My-mobile.pl

My mobile to innowacyjny serwis o technologiach mobilnych prezentujący najlepsze aplikacje, najciekawsze promocje oraz najbardziej praktyczne porady na Twój telefon. To właśnie dzięki nim użytkownik staje się jeszcze bardziej mobilny.

O Autorze

Witajcie, jestem Kamil i tworzę od kilku lat (hobbistycznie) serwis My mobile, który jest efektem telekomunikacyjnej pasji. Jego zadaniem jest pomaganie użytkownikom w osiąganiu pełnej mobilności na nieco trudnym oraz zawiłym rynku telefonii komórkowej. To właśnie stąd wzięły się pomysły takie jak My mobile RANKING z zestawieniem najlepszych ofert na kartę (Pre-paid).

 

 

Od 2005 roku związany z branżą internetową, w której przeszedł chyba wszystkie szczeble począwszy od webdevelopmentu, webdesingu, na marketingu SEO/SEM kończąc. Już od dzieciństwa pasjonował się takimi markami jak Sony, Technics, Panasonic, Creative, HBO, Canal+, postanowił więc stworzyć własną, równie dobrą o nazwie My mobile ;o)

 

Zapraszam już teraz na www.my-mobile.pl

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)