Na Setkę

W Patronite od 23.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 492

Liczba Patronów: 496

Zostań Patronem
28 patronów
710 miesięcznie
3 155 łącznie
"Na Setkę" to pierwszy polski talk-show poświęcony produkcji muzycznej. Prowadzony na żywo jako transmisja na YouTube, co tydzień gromadzi przed ekranami producentów muzycznych, kompozytorów, realizatorów nagrań, muzyków itd. Jego gospodarzami są Kris Górski i Grzegorz Stasiuk.

O Autorze

Cześć, witamy Cię na Patronite!

Kim jesteśmy?

Kris Górski: jestem producentem muzycznym, kompozytorem i inżynierem dźwięku. Ukończyłem SAE (School of Audio Enginering) w Paryżu. Po 16 latach intensywnej pracy we Francji jako realizator nagrań, producent oraz kompozytor, wróciłem do rodzinnej Polski, gdzie otworzyłem studio AudioPlanet w Trójmieście. Od wielu lat współpracuję z telewizją, tworząc muzykę głównie do filmów dokumentalnych i seriali. Ponadto nagrywam i pracuję jako producent z wieloma artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się na warsztatach oraz jako wykładowca Politechniki Gdańskiej. Jestem też współtwórcą polskiej firmy APS - Audio Pro Solutions, która produkuje aktywne monitory studyjne o światowej renomie.
https://audioplanet.pl/
https://www.facebook.com/AudioPlanetW...
https://www.linkedin.com/in/krisgorski/

Grzegorz Stasiuk: jestem pianistą, kompozytorem, aranżerem i producentem. Prowadzę Studio 7 Piętro - moje prywatne, produkcyjne studio nagrań w Warszawie. Oprócz tego sam jestem muzykiem sesyjnym: studyjnym i koncertowym. Na scenie towarzyszyłem między innymi Krystynie Prońko, Januszowi Radkowi, Maryli Rodowicz, Kasi Wilk czy Andrzejowi Rybickiemu. Przez osiem lat grałem z Maciejem Maleńczukiem & Psychodancing, obecnie jestem związany z zespołem Jacka Wójcickiego. Na co dzień nagrywam i produkuję wielu różnych artystów z polskiej sceny muzycznej.
https://grzegorzstasiuk.pl
https://www.facebook.com/studio7pietro/
https://www.linkedin.com/in/grzegorz-...

Co robimy?

Razem prowadzimy na YouTube cotygodniowy talk-show poświęcony produkcji muzycznej, transmitowany na żywo w każdą środę o godzinie 20:00.

Dlaczego to robimy?

Kierowani narastającą potrzebą dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziedziny produkcji muzycznej, a także chęcią zaprezentowania naszym widzom i słuchaczom ciekawych postaci z krajowej branży muzycznej, w roku 2020 postanowiliśmy wspólnie stworzyć program, pokazujący różne aspekty pracy producenta muzycznego - i nie tylko, bo nasze rozmowy i wywiady mogą w równym stopniu zainteresować także muzyków, kompozytorów, aranżerów, realizatorów dźwięku, managerów muzycznych i inne osoby związane zawodowo lub hobbystycznie z branżą muzyczną.

Jednym z założeń naszego programu jest aktywizacja krajowego środowiska muzycznego, dlatego ważnym elementem każdego odcinka jest udział widzów w dyskusji na żywo poprzez zadawanie pytań, na które my i nasi goście staramy się jak najlepiej odpowiedzieć.

W pierwszej połowie roku 2020 zrealizowaliśmy 10 odcinków w ramach pierwszego sezonu "Na Setkę". Sezon drugi to już 18 odcinków, a od początku roku 2021 ruszył sezon 3! Wszystkie archiwalne odcinki można cały czas obejrzeć na naszym kanale YouTube.

 

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?

Ponieważ regularne prowadzenie i promowanie kanału na YouTube, a także profilu i grupy na Facebooku jest nie tylko czasochłonne, ale też związane z pewnymi stałymi kosztami, przyda nam się Twoje wsparcie!

Ponadto mamy w zanadrzu mnóstwo pomysłów na rozwój "Na Setkę", których nie będziemy w stanie zrealizować bez dodatkowych źródeł finansowania - jeśli chcesz pomóc nam w dalszym ulepszaniu programu, a także w kolejnych przedsięwzięciach z nim związanych, zostań jednym z naszych patronów!

 

Co ofiarujemy w zamian?

Zostając Patronem Na Setkę, masz do wyboru kilka progów, w ramach których możesz po prostu wrzucić nam piątaka do kapelusza, postawić nam kawę i zostać wpisanym na honorową tablicę Patronów, uzyskać dostęp do naszej "strefy VIP", otrzymać oficjalny kubek Na Setkę lub nawet wykupić konsultacje lub sesje nagraniowe u któregoś z nas - wybór należy do Ciebie!

 

Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia w najbliższym odcinku "Na Setkę" oraz... w Strefie VIP!

 

Kris & Grzesiek


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Paweł Pietrucha
Paweł Pietrucha
30 zł jednorazowo
Mike
Mike
150 zł miesięcznie
Mack Górski
Mack Górski
50 zł miesięcznie
Maria Łaska
Maria Łaska
60 zł jednorazowo
Tomasz Białowolski
Tomasz Białowolski
20 zł miesięcznie
Tomasz Kycia
Tomasz Kycia
60 zł jednorazowo