Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

6550 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Prawie 25 festiwali, ponad 15 tysięcy kilometrów. Porozmawiamy z uczestnikami, organizatorami i artystami. To wszystko zamkniemy w filmie dokumentalnym. O ile nam w tym pomożesz ;)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 1000 zł
Hajs na start
Może i tysiąc złotych nie pokryje w całości kosztów naszych podróży, ale na pewno pomoże nam wystartować. Bo właśnie o to chodzi, trochę pozytywnej energii i poczucie wsparcia, a wszystko będzie możliwe!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
W drodze
Jedziemy, jest dobrze! Każdy z nas dostaje w łapkę bilet na pociąg i pełen ekscytacji rusza na festiwal. Słyniemy ze świetnego zarządzania budżetem, dlatego na pewno coś nam zostanie i wtedy możemy przejść do celu numer trzy...
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Gdzie żyć?
... którym są noclegi. O ile nie są nam straszne zimne noce pod namiotem, podczas produkcji filmowej pojawiają się pewne przeszkody. Dlatego musimy zapewnić przynajmniej jednej osobie bezpieczne lokum.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
Jak żyć?
Pytanie, na które odpowiedzi szukają filozofowie od setek lat. My odpowiedź już poznałyśmy, ale potrzebujemy funduszy, aby zacząć je realizować.. Za te pieniądze będziemy w stanie utrzymać stały zespół produkcyjny. Z naciskiem na operatora, który będzie mógł poświęcić naszemu projektowi 100% swojej uwagi.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 10000 zł
Niebo na Ziemi
Przy takiej kwocie zaczynamy grubą produkcję. Inwestujemy we własny sprzęt i w końcu przestajemy martwić się o to, jak wypełnić nasze techniczne braki. Nasz operator jest podwójnie szczęśliwy, a my możemy poświęcić całą swoją uwagę tworzeniu rzetelnego materiału, mniej martwiąc się sprawami organizacyjnymi.

Dzięki tym pieniądzom skupimy się na swoich celach, czyli tworzeniu cyklicznych relacji oraz całej platformy festiwalowej. Każdy z nas wreszcie będzie mógł się zająć swoimi obowiązkami i razem stworzyć zespół, w którym każdy zna swoje miejsce i robi to, w czym jest dobry.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 20000 zł miesięcznie
brakuje 20000 zł
Show must go on
Nie jesteśmy pazerni, dlatego za taką kwotę chętnie powiększymy swój zespół. Dzięki temu ekipa Nachspiel będzie mogła być w kilku miejscach na raz , nie omijając żadnego ważnego wydarzenia.

To jednak nie wszystko! Za te pieniądze wyprodukujemy film, który będzie dumną polskiego przemysłu muzycznego. Zgromadzone fundusze zainwestujemy w jego promocję za granicą - zarówno na rynku muzycznym, jak i filmowym.

Jak wiemy, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlaczego więc za rok nie spróbować zrobić kolejnego filmu, na przykład o europejskiej scenie festiwalowej? Nasza kreatywność się nie kończy, ale potrzebujemy Waszej pomocy :)

Nie zamykamy się jednak tylko na produkcji filmowej. Nachspiel ma być platformą muzyczną, zrzeszająca pasjonatów i osoby, które po prostu kochają dźwięki tak, jak my. Dlatego nasze relacje i wywiady nie skończą się razem z sezonem festiwalowym.

O Autorze

Jesteśmy trzema dziewczynami, które wydarzenia muzyczne znają od podszewki. Każda z nas ma swoją historię - wzajemnie się przeplatają i uzupełniają.

Nachspiel Team

Karolina - absolwentka politologii i kulturoznawstwa. Autorka pracy magisterskiej poruszającej temat muzyki w przestrzeni publicznej Warszawy. Zainteresowana wszelkimi połączeniami na styku dźwięk - obraz - człowiek. Posiada zacięcie dziennikarskie, które doskonaliła podczas swoich studiów politologicznych, a także w strukturach wrocławskiej telewizji studenckiej. Ciekawa produkcji eventów (głównie muzycznych), w których brała udział niemalże na każdym etapie realizacji - już od najmłodszych lat, jako wolontariuszka.

Agata - absolwentka dziennikarstwa muzycznego, które wybrała z czystej pasji. Uczestniczka koncertów i festiwali już jako nastolatka. W późniejszych latach organizatorka eventów, głównie muzycznych. Była managerka wrocławskiego Das Lokalu. Nasz mistrz słowa pisanego, z wieloletnim i zróżnicowanym doświadczeniem dziennikarskim i copywriterskim. Kolekcjonerka wiedzy o muzyce, którą czerpie na każdym kroku i w każdy sposób - pytając, szukając czy tworząc. Dobry reasercher.

 

O projekcie

Fenomen festiwali muzycznych w Polsce (i na świecie) rośnie z roku na rok, jednak do tej pory nikt nie podjął się jego dokładnej analizy. Aż do teraz!

Prawie 25 festiwali, ponad 15 tysięcy kilometrów. Porozmawiamy z uczestnikami, organizatorami i artystami. Chcemy przedstawić różnorodność polskiej sceny muzycznej - od Castle Party po Audioriver, od Taurona po Woodstock.

Jak to będzie przebiegać?

Na każdy festiwal jedziemy dokładnie przygotowane. Zdobytą wiedzą dzielimy się na naszej stronie internetowej w postaci:

  • muzycznych playlist oddających klimat wydarzenia,
  • przewodników festiwalowych, w których polecamy wybranych przez nas artystów oraz
  • selekcji miejsc, które warto zobaczyć w danej miejscowości.

 

Po każdym festiwalu publikujemy krótką relację video, a także wywiady - do tej pory ukazały się relacje z poznańskiego festiwalu Spring Break (pisemna) i Red Bull Music Academy Weekender Warsaw. Oczywiście najciekawsze smaczki pozostawiamy dla siebie, aż do momentu publikacji pełnometrażowego filmu, który będzie uwieńczeniem całej akcji.

 

Liczymy na Was! Zapraszamy do objęcia nas patronatem.

To dla nas bardzo ważny moment, ponieważ sezon festiwalowy już się rozpoczyna. Nie mamy ani chwili do stracenia! :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Od czegoś trzeba zacząć!
Czym jest dla Ciebie zwykły piątak - nie kupisz za to prosecco ani hummusu z rukolą. Dla nas jednak to już piękna suma, która dorzucona do innych piątek zafunduje bilet na pociąg! Jakoś musimy się przemieszczać, a że torów w naszym kraju więcej niż autostrad, oddajemy swój projekt w ręce PKP. A Tobie, drogi patronie - za piątaka przybijemy piątkę, kiedy się spotkamy!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
LET IT RAIN! Za 10 złotych już naprawdę możemy zaszaleć, dlatego oficjalnie za tę dyszkę podziękujemy w filmiku.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Jest już naprawdę dobrze! Tak dobrze, że Twoje hojne nazwisko powinno znaleźć się na naszej stronie, w zakładce partnerów. Nie wspominając już o naszej dozgonnej wdzięczności i uwielbieniu (tak tak, juz budujemy Ci ołtarzyk!)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow! Za takie pieniądze należą Ci się prawdziwe pozdrowienia. Ale takie oldschoolowe. Wybierasz festiwal na którym Ty nie mogłeś się pojawić, a my wysyłamy Ci z niego pocztówkę razem z małą niespodzianką :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Stówa to wyzwanie dla prawdziwych ryzykantów i miłośników muzyki. Życie prawdziwego festiwalowicza jest nieprzewidywalne, tak jak podziękowanie za ten hojny datek! Zaryzykujesz?

*oraz nagrody z poprzednich progów
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Panie producencie! Za takie pieniądze poznasz kulisy naszego projektu! Możesz być obecny podczas kręcenia wybranego przez siebie wywiadu i realnie wpłynąć na jego treść! A jeżeli masz w sobie zacięcie dziennikarskie, może sam go przeprowadzisz?

*oraz nagrody z poprzednich progów
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteśmy w szoku. Dlatego mamy dla Ciebie niezły pakiet! Spędź z nami cały dzień na festiwalu. Poznaj naszą pracę od kuchni. Ale to nie wszystko! Po zakończeniu imprezy będziesz miał dostęp do naszych making-off'ów i niepublikowanych materiałów z festiwalu. Otrzymasz też od nas festiwalowy niezbędnik, którego zawartość ustalimy indywidualnie!


Dodatkowo, wszystkie osoby, które wesprą nas tą sumą, zostaną zaproszone na przedpremierowy pokaz naszego filmu dokumentalnego.

*oraz nagrody z poprzednich progów
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Say whaaaaat?
Musisz być prawdziwym festiwalowym freakiem! Dlatego chcemy mieć Cię w swoim filmie. Możesz wypowiedzieć sie na temat kultury festiwalowej i swoich doświadczeń muzycznych. Chętnie spędzimy z Tobą czas na wybranym festiwalu i zaprosimy do wspólnej pracy, będziesz mógł uczestniczyć także w procesie montażowym relacji.

*oraz nagrody z poprzednich progów
Zostań patronem