Avatar użytkownika

Muzyka Liturgiczna

1
patron
7 
miesięcznie
1 395 
łącznie
1
patron
7 zł 1 395 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Siedem to dla nas jak siedem świec oświetlających nam drogę do realizacji naszych projektów. Dziękujemy Ci za to światło. Z pewnością wróci ono do Ciebie kiedy przyjdziesz na nieodpłatne koncerty towarzyszące naszym warsztatom.
12 zł miesięcznie
Dwanaście to dla nas już wieniec z gwiazd, który założymy krocząc do realizacji naszych projektów po oświetlonej drodze. Dziękujemy Ci za ten powód do naszej radości.
Podzielimy się nią z Tobą kiedy zechcesz się z nami spotkać na dobrej kawie w Gdańsku - jesteś zaproszony !
40 zł miesięcznie
Czterdzieści to dla nas jak lata wędrówki do Ziemi Obiecanej. Ta liczba przybliża nas do celu naszej wędrówki - przeprowadzenia projektów. Dziękujemy Ci za to, że możemy już wyruszyć i czynić konkretne działania. Otrzymujesz od nas nieodpłatny udział w Warsztaty Muzyki Liturgicznej „Muzyka Duszy”. Do zobaczenia!
77 zł miesięcznie
Tyle razy dziękujemy Ci za Twoją ofiarność. Przyjmij od nas zaproszenie na koncert towarzyszący warsztatom jako VIP.
97 zł miesięcznie
Ta kwota zagwarantuje nam możliwość zaproszenia bardzo dobrego fachowca do prowadzenia zajęć. Chcielibyśmy odwdzięczyć Ci się osobistym spotkaniem z nim - może właśnie na specjalnych zajęciach z emisji głosu ? Pozwoli Ci to nie męczyć się kiedy mówisz lub śpiewasz. Zapraszamy Cię również na pyszny obiadek w jednej z restauracji w Gdańsku.
144 zł miesięcznie
sto czterdzieści cztery - to jak liczba uczestników, którzy dzięki Twojej Twojej decyzji bedą mogli wziąć udział w warsztatach „Muzyka Duszy” korzystając z bardzo dobrze przygotowanych śpiewników. Oprócz nieodpłatnego udziału w warsztatach otrzymasz specjalny śpiewnik z dedykacjami od naszych Prowadzących warsztaty - wspaniałych ludzi i muzyków.
777 zł miesięcznie
Wspaniałe.. Jesteś zaproszony do wypowiedzi w reportażu filmowym z naszych warsztatów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Muzyka Liturgiczna w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Uczestnicząc w naszych projektach rozpoznasz swoje piękno, które najlepiej wyraża się wtedy, gdy uczestniczy w harmonii z innymi.
Poznaj siebie - spotkasz Boga.
W ten sposób chcemy Wam służyć.

Jesteśmy grupą osób z Gdańska dla których jakość sprawowania liturgii, a w szczególności śpiewu liturgicznego ma duże znaczenie.

Postanowiliśmy zatem organizować w Gdańsku, Warsztaty Muzyki Liturgicznej "Muzyka Duszy” adresowane do wszystkich chętnych z całej Polski i nie tylko. Staramy się zadbać o najlepszy komfort uczestników poprzez staranny dobór miejsca, prowadzących, repertuaru, harmonogramu, koncertów towarzyszących a także całodniowego poczęstunku. 
„Muzykę Duszy” przeprowadzimy już po raz piąty. Zaczynamy w czwartek, w uroczystość Bożego Ciała - 11.06.2020, a skończymy w niedzielę -14.06.2020. 

Organizujemy też "Sobotnie Warsztaty Wokalne" odbywające się cyklicznie w parafii Chrystusa Zbawiciela w Gdańsku Osowej przy ul. Pegaza 15. Spotykamy się raz w miesiącu od października  do czerwca. „Sobotnie Warsztaty Wokalne” są kierowane do osób, które jeszcze nie mają dużej wprawy w śpiewie. Prowadzący to  fachowcy o wielkim doświadczeniu, często o znacznym dorobku kompozytorskim ale też o dużym sercu i cierpliwości.

Obecnie pracujemy nad kolejnym projektem o nazwie „Gdańska Szkoła Kantorów”. Zależy nam na tym, aby zajęcia mogły się rozpocząć już z końcem września. Wiele zależy od Waszej ofiarności. W dwuletnim cyklu chcielibyśmy wykształcić ludzi, którzy zadbaliby na swoich parafiach o możliwie wysoką jakość sprawowania liturgii i poprzez to sprawić by jej uczestnicy żyli wiarą żywą.

Bardzo nam zależy na jak najlepszym przygotowaniu wszystkich imprez. Dokładamy tu wiele starań. Oto kilka świadectw jakie otrzymaliśmy po ostatniej edycji „Muzyki Duszy”:

- Dzięki, dzięki, dzięki ?. To mój pierwszy raz na warsztatach. Podchodziłam z rezerwą i opcją wycofania się „jakby co"?, ale już pierwszego dnia wszystkie obawy minęły. Było wspaniale. Extra organizacja, punktualność, prowadzący z charyzmą, osobowością, kompetencją. To były szczęśliwe dni dla mnie i cudowne zmęczenie w niedzielę.

- Czuję się, jakbym wróciła z Nieba ☺️ Dziękuję za całą troskę, delikatność, a jednocześnie zapał i energię, której doświadczałam przez te 4 dni. 

- chciałem tylko bardzo podziękować za te niesamowite warsztaty, nie udało mi się złapać Państwa zaraz po koncercie żeby podziękować osobiście. To był niesamowity czas który zupełnie odwrócił mi moje doświadczenia związane z muzyką i pozwolił mi spotkać się z Bogiem poprzez muzykę. Muszę się przyznać pierwszego dnia jechałem na spotkanie bardzo sceptyczny, ale wychodziłem dzisiaj z św. Jana zakochany w muzyce liturgicznej. Tworzą Państwo niesamowite dzieło za które nie umiem podziękować wystarczającą ilość razy. Niech Wam Pan Błogosławi. :)

Więcej o naszych aktywnościach dowiesz się na naszej stronie: http://muzykaliturgiczna.pl oraz na naszym kanale youtube: www.youtube.com/channel/UCBLo8AnCyAZ30uto7nKkS3Q

Wspaniała to rzecz uczestniczyć w przedsięwzięciach, gdzie poprzez zbiorowy wysiłek osadzony w życzliwym środowisku dostępujemy harmonii bycia jednym kościołem bez jakichkolwiek podziałów. Towarzyszy nam wtedy (oprócz oczywiście zmęczenia) wielka radość a także pragnienie dobra i uczestniczenia w pięknie całego stworzenia. Widać to na jednym z filmów: 

.... a także na reportażu z ostatniej edycji „Muzyki Duszy”....

....oraz przedostatniej.

A to fragment koncertu towarzyszącego warsztatom:

Prosimy Ciebie o wsparcie naszych  inicjatyw.

  Jurek Banaszewski


   S T O W A R Z Y S Z E N I E
   muz.liturgiczna@gmail.com
   Al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk 
   NIP 9571102371 REGON 369601297
   Bank Pekao SA. Sopot ul. Reja 13/15
   51 1240 1242 1111 0010 7865 3730

Cele Autora

Sobotnie Warsztaty Wokalne
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 993 zł brakuje
0%
"Sobotnie Warsztaty Wokalne" to cykliczne, odbywające się raz w miesiącu, warsztaty muzyki liturgicznej o zasięgu lokalnym.
Przyjeżdżają na nie uczestnicy z Gdańska i okolic (w promieniu 100 km).
Pod okiem profesjonalnych muzyków, kształcą swoje umiejętności w zakresie śpiewu.
Warsztatom towarzyszy zawsze radosna atmosfera ale i duże zaangażowanie uczestników w realizacji założonego programu.
Widać, że im bardzo na tym zależy i często nie mogą doczekać się kolejnej edycji.
Rozpoczynamy zawsze w październiku a kończymy w czerwcu.
To będzie już trzecia edycja „Sobotnich Warsztatów Wokalnych” - wstęp wolny.
Gdańska Szkoła Kantorów
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 493 zł brakuje
0%
„Gdańska Szkoła Kantorów” jest dedykowana osobom pragnącym zajmować się muzyką liturgiczną, podnosić kwalifikacje w tej dziedzinie. To dwuletni kurs wokalno-liturgiczny.
Do prowadzenia zajęć chcemy zaprosić najlepszych fachowców z emisji głosu, z zasad muzyki, z teologii liturgii .....i innych dziedzin związanych z liturgią.
Bardzo starannie dobraliśmy miejsce prowadzenia zajęć - blisko dworca PKP Gdańsk Główny, w miejscu bardzo odpowiadającym klimatowi zajęć.
Kantor to osoba, która może poprowadzić scholę lub chór parafialny ale też przygotować psalmy, czytania, części liturgii godzin....
To także osoba, która ostatecznie zadba o to, co w liturgii najważniejsze: by SŁOWO, trafiło do odbiorcy.

Warsztaty „Muzyka Duszy” 2020
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 993 zł brakuje
0%
Warsztaty Muzyki Liturgicznej „Muzyka Duszy” to czterodniowe przedsięwzięcie skupiające ludzi uwielbiających śpiewać, muzyków i kompozytorów oraz zespoły koncertujące podczas warsztatów.
Dla śpiewających to ogromna szansa na zwiększenie swoich możliwości wokalnych i repertuarowych, poznanie wielu wspaniałych ludzi a także uczestniczenia we wspólnocie modlącej się śpiewem.
Uczestnicy mogą uczestniczyć w zajęciach śpiewu polifonicznego, chorałowego a także w indywidualnych zajęciach z emisji głosu.
Prowadzeni są przez jednych z najlepszych fachowców w tych dziedzinach.
Projekt „Muzyka Duszy 2020” rozpoczniemy już tradycyjnie w uroczystość Bożego Ciała tj. w czwartek 11.06.2020 i zakończymy w niedzielę 14.06.2020.
Pragniemy przybliżyć piękno liturgii, jej znaczenie oraz zachęcić do rozwijania swoich umiejętności.
Poprzez poznanie własnego piękna, piękna innych, uczestniczenia w harmonii gdzie piękno i dobro tak mocno są widoczne, uczestnicy budują wiarę w siebie, wiarę w drugiego człowieka, widzą niezwykła siłę i sens wspólnoty.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Muzyka Liturgiczna już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

aneta majda
aneta majda
7 zł
Agnieszka Kitowska
Agnieszka Kitowska
40 zł
Anonimowy patron
40 zł
Magdalena Kałuszyńska
Magdalena Kałuszyńska
40 zł
Jasiek Moroz
Jasiek Moroz
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.