Festiwal Musica Divina

W Patronite od 16.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 180

Liczba Patronów: 249

Zostań Patronem
67 patronów
2 510 miesięcznie
6 975 łącznie

Etap II

5 000 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

2 490 zł

brakuje

Właśnie sfinansowaliśmy koszt zatrudnienia jednej osoby, która przez okrągły rok będzie mogła poświęcić się etatowej pracy przy festiwalu. To także 60 000 zł mniej do zdobycia z publicznych grantów! Czyli mniej więcej dwukrotność kwoty, której zazwyczaj brakowało festiwalowi do zamknięcia „na zero” rocznego budżetu. Jeszcze nie jesteśmy wolni, ale jesteśmy dużo bardziej bezpieczni!

Etap III

10 000 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

7 490 zł

brakuje

Jeden z sześciu festiwalowych koncertów może od tej pory być zrealizowany w sposób wolny! Co więcej – o wyborze artystów zadecydują patroni – to będzie Wasz koncert na Musica Divina!

Etap IV

20 000 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

17 490 zł

brakuje

Ponad połowa budżetu Musica Divina pochodzi ze wsparcia Patronów! Możemy poczuć się bardzo bezpieczni i zrezygnować z ogromnej części pracy nad pozyskiwaniem publicznych dotacji. Już 3 z sześciu koncertów realizujemy w porozumieniu z Patronami!

Etap V

30 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

27 490 zł

brakuje

Festiwal Musica Divina jest nasz i tylko nasz! W wolny i stabilny sposób rozwijamy naszą festiwalową przyszłość. Wspólne decydujemy o programie i możemy być pewni, że żadne zawirowania w życiu publicznym nie położą się cieniem na kontynuacji Musica Divina. Jesteśmy profesjonalni i ciągle podnosimy jakość koncertów. Nadal szukamy mecenasów prywatnych, ale nie musimy aplikować o wsparcie publiczne. Zrealizowaliśmy coś niewiarygodnego i inspirujemy innych do pójścia naszą drogą!

Etap I

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

To kwota, która ułatwi nam realizację kolejnych etapów. Uwolni zasoby potrzebne, by rozbudować fundraising i promocję oraz skutecznie dotrzeć do publiczności zachęcając ją do wsparcia wydarzenia. Dzięki tej kwocie aż 3 wolontariuszy dostanie narzędzia, by zaangażować się w regularną działalność na rzecz festiwalu.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Adam Budka
Adam Budka
Próg: 50 zł
Hubert Bochenek
Hubert Bochenek
Próg: 5 zł
Michalina Wieczorek
Michalina Wieczorek
Próg: 20 zł
Darek Rosiński
Darek Rosiński
Próg: 50 zł
Piotr Suwara
Piotr Suwara
Próg: 5 zł
Antoni Czachor
Antoni Czachor
Próg: 30 zł