Zespół Nowonarodzeni

W Patronite od 03.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3588

Liczba Patronów: 3069

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
5 miesięcznie
10 850 łącznie
Nowonarodzeni - mieszanka różnych osobowości i talentów, dająca wybuchowy efekt. Muzyka, ewangelizacja, pasja - to my.

O Autorze

Jesteśmy...
muzykami i muzykantami, powrzucanymi do jednego garnka, z których powstaje strawa, sycąca niejedno ucho, nawet wybrednego odbiorcy.Przez lata...
tworzyliśmy muzykę w innych formacjach i projektach, a teraz będąc od roku "na swoim", zaczynamy bogaci w doświadczenie i mniej bogaci w dobra materialne. Od ponad roku...
jako zespół NOWONARODZENI graliśmy w wielu miejscach - zarówno na zamkniętych eventach, jak i na otwartych koncertach, choćby w ramach:

 • Nocnego Szlaku Kulturalnego

 • Marszu dla życia i rodziny


   
 • VI Orszaku Trzech Króli


   
 • Cyklu koncertów kolędAktualnie...
z własnych środków finansowych wciąż kompletujemy sprzęt nagłośnieniowy i multimedialny. Na ten moment brakuje nam szczególnie tego drugiego, by móc uwieczniać to, co robimy i dzielić się tym dalej.Patrząc w przyszłość...
chcemy zainwestować w zakup sprzętu umożliwiającego prowadzenie transmisji na żywo, nagrywanie w dobrej jakości zarówno audio, jak i video. Sięgając wzrokiem dalej, na horyzoncie widać płytę, która jest widziana nie tylko oczami wyobraźni, ale jest całkiem realnym celem, w zasięgu ręki.

 


Wspierając nas...
inwestujesz w jakość, pewność i solidność, którą sobą reprezentujemy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Jarosław Bogdan Dziedzic
Jarosław Bogdan Dziedzic
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 1 000 zł
Anonimowy patron
Próg: 500 zł