Na Setkę

W Patronite od 23.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 982

liczba Patronów: 769

8 patronów
115 zł miesięcznie
115 zł łącznie
"Na Setkę" to pierwszy polski talk-show poświęcony produkcji muzycznej. Prowadzony na żywo jako transmisja na YouTube, co tydzień gromadzi przed ekranami producentów muzycznych, kompozytorów, realizatorów nagrań, muzyków itd. Jego gospodarzami są Kris Górski i Grzegorz Stasiuk.

O Autorze

Cześć, witamy Cię na Patronite!

Kim jesteśmy?

Kris Górski: jestem producentem muzycznym, kompozytorem i inżynierem dźwięku. Ukończyłem SAE (School of Audio Enginering) w Paryżu. Po 16 latach intensywnej pracy we Francji jako realizator nagrań, producent oraz kompozytor, wróciłem do rodzinnej Polski, gdzie otworzyłem studio AudioPlanet w Trójmieście. Od wielu lat współpracuję z telewizją, tworząc muzykę głównie do filmów dokumentalnych i seriali. Ponadto nagrywam i pracuję jako producent z wieloma artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się na warsztatach oraz jako wykładowca Politechniki Gdańskiej. Jestem też współtwórcą polskiej firmy APS - Audio Pro Solutions, która produkuje aktywne monitory studyjne o światowej renomie.
https://audioplanet.pl/
https://www.facebook.com/AudioPlanetW...
https://www.linkedin.com/in/krisgorski/

Grzegorz Stasiuk: jestem pianistą, kompozytorem, aranżerem i producentem. Prowadzę Studio 7 Piętro - moje prywatne, produkcyjne studio nagrań w Warszawie. Oprócz tego sam jestem muzykiem sesyjnym: studyjnym i koncertowym. Na scenie towarzyszyłem między innymi Krystynie Prońko, Januszowi Radkowi, Maryli Rodowicz, Kasi Wilk czy Andrzejowi Rybickiemu. Przez osiem lat grałem z Maciejem Maleńczukiem & Psychodancing, obecnie jestem związany z zespołem Jacka Wójcickiego. Na co dzień nagrywam i produkuję wielu różnych artystów z polskiej sceny muzycznej.
https://grzegorzstasiuk.pl
https://www.facebook.com/studio7pietro/
https://www.linkedin.com/in/grzegorz-...

Co robimy?

Razem prowadzimy na YouTube cotygodniowy talk-show poświęcony produkcji muzycznej, transmitowany na żywo w każdą środę o 20:00.

Dlaczego to robimy?

Kierowani narastającą potrzebą dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziedziny produkcji muzycznej, a także chęcią zaprezentowania naszym widzom i słuchaczom ciekawych postaci z krajowej branży muzycznej, w roku 2020 postanowiliśmy wspólnie stworzyć program, pokazujący różne aspekty pracy producenta muzycznego - i nie tylko, bo nasze rozmowy i wywiady mogą w równym stopniu zainteresować także muzyków, kompozytorów, aranżerów, realizatorów dźwięku, managerów muzycznych i inne osoby związane zawodowo lub hobbystycznie z branżą muzyczną.

Jednym z założeń naszego programu jest aktywizacja krajowego środowiska muzycznego, dlatego ważnym elementem każdego odcinka jest udział widzów w dyskusji na żywo poprzez zadawanie pytań, na które my i nasi goście staramy się jak najlepiej odpowiedzieć.

W pierwszej połowie roku 2020 zrealizowaliśmy już 10 odcinków "Na Setkę", których nagrania można cały czas obejrzeć na kanale YouTube. Po przerwie wakacyjnej, od września 2020 ruszył drugi sezon programu.

 

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?

Ponieważ regularne prowadzenie i promowanie kanału na YouTube, a także profilu i grupy na Facebooku jest nie tylko czasochłonne, ale też związane z pewnymi stałymi kosztami, przyda nam się Twoje wsparcie!

Ponadto mamy w zanadrzu mnóstwo pomysłów na rozwój "Na Setkę", których nie będziemy w stanie zrealizować bez dodatkowych źródeł finansowania - jeśli chcesz pomóc nam w dalszym ulepszaniu programu, a także w kolejnych przedsięwzięciach z nim związanych, zostań jednym z naszych patronów!

Dziękujemy i do zobaczenia w najbliższym odcinku "Na Setkę"!

 

Kris & Grzesiek

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni