Avatar użytkownika

Nowa Konfederacja

36
patronów
1 925 
miesięcznie
64 460 
łącznie
36
patronów
1 925 zł 64 460 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Doceniamy, że zdecydowałaś lub zdecydowałeś się udzielić nam swojego zaufania i pomóc w naszej pracy. Każda złotówka jest dla nas ważna - dzięki temu możemy robić jeszcze lepiej i jeszcze więcej - dla Was :)
10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że obdarzyłeś nas zaufaniem! Zapraszamy Cię do zamkniętej grupy naszych patronów i darczyńców na Facebooku. Możesz na niej dyskutować na interesujące Cię tematy polityczne, społeczne albo pochwalić się swoimi nowymi książkami i tym samym budować naszą społeczność i środowisko.
15 zł miesięcznie
WITAJ W SPOŁECZNOŚCI NK!


Za tę kwotę możesz czuć się pełnoprawnym członkiem wyjątkowej społeczności Patronów NK!

1. Zapraszamy Cię do zamkniętej grupy naszych patronów i darczyńców na Facebooku.

2. Możesz na niej dyskutować na interesujące Cię tematy polityczne, społeczne albo pochwalić się swoimi nowymi książkami i tym samym budować naszą społeczność i środowisko :)

3. Będziemy tam również regularnie udostępniać nigdzie indziej niepublikowane zdjęcia i screeny z naszych działań, a także wycinki z przedpremierowych materiałów, które dopiero pojawią się na naszym kanale!

Dziękujemy!
20 zł miesięcznie
Uzyskasz pierwszeństwo w dostępie do informacji i możliwości zapisania się na wybrane wydarzenia. Jeżeli wyrazisz zgodę, twoje imię i nazwisko znajdzie się w zakładce DARCZYŃCY na portalu Nowa Konfederacja.pl
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
96 dostępnych miejsc
Jesteś CERTYFIKOWANYM członkiem naszej społeczności! :)


Na Twój adres email prześlemy Ci certyfikat przynależności do wyjątkowej społeczności Patronów NK wraz z indywidualnymi słowami podziękowania Prezesa.

Oczywiście prezenty z wcześniejszych progów również wliczają się do puli tego progu.
50 zł miesięcznie
SREBRNY PATRON NK!


W ramach podziękowania za zasilenie naszego budżetu tą kwotą i przywitania Cię w gronie Patronów NK będziesz otrzymywać od nas co miesiąc dostęp do zamkniętego materiału – znanego i cenionego „Starcia Mocarstw”, w którym Bartłomiej Radziejewski i Jacek Bartosiak rozmawiają na temat najważniejszych wydarzeń na świecie.

Otrzymasz również pozostałe prezenty z niższych progów!
100 zł miesięcznie
Jesteś ZŁOTYM PATRONEM NK!


Aby podziękować Ci za wsparcie, Twoje imię i nazwisko pojawi się w naszych materiałach, a także w specjalnej zakładce Patronów na naszym portalu. Jest się czym chwalić, bo razem tworzymy lepszą debatę publiczną w Polsce!

Chcielibyśmy Cię również lepiej poznać, dlatego będziesz otrzymywać zaproszenia na okazyjne spotkania z nami, naszymi autorami oraz współpracownikami, podczas których będziemy mogli porozmawiać nieco swobodniej niż na naszych live’ach.

Otrzymasz również pozostałe prezenty z niższych progów, o to się nie martw! :)
200 zł miesięcznie
Otrzymujesz status PLATYNOWEGO PATRONA NK!


Przy tej kwocie chcielibyśmy bardziej namacalnie Ci pokazać, jak doceniamy Twoje wsparcie, dlatego raz na kwartał otrzymasz od nas wybraną przez siebie książkę wydaną przez nasze wydawnictwo z dedykacją i autografem autora! Zależy nam na tym, abyś razem z nami poszerzał swoje horyzonty. Nie mamy wątpliwości, że nasze tytuły Ci w tym pomogą. I w dodatku świetnie wyglądają na półce!

Oczywiście przysługują Ci prezenty z niższych progów!
500 zł miesięcznie
MECENAS NOWEJ KONFEDERACJI


Ceniąc Twoje zaangażowanie i chęć wyższego wsparcia, oprócz wszystkich nagród, które obowiązują przy niższych progach, będziesz od nas dostawać zaproszenia na zamknięte spotkania z naszymi redaktorami, dostęp do niebanalnego „Chłodnego Oka” z udziałem Bartłomieja Radziejewskiego, prezesa Nowej Konfederacji. Zadaj ulubionemu redaktorowi pytanie na żywo!
1000 zł miesięcznie
MECENAS DEBAT NK

❗ To specjalny próg dla mecenasów - jeśli zechcesz, opis Twojej firmy wraz z podziękowaniami znajdzie się w specjalnej sekcji na naszej stronie internetowej, a logotyp umieścimy w tym progu, widocznym w Patronite. Interesuje Cię inne miejsce lub forma promocji? Na pewno coś uda nam się wspólnie wymyślić - czekamy tylko na sygnał od Ciebie.
Po szczegółowych ustaleniach podzielimy wpłaconą kwotę na darowiznę i realizację usługi, a następnie wystawimy fakturę na poszczególne usługi, które dla Ciebie zrealizujemy
8000 zł miesięcznie
MECENAS DEBAT NK

To dobra okazja do nawiązania ścisłej współpracy. Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, w której mogą pojawić się m.in.:
✅ Twój logotyp w tym miejscu jako element naszego progu
✅ Twój logotyp na naszej stronie internetowej
✅ Twoje logo na stronie głównej Patronite w sekcji "Mecenasi naszych Twórców"
✅Twoje logo na banerze strony głównej Patronite na pozycji 3-4 przez 3 dni!
✅ Wpisy w naszych mediach społecznościowych
Spotkajmy się. Zróbmy razem coś, co wszyscy zauważą i zapamiętają.
Po szczegółowych ustaleniach podzielimy wpłaconą kwotę na darowiznę i realizację usługi, a następnie wystawimy fakturę na poszczególne usługi, które dla Ciebie zrealizujemy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nowa Konfederacja w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nowa Konfederacja to pierwszy na świecie thinkzine.

Koncentruje się na tematyce politycznej o znaczeniu strategicznym: geopolityce, najważniejszych kwestiach w polskiej polityce, historii i sprawach społecznych w ramach programów publicystycznych, podcastów i debat, a także niezależnego portalu.

Co robimy?

Nowa Konfederacja istnieje od 2013 roku. Zaczynała jako redakcja czasopisma internetowego, które z czasem rozwinęło się i poszerzyło swoją działalność o nowe gałęzie: dział ekspercki odpowiedzialny za pogłębione, merytoryczne raporty; dział debat i materiałów wideo który zajmuje się tworzeniem treści na kanał YouTube Nowej Konfederacji, Dział Azjatycki, który działając pod patronatem prof. Bogdana Góralczyka, prof. Michała Lubiny i Radosława Pyffla przygląda się i opisuje najważniejsze sprawy polityczne i społeczne najludniejszego kontynentu. Są również Wydawnictwo i Księgarnia Nowej Konfederacji, które zajmują się wydawaniem i sprzedażą wartościowych książek o geopolityce i sprawach międzynarodowych, polityce polskiej, filozofii polityki, historii, filozofii oraz sprawach społecznych.

Stawiamy sobie trzy cele główne.

Po pierwsze, chcemy tworzyć miejsce poważnej debaty o państwie i polityce.

Dziś takiego miejsca w Polsce brakuje. Wskutek postępujących procesów tabloidyzacji oraz uzależnienia mediów opiniotwórczych od partii i wielkiego kapitału brak ten staje się coraz bardziej dotkliwy.

Nasz drugi cel to pełnienie roli pośrednika między światem ekspercko-akademickim a medialnym.

Współczesna Polska jest intelektualną półpustynią: dominacja tematów trzeciorzędnych sprawia, że o sprawach istotnych mówi się i dyskutuje rzadko, a jeśli już, to zazwyczaj na niskim poziomie. A jednak w świecie akademickim i eksperckim rodzą się niekiedy ważne diagnozy i idee. Media głównego nurtu przeważnie je ignorują - „Nowa Konfederacja” ma je przybliżać.

Cel trzeci to podanie treści w sposób przystępny dla widza i czytelnika w oderwaniu od dezinformacji i niesprawdzonych wiadomości.

Cele Autora

Przywrócenie wynagrodzeń za teksty autorów
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 5 075 zł brakuje
27%
Kryzys w jakim znalazła się Nowa Konfederacja zmusił nas do szeregu działań ograniczających wydatki w naszym budżecie. Dotyczy to też wstrzymania wypłat honorariów za teksty dla naszych autorów. Od lat dostarczamy Wam treści na najwyższym poziomie, współpracując z najlepszymi publicystami i ekspertami. Zachowując niezależność, stać nas na poruszanie tematów, na które często nie ma miejsca w innych mediach. Gdy tylko poprawi się nasza kondycja finansowa, liczymy na jak najszybsze wznowienie płatności za teksty. Przekładają się one w sposób zasadniczy na jakość treści dostarczanych Czytelnikom.
Wydanie książki "Astropolityki" Dolmana
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 8 075 zł brakuje
19%
💬 Mamy zaszczyt przedstawić Państwu książkę "Astropolityka - klasyczna geopolityka w epoce kosmicznej" autorstwa Everetta C. Dolmana, która stanowi nowatorskie połączenie teorii geopolitycznych z wyzwaniami wynikającymi z rozwoju eksploracji kosmosu.

📖 Książka ta analizuje wpływ postępującej technologii kosmicznej na stosunki międzynarodowe, a także na sytuację poszczególnych państw i organizacji. Autor prezentuje unikalne spojrzenie na rozwój kosmiczny w kontekście geopolitycznym, co umożliwia czytelnikom zrozumienie złożonej sytuacji, z jaką mamy do czynienia na arenie międzynarodowej.

🗣️ Jesteśmy przekonani, że właśnie ta publikacja będzie miała znaczący wpływ na debatę dotyczącą przyszłości kosmicznej i geopolityki, a jej treść zainteresuje zarówno ekspertów w dziedzinie astronautyki, jak i szerszą publiczność do bardziej szczegółowego zgłębienia tematu.

⚠ W oryginale publikacja ta napisana jest w języku angielskim, jednak nam zależy na dostarczeniu wartościowych treści przede wszystkim w języku ojczystym - polskim. Zakup licencji i zlecenie tłumaczenia są dość kosztowne, w tym przypadku stanowią ponad 70% wszystkich kosztów związanych z wydaniem danego tytułu. Chcieliśmy oddać ją w Państwa ręce korzystając z możliwości programu dotacyjnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jednak pomimo licznych starań nie udało się nam zyskać poparcia dla tej inicjatywy, nad czym ubolewamy. Dlatego też jesteśmy zmuszeni zwrócić się dzisiaj do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszego projektu, by ta wyjątkowa książka mogła trafić do rąk polskich czytelników.

Z poważaniem,
Wydawnictwo Nowej Konfederacji
Dźwięk i obraz na najwyższym poziomie - pomóż nam to osiągnąć
  • 25 000 zł miesięcznie
  • 23 075 zł brakuje
7%
🎥🖥️ Czy zdarzyło Ci się obejrzeć wideo na YouTube, które było wciągające treścią, ale niestety słaba jakość dźwięku i obrazu zepsuła całe wrażenie? Jeśli tak, to wiesz, jak ważne jest, aby wideo miało dobrą jakość dźwięku i obrazu.

Dlatego chcielibyśmy Cię zachęcić do wsparcia zakupu sprzętu do realizacji nagrań audiowizualnych. Dzięki temu będziemy mogli poprawić jakość oferowanych przez Nową Konfederację materiałów i dostarczyć Ci jeszcze lepsze wrażenia wizualne i dźwiękowe.

Wraz z nowym sprzętem będziemy w stanie zrealizować projekty z wyższą jakością dźwięku i obrazu, co przełoży się na bardziej profesjonalny wygląd naszych wideo. To z kolei (mamy taką nadzieję) przyciągnie większą publiczność, zwiększy zasięg naszych treści i pozwoli nam dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców.

Dlatego jeśli chcesz nas wspomóc, abyśmy mogli zaoferować Ci jeszcze lepsze materiały audiowizualne, zachęcamy do wsparcia naszego projektu. Każda pomoc będzie dla nas niezwykle cenna i pozwoli nam poprawić jakość naszych treści, aby zaspokoić wymagania naszych subskrybentów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nowa Konfederacja już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Korchut
Piotr Korchut
10 zł
Adrian Cymer
Adrian Cymer
25 zł
princessa 1709
princessa 1709
50 zł
Grzegorz Charuba
Grzegorz Charuba
15 zł
Paweł Ropiak
Paweł Ropiak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.