Na Setkę

W Patronite od 23.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2159

Liczba Patronów: 1734

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
85 miesięcznie
12 878 łącznie
"Na Setkę" to pierwszy polski talk-show poświęcony produkcji muzycznej. Prowadzony na żywo jako transmisja na YouTube, co tydzień gromadzi przed ekranami producentów muzycznych, kompozytorów, realizatorów nagrań, muzyków itd. Jego gospodarzami są Kris Górski i Grzegorz Stasiuk.

O Autorze

Cześć, witamy Cię na Patronite!

Kim jesteśmy?

Kris Górski: jestem producentem muzycznym, kompozytorem i inżynierem dźwięku. Ukończyłem SAE (School of Audio Enginering) w Paryżu. Po 16 latach intensywnej pracy we Francji jako realizator nagrań, producent oraz kompozytor, wróciłem do rodzinnej Polski, gdzie otworzyłem studio AudioPlanet w Trójmieście. Od wielu lat współpracuję z telewizją, tworząc muzykę głównie do filmów dokumentalnych i seriali. Ponadto nagrywam i pracuję jako producent z wieloma artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się na warsztatach oraz jako wykładowca Politechniki Gdańskiej. Jestem też współtwórcą polskiej firmy APS - Audio Pro Solutions, która produkuje aktywne monitory studyjne o światowej renomie.
https://audioplanet.pl/
https://www.facebook.com/AudioPlanetW...
https://www.linkedin.com/in/krisgorski/

Grzegorz Stasiuk: jestem pianistą, kompozytorem, aranżerem i producentem. Prowadzę Studio 7 Piętro - moje prywatne, produkcyjne studio nagrań w Warszawie. Oprócz tego sam jestem muzykiem sesyjnym: studyjnym i koncertowym. Na scenie towarzyszyłem między innymi Krystynie Prońko, Januszowi Radkowi, Maryli Rodowicz, Kasi Wilk czy Andrzejowi Rybickiemu. Przez osiem lat grałem z Maciejem Maleńczukiem & Psychodancing, obecnie jestem związany z zespołem Jacka Wójcickiego. Na co dzień nagrywam i produkuję wielu różnych artystów z polskiej sceny muzycznej.
https://grzegorzstasiuk.pl
https://www.facebook.com/studio7pietro/
https://www.linkedin.com/in/grzegorz-...

Co robimy?

Razem prowadzimy na YouTube cotygodniowy talk-show poświęcony produkcji muzycznej, transmitowany na żywo w każdą środę o godzinie 20:00.

Dlaczego to robimy?

Kierowani narastającą potrzebą dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziedziny produkcji muzycznej, a także chęcią zaprezentowania naszym widzom i słuchaczom ciekawych postaci z krajowej branży muzycznej, w roku 2020 postanowiliśmy wspólnie stworzyć program, pokazujący różne aspekty pracy producenta muzycznego - i nie tylko, bo nasze rozmowy i wywiady mogą w równym stopniu zainteresować także muzyków, kompozytorów, aranżerów, realizatorów dźwięku, managerów muzycznych i inne osoby związane zawodowo lub hobbystycznie z branżą muzyczną.

Jednym z założeń naszego programu jest aktywizacja krajowego środowiska muzycznego, dlatego ważnym elementem każdego odcinka jest udział widzów w dyskusji na żywo poprzez zadawanie pytań, na które my i nasi goście staramy się jak najlepiej odpowiedzieć.

W pierwszej połowie roku 2020 zrealizowaliśmy 10 odcinków w ramach pierwszego sezonu "Na Setkę". Sezon drugi to już 18 odcinków, a od początku roku 2021 ruszył sezon 3! Wszystkie archiwalne odcinki można cały czas obejrzeć na naszym kanale YouTube.

 

Dlaczego potrzebujemy Twojego wsparcia?

Ponieważ regularne prowadzenie i promowanie kanału na YouTube, a także profilu i grupy na Facebooku jest nie tylko czasochłonne, ale też związane z pewnymi stałymi kosztami, przyda nam się Twoje wsparcie!

Ponadto mamy w zanadrzu mnóstwo pomysłów na rozwój "Na Setkę", których nie będziemy w stanie zrealizować bez dodatkowych źródeł finansowania - jeśli chcesz pomóc nam w dalszym ulepszaniu programu, a także w kolejnych przedsięwzięciach z nim związanych, zostań jednym z naszych patronów!

 

Co ofiarujemy w zamian?

Zostając Patronem Na Setkę, masz do wyboru kilka progów, w ramach których możesz po prostu wrzucić nam piątaka do kapelusza, postawić nam kawę i zostać wpisanym na honorową tablicę Patronów, uzyskać dostęp do naszej "strefy VIP", otrzymać oficjalny kubek Na Setkę lub nawet wykupić konsultacje lub sesje nagraniowe u któregoś z nas - wybór należy do Ciebie!

 

Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia w najbliższym odcinku "Na Setkę" oraz... w Strefie VIP!

 

Kris & Grzesiek


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Mikołaj Kiciak
Mikołaj Kiciak
Próg: 20 zł
Dawid Zieliński
Dawid Zieliński
Próg: 20 zł
Wojtek Sarwa
Wojtek Sarwa
Próg: 20 zł
Mikołaj  Żewierżejew
Mikołaj Żewierżejew
Próg: 5 zł