Ostrzeżenie! Autor prezentuje materiały dotyczące substancji o charakterze psychodelicznym. Należy podkreślić, że badania naukowe dotyczące potencjalnego zastosowania tych substancji w terapii medycznej są obecnie na wstępnym etapie. Dlatego zaleca się ostrożne i krytyczne podejście do wszelkich informacji na ten temat, uwzględniając, że nie zostały one jeszcze w pełni potwierdzone i są nadal przedmiotem badań naukowych.
Avatar użytkownika

Newsblotter - Mikrodawki wiedzy psychodelicznej

152
patronów
2 380 
miesięcznie
10 690 
łącznie
152
patronów
2 380 zł 10 690 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
🟣 MICRO

Dzięki mikrodawce wsparcia pomagasz nam nadal rozwijać i moderować grupę na Facebooku i masz możliwość dołączenia do ponad 4000 osób dyskutujących na temat terapii psychodelicznej.

W tej dawce otrzymujesz:
• Dostęp do grupy Terapia i Integracja Psychodeliczna na Facebooku
• Dostęp do regularnie aktualizowanej listy terapeutów zajmujących się integracją doświadczeń psychodelicznych
10 zł miesięcznie
🟣 NORMAL

Regularną dawką wsparcia pomagasz nam tworzyć i rozwijać Newsblotter i tym samym przyczyniasz się do szerzenia wiedzy o psychodelikach w Polsce. Zadbaj o set & setting i… wyczekuj Newsblottera w swojej skrzynce!

W tej dawce otrzymujesz:
• Wszystkie nagrody z poprzednich progów
• Newsblotter co miesiąc w Twojej skrzynce
30 zł miesięcznie
🟣 HEROIC

Mamy nadzieję, że masz ze sobą sittera! Decydując się na heroiczne wsparcie, otrzymasz od nas infografikę, która uchroni Cię przed bad tripem.

W tej dawce otrzymujesz:
• Wszystkie nagrody z poprzednich progów
• Infografikę "Najczęstsze powody bad tripów"
50 zł miesięcznie
🟣 K-HOLE

Wow, jesteś psychonautą głodnym wiedzy! Żeby nic Ci nie umknęło (jak to bywa przy k-hole), otrzymasz dostęp do wszystkich archiwalnych Newsblotterów, a czytelnicy Newsblottera dowiedzą się o Tobie w podziękowaniach.

W tej dawce otrzymujesz:
• Wszystkie nagrody z poprzednich progów
• Dostęp do archiwalnych Newsblotterów
• Imienne podziękowanie dla Ciebie w każdej edycji Newsblottera
100 zł miesięcznie
🟣 EGO DISSOLUTION

Tego nie da się opisać słowami. Za wsparcie ego dissolution chcemy odwdzięczyć się czymś super. Potrzebujemy jednak trochę czasu, by tę nagrodę przygotować. Wybierając ten próg teraz, dajesz nam kredyt zaufania.

W tej dawce otrzymujesz:
• Wszystkie nagrody z poprzednich progów
• Tu niedługo pojawi się coś ekstra!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Newsblotter - Mikrodawki wiedzy psychodelicznej w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Newsblotter to mikrodawki wiedzy psychodelicznej raz w miesiącu na Twoim mailu. Znajdziesz w nim informacje na temat najnowszych badań nad substancjami psychodelicznymi, informacje o wydarzeniach, książkach oraz najświeższe newsy ze świata terapii wspomaganej psychodelikami.

A w zasadzie o Autorkach :) Newsblotter tworzą dwie siostry, Berenika i Edyta Halickie, które połączyły nastoletnią pasję do rozwijania social mediów zanim się jeszcze tak nazywały (kto pamięta Photoblogi, MySpace i DeviantArta?) i tworzenia społeczności wokół interesujących je tematów z zainteresowaniem różnymi formami terapii, w tym badanej już na całym świecie terapii psychodelicznej. W 2021r. stworzyły grupę na Facebooku Terapia i Integracja Psychodeliczna, od 2022r. są konsultantkami Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego a w lipcu 2023r. ruszyły ze swoim autorskim projektem Newsblottera.

"Czy psychodeliki uratują świat?", cytując tytuł głośnej książki Macieja Lorenca?
Jeśli tak będzie, dowiesz się o tym pierwszy_a, subskrybując Newsblotter!


Skąd pomysł na psychodeliczny newsletter?

Z połączenia siostrzanych mocy, w lipcu 2021 roku powstała grupa na Facebooku, która jest obecnie najbardziej merytoryczną grupą związaną z Terapią i Integracją Psychodeliczną w Polsce. Jednak w trwodze przed fejsbukowym reżimem i niepewnością, czy kiedyś algorytm nie uzna, że propagowanie wiedzy naukowej i edukowanie w duchu redukcji szkód to naruszanie zasad społeczności (sic!), postanowiłyśmy stworzyć dodatkowy, bardziej trwały kanał komunikacji, dzięki któremu będziemy mieć pewność, że zawsze otrzymasz najświeższe informacje ze świata terapii wspomaganej psychodelikami. 

 


Co nam da Twoje wsparcie?

Twoje wsparcie umożliwi nam pracę, którą poświęcamy na research i przygotowanie materiałów by wysyłać do Ciebie Newsblotter raz w miesiącu oraz moderować wciąż rosnącą i dostępną dla wszystkich grupę na Facebooku. Wszystko to za kwotę odpowiadającą kawce na mieście raz w miesiącu ☕️!

Cenimy sobie transparentność, więc wiedz o tym, że:

  • Twoje wsparcie pomoże nam opłacić hosting, domenę oraz narzędzie do tworzenia grafik i wysyłki e-mail
  • Część Twojej wpłaty będzie pobierać Patronite oraz operator płatności
  • Od Twojej wpłaty zapłacimy 12% podatku dochodowego
  • Jesteśmy dwie, więc każda wpłata jest dzielona na pół :) 

Sporo wydatków, jak na 10zł, co? ;) 

Ale my mierzymy wysoko i w przyszłości chcemy Ci również oferować zniżki na wydarzenia, warsztaty, konferencje, webinary a także inne niespodzianki!

Wybierz swoją dawkę wsparcia już teraz i nie przegap żadnej psychodelicznej nowinki!

Jeżeli jednak nie masz aktualnie zasobów by nas wspierać, nadal możesz dołączyć do grupy na Facebooku, wystarczy, że ją wyszukasz:

I dołączysz do społeczności ponad 5000 psychoterapeutów, naukowców, lekarzy, badaczy, oraz osób zainteresowanych terapią i integracją doświadczeń psychodelicznych oraz będziesz mógł_a  brać udział w ciekawych dyskusjach i wspierać rozwój nauki psychodelicznej w Polsce. Na grupie znajdziesz też pierwszą w Polsce listę terapeutów zajmujących się integracją doświadczeń psychodelicznych.

Grupa jest moderowana przez nas tak, by utrzymywała wysoki poziom dyskusji oraz kulturę wypowiedzi. Moderowanie jej, jak również publikowanie treści wymaga od nas nakładów czasowych, których zostaje nam niewiele po regularnej pracy. Będzie nam zatem bardzo miło, jeżeli dołączając do niej zdecydujesz się wesprzeć nas najniższym progiem wsparcia wynoszącym 5zł.

 


Dziękujemy!

Dziękujemy Ci za każdą formę wsparcia! Jesteśmy otwarte na Twoje komentarze, sugestie i pomysły. Jeśli czegoś brakuje Ci w Newsblotterze, śmiało daj nam o tym znać. Do zobaczenia w przestrzeni internetowej oraz (mamy nadzieję), przy różnych okazjach także na żywo!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Newsblotter - Mikrodawki wiedzy psychodelicznej już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Daniel Baran
Daniel Baran
10 zł
Maciej Furman
Maciej Furman
10 zł
Ada Badura
Ada Badura
10 zł
Mariola Mazur
Mariola Mazur
10 zł
Tadeusz Kraj
Tadeusz Kraj
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.