Avatar użytkownika

Zespół Nowonarodzeni

0
patronów
0 
miesięcznie
10 885 
łącznie
0
patronów
0 zł 10 885 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Nasza wdzięczność jest większa niż się spodziewasz! Obojętnie jaką kwotę od Ciebie otrzymamy będziemy się za Ciebie modlić co miesiąc na naszej wspólnotowej Mszy. Nie dopisujemy tej informacji przy kolejnych opisach, ale chcesz, czy nie chcesz i tak się za Ciebie pomodlimy! :)
10 zł miesięcznie
Nadal jesteśmy bardzo wdzięczni i poza modlitwą, o której wcześniej zapewniliśmy przesyłamy Ci wirtualny ukłon!
20 zł miesięcznie
W ramach tego progu o naszej wdzięczności wobec Ciebie dowie się nie tylko Pan Bóg na naszych Mszach, ale i reszta świata, ponieważ umieścimy Twoje imię i nazwisko (jeśli się na to zgodzisz) na naszej stronie www w zakładce "wspierający".
35 zł miesięcznie
Ten próg sprawi, że o naszej wdzięczności będziesz mógł nie tylko przeczytać, czy doświadczyć jej przez naszą modlitwę na Mszach, ale i jej posłuchać., ponieważ co miesiąc otrzymasz filmik na swoją skrzynkę mailową z podziękowaniem za Twoje wsparcie.
50 zł miesięcznie
Drogi Patronie! Nasza wdzięczność na tym progu, sprawi, ze wymienimy się numerami telefonów... Cóż miałoby to oznaczać? Zapewnimy Ci smsowe powiadomienia o podejmowanych przez nas inicjatywach. W skrócie mówiąc, otrzymasz info smsem: "KIEDY?", "GDZIE?" I "O KTÓREJ?" możesz przybyć, byśmy się spotkali w ramach koncertów i innych eventów.
80 zł miesięcznie
Ponieważ my swoje talenty wciąż rozwijamy, możemy pomóc i Tobie! W jaki sposób? Wybierając tę kwotę wsparcia, będziesz otrzymywać od nas na swojego maila, raz na dwa miesiące, filmik z instruktarzem gry, lub śpiewu jednej z wykonywanych przez nas pieśni. Będziesz mógł wybrać , z jakim instrumentalistą/wokalistką chcesz otrzymywać filmiki.
100 zł miesięcznie
Witaj w gronie tych, którzy szaleńczo pragną przyspieszyć nasz rozwój! Chętnie Cię poznamy, więc może skorzystasz z zaproszenia raz na dwa miesiące, by po Mszy Świętej wybrać się z nami na herbatę? Herbata, ciasto i czysta przyjemność przebywania w gronie Nowonarodzonych na takim sympatycznym spotkaniu towarzyskim :)
200 zł miesięcznie
Przy takim wsparciu możemy śmiało zacząć nawiązywać bliższe relacje, więc co jakiś czas ... zaprosimy Cię na nasze after party po koncertach! Nie rzadziej niż raz na pół roku, nie częściej niż raz na kwartał. Czemu nie częściej? Bo jeśli będzie Was setka, to byśmy musieli lokal wynająć, by Was wszystkich pomieścić, a tak będziemy mogli to sobie wszystko zaplanować ;)
300 zł miesięcznie
Jesteś naszym ewidentnym fanem! :D
Drogi fanie, proponujemy Ci raz na kwartał indywidualną lekcję (do wyboru):
-śpiewu,
-gry na perkusji,
-gry na wiolonczeli,
-gry na flecie poprzecznym (jeśli posiadasz swój instrument).
Co Ty na to? :)
Let's play&pray!
500 zł miesięcznie
Skoro jesteśmy już w takim stopniu zażyłości, że inwestujesz w nas takie pieniądze, to zapraszamy Cie - zobacz jak wszystko wygląda od kuchni. Otwieramy Ci drzwi na nasze próby generalne! :)
1000 zł miesięcznie
Na tym progu otrzymasz w podziękowaniu wszystko, co się tyczyło poprzednich kwot, a dodatkowo, hmmm... może jakiś koncert...? ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Zespół Nowonarodzeni w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nowonarodzeni - mieszanka różnych osobowości i talentów, dająca wybuchowy efekt. Muzyka, ewangelizacja, pasja - to my.

Jesteśmy...
muzykami i muzykantami, powrzucanymi do jednego garnka, z których powstaje strawa, sycąca niejedno ucho, nawet wybrednego odbiorcy.Przez lata...
tworzyliśmy muzykę w innych formacjach i projektach, a teraz będąc od roku "na swoim", zaczynamy bogaci w doświadczenie i mniej bogaci w dobra materialne. Od ponad roku...
jako zespół NOWONARODZENI graliśmy w wielu miejscach - zarówno na zamkniętych eventach, jak i na otwartych koncertach, choćby w ramach:

 • Nocnego Szlaku Kulturalnego

 • Marszu dla życia i rodziny


   
 • VI Orszaku Trzech Króli


   
 • Cyklu koncertów kolędAktualnie...
z własnych środków finansowych wciąż kompletujemy sprzęt nagłośnieniowy i multimedialny. Na ten moment brakuje nam szczególnie tego drugiego, by móc uwieczniać to, co robimy i dzielić się tym dalej.Patrząc w przyszłość...
chcemy zainwestować w zakup sprzętu umożliwiającego prowadzenie transmisji na żywo, nagrywanie w dobrej jakości zarówno audio, jak i video. Sięgając wzrokiem dalej, na horyzoncie widać płytę, która jest widziana nie tylko oczami wyobraźni, ale jest całkiem realnym celem, w zasięgu ręki.

 


Wspierając nas...
inwestujesz w jakość, pewność i solidność, którą sobą reprezentujemy!

Cele Autora

Czwarty kroczek do przodu!
 • 2 000 zł miesięcznie
 • 2 000 zł brakuje
0%
Dzięki poprzednim wpłatom udało nam się zakupić tablet, laptopa, rzutnik i projektor i dodatkowe odsłuchy - hip hip hura!!!

Dzięki nim:
- mamy możliwość nagrywania ścieżek audio, co ciągle owocuje nowymi nagraniami na You Tube
- prowadzimy transmisje live z naszych koncertów, nabożeństw i wydarzeń, które organizujemy, by były dostępne w sieci, dla tych, którzy chcą, a nie mogą na nie dotrzeć,
- wyświetlamy śpiewane pieśni, przez co wszyscy zebrani mogą się włączyć w modlitwę uwielbienia
- organizujemy projekcje filmów chrześcijańskich
- możemy obsługiwać cyfrowy mikser, a co za tym idzie możemy również operować dźwiękiem z każdego miejsca sali, czy kościoła, gdzie posługujemy, niezależnie od ustawienia miksera,
- posiadamy indywidualne odsłuchy, które pozwalają na regulację dostarczanych dźwięków i dają możliwość śpiewu i gry w komfortowych warunkach, co podwyższa jakość wykonywanych koncertów!

Co dalej?

Kolejnym celem, który wzięliśmy sobie na tapetę, to zakup profesjonalnego mikrofonu do rejestracji nagrań wokalnych.

Po co nam taki mikrofon?

Po to, żebyśmy mogli podnieść jakość tego co dla Was nagrywamy i umieszczamy na YouTubie! Jak wiecie, bądź nie wiecie, wszystkie nagrania rejestrujemy w zaciszu domowym/salkowym, czyli bez wygłuszonego pomieszczenia. Brak takiego mikrofonu zdecydowanie wydłuża proces powstania nagrania, gdyż wszystkie wokale potrzebują dłuższej obróbki w trakcie procesu miksowania, by wyeliminować wszystkie szumy i niedoskonałości.

To co, pomożecie???

Alleluja i kolejne kroczki do przodu!
Koncert kolęd z Gorzowską Orkiestrą Detą
 • 6 000 zł miesięcznie
 • 6 000 zł brakuje
0%
Każdego roku organizujemy koncerty kolęd w wielu parafiach. W tym roku na celowniku jest większy projekt kolędowy z Gorzowską Orkiestrą Detą!
By móc go zrealizować potrzebujemy funduszy na techniczną organizację tego koncertu.
Blisko 50 muzyków w jednym miejscu, zjednoczonych na wspólnym kolędowaniu ku chwale Nowonarodzonego! 😊
Dziękujemy za każdą pomoc!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Zespół Nowonarodzeni już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Jarosław Bogdan Dziedzic
Jarosław Bogdan Dziedzic
20 zł
Anonimowy patron
35 zł
Anonimowy patron
1 000 zł
Anonimowy patron
500 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.