Niskopodłogowiec

W Patronite od 31.03.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
0 miesięcznie
10 122 łącznie

Stabilizacja

750 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

750 zł

brakuje

Utrzymanie dotychczasowego tempa rozwoju kanału.

Pozwoli mi to nakręcić kolejne odcinki materiałów w Polsce o sieciach komunikacyjnych naszych miast - pokrycie kosztu wyjazdów i przygotowania materiałów. W planach m.in. odcinek o Szczecińskim Szybkim Tramwaju, linii kolejowej do Zakopanego, jednej z kolei wąskotorowych czy seria o transporcie w aglomeracji górnośląskiej.

To też istotne dla mnie zabezpieczenie części kwoty pod oprogramowanie, naprawę uszkodzeń sprzętu audio/wideo i ewentualne małe inwestycje w nowy sprzęt.

Otwieramy nowe horyzonty!

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Środki pozwalają mi na przygotowanie bardziej wymagających materiałów – chcę pokazać działanie organizatorów i operatorów transportu „od kuchni”, rozwiązania technologiczne pozwalające usprawnić ruch komunikacji i rozmawiać z ludźmi transportu.

Pracuję nad wzrostem jakości materiałów – zabieram się za pracę z głosem i profesjonalną naukę dykcji (nadal potrzebne?), inwestuję w sprzęt (nowy aparat, obiektywy i mikrofony). Więcej czasu mogę też poświęcić na przygotowanie poszczególnych materiałów i ich "dopieszczenie".

Razem to osiągnęliśmy

3 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 500 zł

brakuje

Tworzenie kanału staje się moim podstawowym zajęciem! Spokojnie mogę myśleć o realizacji serii zagranicznych, ale raczej w granicach Europy. Na pierwszy strzał chciałbym w tym roku udać się do Hiszpanii i na Ukrainę, by pokazać, jak działa transport w tych krajach.

Dalej pracuję nad wzrostem jakości materiałów – szkolę się z montażu video i obróbki dźwięku, inwestuję w sprzęt (nowa lustrzanka, stabilizator obrazu, obiektywy, dron(?)).

Mam marzenie

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Dziękuję za pokładane zaufanie!

Główny plan dla kanału – realizacja serii zagranicznych o transporcie – 2-3 serie rocznie - tutaj już niekoniecznie trzymamy się granic Europy i myślimy globalnie. BRT (Bus Rapid Transit) w Ameryce Południowej? Shinkansen w Japonii? Nowojorskie metro? Największa sieć tramwajowa świata w Melbourne? Życia nie starczy do spełnienia transportowych marzeń...

Dalsza rozbudowa zaplecza sprzętowego, w szczególności o drona (uzyskanie świadectwa kwalifikacji operatora drona, polisy itd.). To w ogromnym stopniu wpłynęłoby na jakość pokazywanych ujęć.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Lauri Kangas
Lauri Kangas
Próg: 12 zł