Muzyka Liturgiczna

W Patronite od 06.08.2019

Sobotnie Warsztaty Wokalne

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

"Sobotnie Warsztaty Wokalne" to cykliczne, odbywające się raz w miesiącu, warsztaty muzyki liturgicznej o zasięgu lokalnym.
Przyjeżdżają na nie uczestnicy z Gdańska i okolic (w promieniu 100 km).
Pod okiem profesjonalnych muzyków, kształcą swoje umiejętności w zakresie śpiewu.
Warsztatom towarzyszy zawsze radosna atmosfera ale i duże zaangażowanie uczestników w realizacji założonego programu.
Widać, że im bardzo na tym zależy i często nie mogą doczekać się kolejnej edycji.
Rozpoczynamy zawsze w październiku a kończymy w czerwcu.
To będzie już trzecia edycja „Sobotnich Warsztatów Wokalnych” - wstęp wolny.

Gdańska Szkoła Kantorów

3 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 500 zł

brakuje

„Gdańska Szkoła Kantorów” jest dedykowana osobom pragnącym zajmować się muzyką liturgiczną, podnosić kwalifikacje w tej dziedzinie. To dwuletni kurs wokalno-liturgiczny.
Do prowadzenia zajęć chcemy zaprosić najlepszych fachowców z emisji głosu, z zasad muzyki, z teologii liturgii .....i innych dziedzin związanych z liturgią.
Bardzo starannie dobraliśmy miejsce prowadzenia zajęć - blisko dworca PKP Gdańsk Główny, w miejscu bardzo odpowiadającym klimatowi zajęć.
Kantor to osoba, która może poprowadzić scholę lub chór parafialny ale też przygotować psalmy, czytania, części liturgii godzin....
To także osoba, która ostatecznie zadba o to, co w liturgii najważniejsze: by SŁOWO, trafiło do odbiorcy.

Warsztaty „Muzyka Duszy” 2020

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Warsztaty Muzyki Liturgicznej „Muzyka Duszy” to czterodniowe przedsięwzięcie skupiające ludzi uwielbiających śpiewać, muzyków i kompozytorów oraz zespoły koncertujące podczas warsztatów.
Dla śpiewających to ogromna szansa na zwiększenie swoich możliwości wokalnych i repertuarowych, poznanie wielu wspaniałych ludzi a także uczestniczenia we wspólnocie modlącej się śpiewem.
Uczestnicy mogą uczestniczyć w zajęciach śpiewu polifonicznego, chorałowego a także w indywidualnych zajęciach z emisji głosu.
Prowadzeni są przez jednych z najlepszych fachowców w tych dziedzinach.
Projekt „Muzyka Duszy 2020” rozpoczniemy już tradycyjnie w uroczystość Bożego Ciała tj. w czwartek 11.06.2020 i zakończymy w niedzielę 14.06.2020.
Pragniemy przybliżyć piękno liturgii, jej znaczenie oraz zachęcić do rozwijania swoich umiejętności.
Poprzez poznanie własnego piękna, piękna innych, uczestniczenia w harmonii gdzie piękno i dobro tak mocno są widoczne, uczestnicy budują wiarę w siebie, wiarę w drugiego człowieka, widzą niezwykła siłę i sens wspólnoty.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)