Avatar użytkownika

Podcast "No Nie Gadaj..."

66
patronów
1 435 
miesięcznie
48 095 
łącznie
66
patronów
1 435 zł 48 095 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Hej! Dzięki za wsparcie! <3

■ Decydując się na ten próg dostaniesz dostęp do naszego super serwera na Discordzie, dzięki któremu możesz być z nami w stałym kontakcie!
■ Gdy tylko osiągniemy cel "Współpalancik Box", to spośród grona wspierających nas kwotą co najmniej 10 zł wybierzemy co miesiąc jedną osobę, do której trafi pudło pełne wybranych przez nas gadżetów podcastowych i różnych truecrime'owych fantów!
■ W każdym odcinku naszego podcastu dziękujemy wszystkim naszym Patronom!
Obrazek progu
25 zł miesięcznie
Wow! Dzięki, że sięgnąłeś głębiej do portfela!

■ Otrzymujesz nagrody z niższych progów.
■ Dostajesz personalizowany elektroniczny certyfikat Patrona, który będziesz mógł wydrukować i szpanować nim na dzielni.
■ Stajesz się oficjalnym sponsorem naszego podcastu! Na koniec każdego miesiąca na naszych mediach społecznościowych umieścimy grafikę z podziękowaniem dla Ciebie!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Na bogato!

■ Otrzymujesz nagrody z niższych progów,
■ Na Halloween otrzymasz od nas do swojej skrzynki pocztowej personalizowaną pocztówkę oraz podziękowania [minimalny okres wsparcia - dwa miesiące],
■ Bierzesz udział w naszych przygotowaniach do odcinków! Wiesz też o czym będziemy rozmawiać w segmencie bajdurzeniowym. Możesz nam nawet podrzucić temat - dobry film, książkę czy mecz Ekstraklasy, o którym moglibyśmy pogadać w podcaście,
■ Na końcu każdego odcinka imiennie podziękujemy Ci za wsparcie.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Ciekawe skąd masz na to pieniążki?!

■ Otrzymujesz nagrody z niższych progów.
Dostajesz od nas tematyczny unikalny plakat, który powiesisz na ścianie i wzbudzisz zazdrość każdego somsiada! [minimalny okres wsparcia - dwa miesiące]
Obrazek progu
300 zł miesięcznie
Jesteś prawdziwym sułtanem trukrajmu!

■ Otrzymujesz nagrody z niższych progów.
Możesz zaproponować nam sprawę, która pojawi się w jednym z naszych odcinków! Będziesz miał czynny udział w naszych przygotowaniach do takiego odcinka i staniesz się jego oficjalnym współtwórcą! (sprawę możesz zaproponować raz na dwa miesiące)
Obrazek progu
1000 zł miesięcznie
Próg mecenacki

■ Otrzymujesz nagrody z niższych progów,
■ Przez cały okres wsparcia Ty lub Twoja firma będzie wymieniana przez nas jako współproducent naszego podcastu,
■ Jeśli zdecydujesz się wesprzeć nas z tego progu, to z pewnością skontaktujemy się z Tobą i ustalimy w jaki sposób możesz zostać wyróżniony/wyróżniona.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Podcast "No Nie Gadaj..." w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcast prowadzony przez Grzegorza i Kamila. Poruszamy szeroko pojętą tematykę true crime - morderstwa, zaginięcia i inne tajemnicze, straszne historie. Przy czym zdarza nam się też śmieszkować.

"Na naszym profilu Patronite witają Was bardzo serdecznie Grzegorz i Kamil. Zróbcie sobie kawę, herbatę, yerbę i oczywiście zapnijcie pasy!"

Gdy w 2019 roku po raz pierwszy siedliśmy przy pożyczonym od kumpla mikrofonie nawet nie marzyliśmy, że będzie nas słuchał ktokolwiek spoza grona znajomych. Dość szybko okazało się, że na kolejne odcinki "No Nie Gadaj..." czeka coraz więcej słuchaczy. Profil na Patronite to kolejny krok w rozwoju naszej działalności. Dzięki niemu chcemy przede wszystkim ulepszać jakość naszych nagrań, finansować zakupy sprzętu, móc poświęcać więcej czasu na pracę nad podcastem i dalej się rozwijać - ale nie tylko! Oczywiście w zamian za wsparcie chcemy Wam zaoferować konkretne nagrody i korzyści, o których dowiecie się w opisie każdego z progów oraz celów.


Wspierając nas kwotą zaledwie 10 zł miesięcznie otrzymasz dostęp do naszego serwera Discord. Za równowartość czterech paczek kokosowych Draży Korsarzy będziesz mógł być z nami w stałym kontakcie! Na naszym Discordzie będziemy mogli dyskutować na różne tematy (nie tylko związane z true crime!), a także wysyłać sobie memy ze śmiesznymi kotami. Regularnie będziemy mogli spotykać się też na kanale głosowym, by móc po prostu pobajdurzyć o wszystkim! :) Serwer już jest gotowy i na Was czeka - nie jest ograniczony żadnym celem kwotowym.


Gdy tylko przekroczymy cel miesięcznego wsparcia w wysokości 1500 zł, wśród wszystkich Patronów i Patronek co miesiąc wybierzemy jedną osobę, do której wyślemy Współpalancikowego Boxa wypełnionego naszymi podcastowymi gadżetami i wyselekcjonowanymi przez nas truecrime'owymi fantami! W środku znajdą się kubki, plakaty, koszulki, książki i co tylko sobie zamarzycie... Każde pudło będzie zawierało inny zestaw skarbów! Grafiki, które znajdą się na gadżetach są wykonane specjalnie dla nas przez polskich twórców, którzy czują true crime. Gdy tylko osiągniemy cel - ruszamy do realizacji Współpalancikowego Boxa! To wszystko za równowartość czterech paczek kokosowych Draży Korsarzy!


Prosty układ - wy podwajacie swoje wsparcie - my podwajamy wartość Współpalancik Boxa! Gdy tylko osiągniemy miesięczny cel 3000 zł, to dwukrotnie podnosimy wartość naszego pudła pełnego skarbów. Osiągając ten cel znajdziecie w nim jeszcze więcej gadżetów podcastowych i jeszcze więcej wyselekcjonowanych przez nas true crime'owych fantów!

KOLEJNE CELE JUŻ WKRÓTCE!


Kilka naszych przykładowych odcinków:Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Podcast "No Nie Gadaj..." w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Współpalancik Box
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 65 zł brakuje
95%
Gdy tylko osiągniemy ten cel, zaczynamy wysyłać Współpalancik Box! Raz na miesiąc wybieramy spośród naszych Patronek i Patronów jedną osobę, do której idzie pudło pełne naszych podcastowych gadżetów i innych wyselekcjonowanych przez nas truecrime'owych fantów.
Współpalancik Box Premium
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 565 zł brakuje
47%
Gdy osiągniemy ten cel, raz w miesiącu wysyłamy do jednego z Was Współpalancik Box Premium, w którym znajdziecie jeszcze więcej podcastowych gadżetów, niespodzianek i innych starannie wyselekcjonowanych przez nas upominków!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Podcast "No Nie Gadaj..." już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Etopirynka
Etopirynka
25 zł
Krzysztof Chmura
Krzysztof Chmura
10 zł
Wiktoria Gniotowska
Wiktoria Gniotowska
10 zł
Karolina Jochymek
Karolina Jochymek
25 zł
Julia Trawińska
Julia Trawińska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.