NoToSport

W Patronite od 22.01.2019

Opłata za domenę

50 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

50 zł

brakuje

Roczna opłata za domenę wynosi 130 złotych brutto, co nie jest aż tak dużą kwotą, jednak dla nas każda złotówka jest niezwykle cenna.

Zrealizowanie celu w 100% pozwoli zaoszczędzić nam pieniędzy na ten cel i przekazanie tych środków na inne potrzebne cele, takie jak koszty serwera czy koszty dojazdów czy zdjęć.

Opłata serwerowa

100 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Tworząc naszą stronę doskonale wiemy jak ważne są nie tylko treści, ale także i zdjęcia. Niestety, choć nasi redaktorzy robią świetne zdjęcia, to te swoje ważą. Wobec tego nasze serwery muszą być większe od standardowych i nieco szybsze, a co za tym idzie droższe. Kwota 100 złotych miesięcznie, przy regularnym zbieraniu pozwoli nam opłacenie serwera i nadpłacenie na kolejny rok.

Premia dla najlepszego redaktora

250 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

250 zł

brakuje

Pracujemy za darmo.

Póki co realizujemy swoje pasje, ale każdy z nas dorasta i zaczyna szukać pracy, która pozwoli mu zarobić na coś do jedzenia. Publikujemy poświęcając własne pieniądze, dojeżdżając do miejsc na własny koszt. Wobec tego chcielibyśmy płacić najlepszym redaktorom skromne premie, które motywowałyby ich do dalszej pracy, pozwalając przynajmniej niwelować własne koszta.

Premia dla trzech najlepszych redaktorów

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Tak jak pisałem w poprzednim progu - pracujemy za darmo. Osiągnięcie tego celu pozwoliłoby aby koszty podróży zwracały się przynajmniej trzem redaktorom tworzącym treść na portalu. Wiemy, że to spora kwota miesięczna, ale studenci nie gardzą żadnym groszem. Szczególnie, że otrzymując od Was wsparcie, otrzymujemy je bezinteresownie.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)