Mateusz Nowakowski

W Patronite od 21.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2574

Liczba Patronów: 2157

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
40 miesięcznie
60 łącznie
Mateusz Nowakowski – EX górnik, który przepracował pod ziemią 10 lat a w 2021 roku postanowił wejść na całego do świata muzyki. Szerszej publiczności dał się poznać w programie Szansa na sukces, miał też okazję wystąpić w emitowanym na żywo w TVP2 koncercie gwiazd „Taneczny Port Mazury”.

O Autorze

Nazywam się Mateusz Nowakowski, urodziłem się 18.11.1990 w Knurowie. W 2002 roku przeprowadziłem się z rodzicami ze śląska w okolice Iławy w województwie warmińsko-mazurskim. Po ukończeniu szkoły, w 2010 roku wyjechałem ponownie na Śląsk by zatrudnić się pod ziemią, na kopalni węgla kamiennego. Pracowałem pod ziemią do 2021 roku przechodząc przez wiele stanowisk od młodszego górnika do sztygara oddziałowego w oddziale wydobywczym. Przez te 11 lat pracy na kopalni, tęskniłem do muzyki, bywałem na różnych „Jam session” i próbowałem sił w kilku kapelach rockandrollowych, lecz niestety natłok obowiązków i system pracy nie pozwalał się zaangażować, przez co wiele podejść kończyło się niepowodzeniem. W 2020 roku niepowodzenia w pracy spowodowały wiele kłopotów w życiu prywatnym co doprowadziło mnie do decyzji aby zrezygnować z pracy na kopalni i wrócić na Mazury. Dziś wiem, że była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć, wiele rzeczy zaczęło się układać, otworzyłem swój Barbershop w Iławie, gdzie poznałem wielu ludzi, którzy pchnęli mnie w stronę muzyki i dali mi nadzieję na to, że powinienem to robić. Przez dwa lata ciężko pracowałem aby spełnić swoje marzenie o wydaniu płyty. Od 1994 roku, kiedy to pierwszy raz moi wujkowie zaszczepili we mnie pasję do muzyki, w moich snach często pojawiały się obrazy pokazujące mnie jako gwiazdę estrady. Dziś spełnia się moje marzenie, zamierzam dalej pracować i mam nadzieję, że będziecie przychodzić na nasze koncerty. Zapraszam Was do posłuchania mojej twórczośći.  Będę niesamowicie wdzięczny, jeśli wspomożecie mnie w realizacji marzeń.

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Jerzy Tarczyński
Michał Jerzy Tarczyński
Próg: 20 zł
Dawid Kobyliński
Dawid Kobyliński
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł