W Patronite od 09.04.2020

Chorwacja i Bałkany - kto był chociaż raz tam był ten wie co nas tam przyciąga. Prowadząc stronę naszepodroze.edu.pl zachęcamy do wypraw "na własną rękę". Staramy się opisywać jak tanio podróżować oraz jak najwięcej zobaczyć.

O Autorze

Hej tu Magda i Marcel. Twórcy naszepodroze.edu.pl

 

 

Z naszych podróży oprócz naładowanych baterii optymizmu na cały rok przywozimy tysiące zdjęć, masę filmików ( wciąż czekających na wrzucenie na yt) oraz niezliczone ilości wspomnień. 

Staramy się "dopieszczać"  nasze relacje z podróży pomimo ograniczeń finansowych i sprzętowych. Stronę stworzyliśmy od podstaw sami, ucząc się na własnych błędach. Chcemy ją dalej rozwijać ponieważ "nabieramy wiatru w żagle". 

Poświęcamy stronie 100% naszego wolnego czasu, żeby pokazać Wam jak najwięcej z naszych podróży po Chorwacji i Bałkanach. 

Podróże pomimo, iż podróżujemy bez biur podróży są dosyć drogie. Noclegi, bilety są to koszty które nas nieco ograniczają. Staramy się wyszukiwać terminów noclegów poza sezonem oraz omijać drogich miejsc. Niestety czasem się nie da, jednak jesteśmy wiecznymi OPTYMISTAMI i to napędza nas do dalszych podróży. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)