nie położą się cieniem na kontynuacji Musica Divina. Jesteśmy profesjonalni i ciągle podnosimy jakość koncertów. Nadal szukamy mecenasów prywatnych, ale nie musimy aplikować o wsparcie publiczne. Zrealizowaliśmy coś niewiarygodnego i inspirujemy innych do pójścia naszą drogą!

Etap I

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

To kwota, która ułatwi nam realizację kolejnych etapów. Uwolni zasoby potrzebne, by rozbudować fundraising i promocję oraz skutecznie dotrzeć do publiczności zachęcając ją do wsparcia wydarzenia. Dzięki tej kwocie aż 3 wolontariuszy dostanie narzędzia, by zaangażować się w regularną działalność na rzecz festiwalu.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Ania Michna
Ania Michna
Próg: 30 zł
Patryk Sypek
Patryk Sypek
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Mikołaj Kondratek
Mikołaj Kondratek
Próg: 50 zł
Lidia Hałasa
Lidia Hałasa
Próg: 50 zł