Prosty człowiek po trzydziestce który postanowił zrobić coś ze swoim życiem. Nie udało mi się rozwieźć z żoną, za to razem z nią i dziećmi pokazuję Chorwację w swoich vlogach na Youtube.

O Autorze

Kiedy nadszedł mój kryzys wieku średniego przeprowadziłem się do Chorwacji na wyspę Pag. Miałem jechać bez żony i dzieci korzystając z rozwodu gdyż nie układało nam się w małżeństwie. Po trzech tygodniach rozłąki postanowiliśmy, że jednak musimy być razem i kontynuować przysięgę jaką w dniu ślubu składaliśmy w kościele. Tak rozpoczyna się nasz przygoda w Chorwacji którą będę relacjonował we vlogach na Youtube.

Wsparcie Patronów w pierwszej kolejności przeznaczę na skompletowanie sprzętu który pozwoli mi w jeszcze lepszy sposób pokazać Chorwację. Do vlogów bardzo przydatny będzie DJI Osmo Pocket oraz dron. Ten cel chcę zrealizować przed sezonem aby gdy nastanie wyruszyć w objazd Dalmacji i zalać Youtube materiałami pokazującymi piękno Chorwacji oraz poradnikami jak, gdzie spędzić wakacje nad Adriatykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)