NoToSport

W Patronite od 22.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
50 zł łącznie
KIM JESTEŚMY? NoToSport.pl to regionalny portal sportowy obejmujący swoim zasięgiem powiaty nowodworski i legionowski. Piszemy o sporcie, brakowało nam także bliskości z mieszkańcami, informacji o ich osiągnięciach sportowych i propagowania zdrowego życia poprzez aktywność fizyczną. To właśnie my.

O Autorze

KIM JESTEŚMY?

NoToSport.pl to regionalny portal sportowy obejmujący swoim zasięgiem powiaty nowodworski i legionowski. Piszemy o sporcie w Nowym Dworze Mazowieckim, Legionowie, Nasielsku, Wieliszewie, Jabłonnie, Zakroczymiu, Pomiechówku, Czosnowie, Leoncinie, a wkrótce poszerzymy swój zasięg o Serock i Nieporęt.

Nasz zespół redakcyjny tworzą młodzi, wykwalifikowani ludzie, którzy są adeptami i absolwentami studiów dziennikarskich lub nauk humanistycznych, a sportem interesują się od lat. Młody, nowoczesny, profesjonalny i innowacyjny zespół codziennie tworzy materiały dziennikarskie, które są publikowane na naszym portalu.

Do stworzenia nowoczesnego projektu skłoniły nas odczucia, że w naszym regionie brakuje medium w pełni poświęconego tematyce sportowej nie tylko klubów piłkarskich, siatkarskich czy koszykarskich, którymi żyją kibice. Brakowało nam także bliskości z mieszkańcami, informacji o ich osiągnięciach sportowych i propagowania zdrowego życia poprzez aktywność fizyczną.

Statystki, które osiągnęliśmy już w pierwszych miesiącach istnienia portalu, uświadomiły nas, że to był strzał w „10”!

I choć tak jak napisaliśmy projekt był strzałem w sam środek, to jednak lokalny rynek nie był dla nas zbyt litościwy odrzucając możliwości reklamowania się na łamach naszego portalu, który ma lepsze statystyki niż gazety lokalne. 

Wobec tego jesteśmy zmuszeni, by prosić Państwa o wsparcie naszej działalności, tak by nie dokładać do strony z własnej kieszeni i móc skupić się na dostarczaniu treści, która interesuje Was najbardziej. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem