NACHSPIEL

W Patronite od 27.05.2016

Hajs na start

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Może i tysiąc złotych nie pokryje w całości kosztów naszych podróży, ale na pewno pomoże nam wystartować. Bo właśnie o to chodzi, trochę pozytywnej energii i poczucie wsparcia, a wszystko będzie możliwe!

W drodze

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Jedziemy, jest dobrze! Każdy z nas dostaje w łapkę bilet na pociąg i pełen ekscytacji rusza na festiwal. Słyniemy ze świetnego zarządzania budżetem, dlatego na pewno coś nam zostanie i wtedy możemy przejść do celu numer trzy...

Gdzie żyć?

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

... którym są noclegi. O ile nie są nam straszne zimne noce pod namiotem, podczas produkcji filmowej pojawiają się pewne przeszkody. Dlatego musimy zapewnić przynajmniej jednej osobie bezpieczne lokum.

Jak żyć?

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Pytanie, na które odpowiedzi szukają filozofowie od setek lat. My odpowiedź już poznałyśmy, ale potrzebujemy funduszy, aby zacząć je realizować.. Za te pieniądze będziemy w stanie utrzymać stały zespół produkcyjny. Z naciskiem na operatora, który będzie mógł poświęcić naszemu projektowi 100% swojej uwagi.

Niebo na Ziemi

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Przy takiej kwocie zaczynamy grubą produkcję. Inwestujemy we własny sprzęt i w końcu przestajemy martwić się o to, jak wypełnić nasze techniczne braki. Nasz operator jest podwójnie szczęśliwy, a my możemy poświęcić całą swoją uwagę tworzeniu rzetelnego materiału, mniej martwiąc się sprawami organizacyjnymi.

Dzięki tym pieniądzom skupimy się na swoich celach, czyli tworzeniu cyklicznych relacji oraz całej platformy festiwalowej. Każdy z nas wreszcie będzie mógł się zająć swoimi obowiązkami i razem stworzyć zespół, w którym każdy zna swoje miejsce i robi to, w czym jest dobry.

Show must go on

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

Nie jesteśmy pazerni, dlatego za taką kwotę chętnie powiększymy swój zespół. Dzięki temu ekipa Nachspiel będzie mogła być w kilku miejscach na raz , nie omijając żadnego ważnego wydarzenia.

To jednak nie wszystko! Za te pieniądze wyprodukujemy film, który będzie dumną polskiego przemysłu muzycznego. Zgromadzone fundusze zainwestujemy w jego promocję za granicą - zarówno na rynku muzycznym, jak i filmowym.

Jak wiemy, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlaczego więc za rok nie spróbować zrobić kolejnego filmu, na przykład o europejskiej scenie festiwalowej? Nasza kreatywność się nie kończy, ale potrzebujemy Waszej pomocy :)

Nie zamykamy się jednak tylko na produkcji filmowej. Nachspiel ma być platformą muzyczną, zrzeszająca pasjonatów i osoby, które po prostu kochają dźwięki tak, jak my. Dlatego nasze relacje i wywiady nie skończą się razem z sezonem festiwalowym.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)