Oaza „Międzyleś”

W Patronite od 04.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3124

Liczba Patronów: 2605

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
1 920 łącznie

Kostucha przyszła do Niunia

2 213 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 193 zł

brakuje

Niunio oszukał śmierć !

Niunio jest w domku, bezpieczny ale zalecenia lekarskie opiewają na kolejny miesiąc, musimy na niego bardzo uważać… Nasz mikro kucyś uciekł z pod łap podstępnej kostuchy tylko dzięki szybkiej reakcji… jego kolka była na tyle silna że bez sprzętu klinicznego nie dalibyśmy rady mu pomóc.
Dzięki mobilizacji lekarzy oraz transportu który był u nas w mgnieniu oka udało się zażegnać kryzys, Niuniek żyje i biega wśród swoich przyjaciół ale nam… jego opiekunom została do zapłaty fv która wynosi 2213 zł.
Czy są tu ludzie którzy pomogą ? Bardzo proszę o wpłaty 10-20 zł 🙏 każda złotówka jest ogromnie ważna. Klinika potraktowała nas niezwykle łagodnie, fv nie jest ogromna, dali nam czas do zapłaty.
Proszę o pomoc z imieniu Niunia 🙏

Leczenie koni chorych

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 980 zł

brakuje

W Oazie mamy konie chore oraz kalekie, takie które miały skończyć swój żywot ponieważ są już nie użyteczne... ale nie dla nas ! My leczymy je, dbamy o to aby żyły bez bólu.
Dla zainteresowanych wsparciem tego celu oferuje wzgląd do fv od Pana doktora prowadzącego stado.

Utrzymanie stada

9 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 980 zł

brakuje

Celem wsparcia jest utrzymanie stada Oazy, co znaczy że pieniądze z Państwa wsparcia zostaną przeznaczone za siano, słomę oraz pasze treściwą.
Cena balota siana to koszt 65 zł, zjadamy ich 2 dziennie. Pasza treściwa to wysłodki, trawokulki, lucerna, musli dla koni wymagających specjalnej diety oraz ziarno - owies, jęczmień, kukurydza, czarny słonecznik etc. Bardzo ważnym elementem żywienia koni szczególnie zagłodzonych oraz chorych są suplementy które podajemy.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Bogusław Skorupiński
Bogusław Skorupiński
Próg: 10 zł
Hanna Koczowska
Hanna Koczowska
Próg: 20 zł
Ewa Soroczyńska
Ewa Soroczyńska
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł