Avatar użytkownika

Nring.pl | Łukasz Formella

5
patronów
160 
miesięcznie
12 280 
łącznie
5
patronów
160 zł 12 280 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Brünnchen

Miło że ze mną jestes!

Naprawdę wiele dla mnie znaczy ta kwota.
Zostałeś moim Patronem.
Osobiście podziękuję Ci w emailu. Możesz też sugerować na naszej otwartej grupie tematy które mam poruszać.


20 zł miesięcznie
Wipperman

Dziękuję Ci serdecznie!

Pod każdym nowym wpisem na blogu umieszczę (jeżeli wyrazisz zgodę) twoje imię i nazwisko , nick lub Twoje logo.
Wszyscy z tego progu wezmą raz na raz na miesiąc w losowaniu smyczy Nurburgring.pl


50 zł miesięcznie
Flugplatz

WOW....to już spora kwota.

Oficjalnie podziękuję Ci na Fanpageu w specjalnym wpisie.
Otrzymasz też smycz Nurburgring.pl raz otrzymasz ode mnie mój e-book "Najlepszemiejsca widokowe przy torze Nurburgring cz.2100 zł miesięcznie
Karuzela

Bardzo duża kwota! Dziękuję Ci bardzo.

Jeżeli będzie okazja osobiście Ci podziękuje i wrzucę info z naszego spotkania w social media.
Zostaniesz wpisany (jeżeli zechcesz) do specjalnej zakładki na blogu - PATRONI

Do progu zaliczają się wszystkie benefity z poprzedniego progu.


300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
5 dostępnych miejsc
Schwedenkreuz

WOW....mega duża kasa.
Ogromne wsparcie dla mnie i mojego bloga,

Otrzymasz replikę stojącą toru Nurburgring.
Moje wszystkie Ebooki które do tej pory opublikowałem będą Twoje.

Do progu zaliczają się wszystkie benefity z poprzedniego progu.


Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nring.pl | Łukasz Formella w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nring.pl to miejsce dla fanów motoryzacji dla których kultowe Zielone Piekło jest pasją, marzeniem, wyzwaniem i życiową przygodą. Mój Blog, połączył nas wszystkich - polskich maniaków Ringu. Chciałbym jeszcze bardziej go rozwinąć i dawać Wam wszystkiego więcej i lepiej - dlatego tu jestem.

Witajcie

Mam na imię Łukasz, pochodzę z Trójmiasta i prowadzę jedyny w Polsce blog o torze Nurburgring oraz całej otoczce z nim związanej.

>>>>Nring.pl<<<< 

 

O mnie

Z samochodami miałem do czynienia od zawsze. Pierwsze jazdy w podstawówce odbywały się w naszym rodzinnym Fiacie 125p gdzieś na polnych drogach. Prawo jazdy zdawałem rónież na na takim modelu, wiec już dość dawno :)  Byłem przez długi okres Hondziarzem i należałem do klubu Hondy - hpl.org. Jeździliśmy na zloty organizowane w całej Polsce. Potem udzielałem się w klubie Honda Trójmiasto. Odwiedzałem też każde zawody na 1/4 mili organizowane w latach 2000 w Polsce. Chętnie śledziłęm i trochę pisałem na niemieckich forach motoryzacyjnych.  

Pewnego razu, będąc w Niemczech na zlocie miłosników Hondy, w drodze powrotnej przypadkowo znalazłem się na torze Nurburgring. Moja pierwsza wizyta w tym miejscu w 2005 roku spowodowała, że to co zobaczyłem i przeżyłem podczas pierwszego przejazdu, sprawiło że odrazu zafascynowałem się tym miejscem. Można powiedzieć że Zielone Piekło pochłoneło mnie bez reszty, po prostu je pokochałem. Trwa to do dnia dzisiejszego więc juz 15 lat.

 

Rok po moim debiucie na tym torze czyli w 2006 roku kupiłem domenę nurburgring.pl :)  Zacząłem też co roku wyjeżdżać do Niemiec na tor swoją Hondą Type R. Modyfikowałem ją z roku na rok właśnie pod ten tor. Poznawałem tamtejszych ludzi, firmy.

 

 

W pewnym momencie postanowiłem podzielić się moimi doświadczeniami z innymi na moim blogu Nurburgring.pl  W 2018 roku założyłem Bloga o Zielonym Piekle i Fanpage na faceebooku. Odzew był bardzo pozytywny, a coraz więcej osób prosiło mnie, bym pisał  i zamieszczał więcej informacji o tym kultowym miejscu dla Petroheadów.

 

Przez te ponad 4 lata udało mi się zgromadzić w jednym miejscu sporą rzeszę  osób z Polski i nie tylko zafascynowanych tym miejscem podobnie jak ja. Niektórych nawet zaraziłem i to prze ze mnie pojechali tam po raz pierwszy w życiu :)

Udało mi się też napisać poradnik o ciekawych punktach widokowych wzdłuż 21 kilometrowego toru Nurburgring. W 2021 roku miała debiut moja książka i E-book "Zielone Piekło bez tajemnic" 

 

Codziennie staram się zamieszczać różne informacje, zdjęcia na Fanpage i Instagram. Nie ukrywam, że zabiera to coraz więcej czasu. Ponieważ mieszkam w Polsce (1200 km od Nurburgringu) moja powoli już "druga praca" związana z blogiem jest w 99% zdalna. Chciałbym, żeby te proporcje się zmieniły. Zamiast jednego, dwóch wyjazdów w roku chciał bym bywać tam częściej i dłużej. Dzięki temu mógłbym Wam przybliżać Nurburgring jeszcze dokładniej, tworząc więcej i jeszcze lepszych materiałów. Przy okazji chciał bym się z Wami spotykać tam na miejscu. W planach mam też rozkręcenie bardziej kanału na YouTube

A tak mój syn reagował w czasie pierwszej wizyty na torze. Ja mam tak cały czas ...od 17 lat :)

 

Po co Patronite?

Jestem tu na Patronite głównie za Waszą namową. Na blogu nie mam żadnych reklam i póki co chciałbym żeby tak zostało. Nie wyobrażam sobie, że przy okazji każdego wpisu lub w każdym filmie namawiał bym Was do obliczania składek OC/AC dla Waszych samochodów w zamian za zniżkę.

Wszystkie opłaty za domenę, hosting, mailing, wyjazdy, sprzęt pokrywam z własnych środków. W sumie jakoś to się kręci ale czas wejść na wyższy poziom. 

Przez ten profil tu na Patronite chcę dać Wam możliwość wspierania tego, co robię. Chcę dalej dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli uważacie, że moja praca ma sens - wesprzyjcie Nring.pl.

Z Waszym wsparciem będę mógł się temu oddać jeszcze bardziej a być może zająć się już tylko tym :) 

Dziękuję Wam i zapraszam na Bloga oraz moje kanały na FB i IG.

 

 

 

Cele Autora

Opłaty i bieżąca działalność bloga Nring.pl
  • 15 000 zł
  • 2 720 zł brakuje
81%
Zebrana kwota pozwoli mi na opłacenie hostingów, mailingu, domen internetowych oraz wesprze codzienną moją działalność na rzecz Nring.pl na którą poświęcam swój wolny prywatny czas. (Ponad 2000zł z dotychczas zebranej już kwoty przekazałem na powodzian z rejonu Eifel)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nring.pl | Łukasz Formella już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Artur Warząska
Artur Warząska
20 zł
Lukas Kalus
Lukas Kalus
20 zł
Matek
Matek
50 zł
Michal Ciomek
Michal Ciomek
50 zł
ColinPL
ColinPL
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.