Podcast "No Nie Gadaj..."

W Patronite od 13.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 207

Liczba Patronów: 248

Zostań Patronem
Kup na prezent
81 patronów
2 685 miesięcznie
9 685 łącznie
Podcast prowadzony przez Grzegorza i Kamila. Poruszamy szeroko pojętą tematykę true crime - morderstwa, zaginięcia i inne tajemnicze, straszne historie. Przy czym zdarza nam się też śmieszkować.

O Autorze

"Na naszym profilu Patronite witają Was bardzo serdecznie Grzegorz i Kamil. Zróbcie sobie kawę, herbatę, yerbę i oczywiście zapnijcie pasy!"

Gdy w 2019 roku po raz pierwszy siedliśmy przy pożyczonym od kumpla mikrofonie nawet nie marzyliśmy, że będzie nas słuchał ktokolwiek spoza grona znajomych. Dość szybko okazało się, że na kolejne odcinki "No Nie Gadaj..." czeka coraz więcej słuchaczy. Profil na Patronite to kolejny krok w rozwoju naszej działalności. Dzięki niemu chcemy przede wszystkim ulepszać jakość naszych nagrań, finansować zakupy sprzętu, móc poświęcać więcej czasu na pracę nad podcastem i dalej się rozwijać - ale nie tylko! Oczywiście w zamian za wsparcie chcemy Wam zaoferować konkretne nagrody i korzyści, o których dowiecie się w opisie każdego z progów oraz celów.


Wspierając nas kwotą zaledwie 10 zł miesięcznie otrzymasz dostęp do naszego serwera Discord. Za równowartość czterech paczek kokosowych Draży Korsarzy będziesz mógł być z nami w stałym kontakcie! Na naszym Discordzie będziemy mogli dyskutować na różne tematy (nie tylko związane z true crime!), a także wysyłać sobie memy ze śmiesznymi kotami. Regularnie będziemy mogli spotykać się też na kanale głosowym, by móc po prostu pobajdurzyć o wszystkim! :) Serwer już jest gotowy i na Was czeka - nie jest ograniczony żadnym celem kwotowym.


Gdy tylko przekroczymy cel miesięcznego wsparcia w wysokości 1500 zł, wśród wszystkich Patronów i Patronek co miesiąc wybierzemy jedną osobę, do której wyślemy Współpalancikowego Boxa wypełnionego naszymi podcastowymi gadżetami i wyselekcjonowanymi przez nas truecrime'owymi fantami! W środku znajdą się kubki, plakaty, koszulki, książki i co tylko sobie zamarzycie... Każde pudło będzie zawierało inny zestaw skarbów! Grafiki, które znajdą się na gadżetach są wykonane specjalnie dla nas przez polskich twórców, którzy czują true crime. Gdy tylko osiągniemy cel - ruszamy do realizacji Współpalancikowego Boxa! To wszystko za równowartość czterech paczek kokosowych Draży Korsarzy!


Prosty układ - wy podwajacie swoje wsparcie - my podwajamy wartość Współpalancik Boxa! Gdy tylko osiągniemy miesięczny cel 3000 zł, to dwukrotnie podnosimy wartość naszego pudła pełnego skarbów. Osiągając ten cel znajdziecie w nim jeszcze więcej gadżetów podcastowych i jeszcze więcej wyselekcjonowanych przez nas true crime'owych fantów!

KOLEJNE CELE JUŻ WKRÓTCE!


Kilka naszych przykładowych odcinków:
Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agata Szendzikowska
Agata Szendzikowska
Próg: 10 zł
Magdalena Sokołowska
Magdalena Sokołowska
Próg: 10 zł
Pijaweczka
Pijaweczka
Próg: 50 zł
Anna Waw
Anna Waw
Próg: 10 zł
Karolina Jochymek
Karolina Jochymek
Próg: 10 zł
Nabires
Nabires
Próg: 10 zł