Nring.pl | Łukasz Formella

W Patronite od 17.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1192

Liczba Patronów: 1372

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
240 miesięcznie
7 870 łącznie
Nring.pl to miejsce dla fanów motoryzacji dla których kultowe Zielone Piekło jest pasją, marzeniem, wyzwaniem i życiową przygodą. Mój Blog, połączył nas wszystkich - polskich maniaków Ringu. Chciałbym jeszcze bardziej go rozwinąć i dawać Wam wszystkiego więcej i lepiej - dlatego tu jestem.

O Autorze

Witajcie

Mam na imię Łukasz, pochodzę z Trójmiasta i prowadzę jedyny w Polsce blog o torze Nurburgring oraz całej otoczce z nim związanej.

>>>>Nring.pl<<<< 

 

O mnie

Z samochodami miałem do czynienia od zawsze. Pierwsze jazdy w podstawówce odbywały się w naszym rodzinnym Fiacie 125p gdzieś na polnych drogach. Prawo jazdy zdawałem rónież na na takim modelu, wiec już dość dawno :)  Byłem przez długi okres Hondziarzem i należałem do klubu Hondy - hpl.org. Jeździliśmy na zloty organizowane w całej Polsce. Potem udzielałem się w klubie Honda Trójmiasto. Odwiedzałem też każde zawody na 1/4 mili organizowane w latach 2000 w Polsce. Chętnie śledziłęm i trochę pisałem na niemieckich forach motoryzacyjnych.  

Pewnego razu, będąc w Niemczech na zlocie miłosników Hondy, w drodze powrotnej przypadkowo znalazłem się na torze Nurburgring. Moja pierwsza wizyta w tym miejscu w 2005 roku spowodowała, że to co zobaczyłem i przeżyłem podczas pierwszego przejazdu, sprawiło że odrazu zafascynowałem się tym miejscem. Można powiedzieć że Zielone Piekło pochłoneło mnie bez reszty, po prostu je pokochałem. Trwa to do dnia dzisiejszego więc juz 15 lat.

 

Rok po moim debiucie na tym torze czyli w 2006 roku kupiłem domenę nurburgring.pl :)  Zacząłem też co roku wyjeżdżać do Niemiec na tor swoją Hondą Type R. Modyfikowałem ją z roku na rok właśnie pod ten tor. Poznawałem tamtejszych ludzi, firmy.

 

 

W pewnym momencie postanowiłem podzielić się moimi doświadczeniami z innymi na moim blogu Nurburgring.pl  W 2018 roku założyłem Bloga o Zielonym Piekle i Fanpage na faceebooku. Odzew był bardzo pozytywny, a coraz więcej osób prosiło mnie, bym pisał  i zamieszczał więcej informacji o tym kultowym miejscu dla Petroheadów.

 

Przez te ponad 4 lata udało mi się zgromadzić w jednym miejscu sporą rzeszę  osób z Polski i nie tylko zafascynowanych tym miejscem podobnie jak ja. Niektórych nawet zaraziłem i to prze ze mnie pojechali tam po raz pierwszy w życiu :)

Udało mi się też napisać poradnik o ciekawych punktach widokowych wzdłuż 21 kilometrowego toru Nurburgring. W 2021 roku miała debiut moja książka i E-book "Zielone Piekło bez tajemnic" 

 

Codziennie staram się zamieszczać różne informacje, zdjęcia na Fanpage i Instagram. Nie ukrywam, że zabiera to coraz więcej czasu. Ponieważ mieszkam w Polsce (1200 km od Nurburgringu) moja powoli już "druga praca" związana z blogiem jest w 99% zdalna. Chciałbym, żeby te proporcje się zmieniły. Zamiast jednego, dwóch wyjazdów w roku chciał bym bywać tam częściej i dłużej. Dzięki temu mógłbym Wam przybliżać Nurburgring jeszcze dokładniej, tworząc więcej i jeszcze lepszych materiałów. Przy okazji chciał bym się z Wami spotykać tam na miejscu. W planach mam też rozkręcenie bardziej kanału na YouTube

A tak mój syn reagował w czasie pierwszej wizyty na torze. Ja mam tak cały czas ...od 17 lat :)

 

Po co Patronite?

Jestem tu na Patronite głównie za Waszą namową. Na blogu nie mam żadnych reklam i póki co chciałbym żeby tak zostało. Nie wyobrażam sobie, że przy okazji każdego wpisu lub w każdym filmie namawiał bym Was do obliczania składek OC/AC dla Waszych samochodów w zamian za zniżkę.

Wszystkie opłaty za domenę, hosting, mailing, wyjazdy, sprzęt pokrywam z własnych środków. W sumie jakoś to się kręci ale czas wejść na wyższy poziom. 

Przez ten profil tu na Patronite chcę dać Wam możliwość wspierania tego, co robię. Chcę dalej dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Jeśli uważacie, że moja praca ma sens - wesprzyjcie Nring.pl.

Z Waszym wsparciem będę mógł się temu oddać jeszcze bardziej a być może zająć się już tylko tym :) 

Dziękuję Wam i zapraszam na Bloga oraz moje kanały na FB i IG.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Matek
Matek
Próg: 50 zł
Michal Ciomek
Michal Ciomek
Próg: 50 zł
Slawomir Migas
Slawomir Migas
Próg: 50 zł
ColinPL
ColinPL
Próg: 20 zł
Piotr Koczy
Piotr Koczy
Próg: 50 zł
Przemek Cichórz
Przemek Cichórz
Próg: 50 zł