My-mobile.pl

W Patronite od 22.11.2016

Podstawowe koszty

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Dzięki temu My-mobile.pl będzie mogło spokojnie się rozwijać w oparciu o zdecydowanie mocniejsze niż obecnie serwery (do tego dochodzi koszt oprogramowania graficznego po domeny), które gotowe będą przyjąć nowy projekt zupełnie odświeżonego wyglądu/designu responsywnej już witryny My mobile v4.0 z multimediami w jakości HD. Zniknie zatem obecny standard obrazków zbliżony do VGA. Tak więc zamiast My mobile HQ już wkrótce nadejdzie era My mobile HD!

My-mobile.pl rusza pełną parą!

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego celu serwis z automatu wychodzi z fazy hobbistycznej, pasjonackiej coś jak My mobile HOME EDITION (w nawiązaniu do słynnych wersji komputerowego Windows) i przechodzi w tryb My mobile PROFESSIONAL. Od tego momentu będzie już rozwijany codziennie, czyli 5x dni w tygodniu, a nie jak to jest obecnie 2x, czasem 3x dni ;o)

Projekty poboczne, które zostaną wznowione:

*rozpoczęcie prac nad zupełnie nowym wyglądem My mobile v4.0
*namiastka sklepu tylko z wartościowymi aplikacjami My mobile APPS przerwanego kilka lat temu na etapie zakodowania wstępnego front-endu, gdzie użytkownik będzie miał możliwość sortowania tytułów względem platformy Android/iOS/Windows 10 Mobile (!)
*przełoży się to także na zdecydowanie większą liczbę artykułów ;o)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)