Festiwal Musica Divina

W Patronite od 16.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 296

Liczba Patronów: 414

Zostań Patronem
Kup na prezent
41 patronów
1 700 miesięcznie
32 495 łącznie

Etap II

5 000 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

3 300 zł

brakuje

Właśnie sfinansowaliśmy koszt zatrudnienia jednej osoby, która przez okrągły rok będzie mogła poświęcić się etatowej pracy przy festiwalu. To także 60 000 zł mniej do zdobycia z publicznych grantów! Czyli mniej więcej dwukrotność kwoty, której zazwyczaj brakowało festiwalowi do zamknięcia „na zero” rocznego budżetu. Jeszcze nie jesteśmy wolni, ale jesteśmy dużo bardziej bezpieczni!

Etap III

10 000 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

8 300 zł

brakuje

Jeden z sześciu festiwalowych koncertów może od tej pory być zrealizowany w sposób wolny! Co więcej – o wyborze artystów zadecydują patroni – to będzie Wasz koncert na Musica Divina!

Etap IV

20 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

18 300 zł

brakuje

Ponad połowa budżetu Musica Divina pochodzi ze wsparcia Patronów! Możemy poczuć się bardzo bezpieczni i zrezygnować z ogromnej części pracy nad pozyskiwaniem publicznych dotacji. Już 3 z sześciu koncertów realizujemy w porozumieniu z Patronami!

Etap V

30 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

28 300 zł

brakuje

Festiwal Musica Divina jest nasz i tylko nasz! W wolny i stabilny sposób rozwijamy naszą festiwalową przyszłość. Wspólne decydujemy o programie i możemy być pewni, że żadne zawirowania w życiu publicznym nie położą się cieniem na kontynuacji Musica Divina. Jesteśmy profesjonalni i ciągle podnosimy jakość koncertów. Nadal szukamy mecenasów prywatnych, ale nie musimy aplikować o wsparcie publiczne. Zrealizowaliśmy coś niewiarygodnego i inspirujemy innych do pójścia naszą drogą!

Etap I

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

To kwota, która ułatwi nam realizację kolejnych etapów. Uwolni zasoby potrzebne, by rozbudować fundraising i promocję oraz skutecznie dotrzeć do publiczności zachęcając ją do wsparcia wydarzenia. Dzięki tej kwocie aż 3 wolontariuszy dostanie narzędzia, by zaangażować się w regularną działalność na rzecz festiwalu.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Lidia Hałasa
Lidia Hałasa
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Kamil Dudek
Kamil Dudek
Próg: 20 zł
Piotr i Jolanta Gałosz
Piotr i Jolanta Gałosz
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
gojuu-art
gojuu-art
Próg: 20 zł