W Patronite od 10.07.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
780 zł łącznie
Fundacja Obszar Wspólny poszerza zakres interakcji łódzko-ludzkich, buduje wspólnotę wokół wydarzeń kulturalnych. Jesteśmy grupą młodych ludzi poszukujących możliwości spełnienia w działaniu, którego wartość nie sprowadza się jedynie do gromadzenia kapitału. W tym celu powołaliśmy fundację.

O Autorze

my

Fundacja Obszar Wspólny poszerza zakres interakcji łódzko-ludzkich, buduje wspólnotę wokół wydarzeń kulturalnych, koncertów, spotkań, wystaw, warsztatów. Nasze dotychczasowe działania, prowadzone cyklicznie to: warsztaty introligatorskie, kuratorowane odsłuchy muzyki, koncerty, spotkania podróżnicze i dyskusyjny klub filmowy. Jako nowa fundacja wciąż rozwijamy się i poszerzamy zakres naszych aktywności.

odsłuch muzyki

Jesteśmy grupą młodych ludzi poszukujących możliwości spełnienia w działaniu, którego wartość nie sprowadza się jedynie do gromadzenia kapitału. W tym celu powołaliśmy fundację Obszar Wspólny.

haft

Chcemy tworzyć w Łodzi wspólnotę osób zaangażowanych w kreowanie i uczestnictwo w wydarzeniach związanych z szeroko rozumianą dziedziną kultury. Pragniemy, aby organizowana przez nas działalność na polu promocji sztuki i szerzenia wiedzy stała się sposobem na życie i przynosiła radość i rozwój wszystkim ludziom, niezależnie od wieku czy statusu społecznego.

spotkania podróżnicze

Ze względu na różne zainteresowania oraz doświadczenia członków naszej grupy, nie zamykamy się na wąski zakres działań. Do tej pory, głównie własnym sumptem, organizowaliśmy: koncerty, projekcje filmowe, spotkania z podróżnikami, warsztaty haftu, introligatorstwa i ogrodnictwa oraz odsłuchy muzyczne. Tworząc te wydarzenia wchodziliśmy we współpracę z wieloma instytucjami i inicjatywami funkcjonującymi na terenie Łodzi m.in.: INSPRO, Centrum OPUS, Pop’n’art, Bar Anna, Muzeum Książki Artystycznej, klub DOM, Restauracja Casablanca, portal o kulturze Miej Miejsce.

warsztaty introligatorskie

Mamy wiele pomysłów na rozszerzenie zakresu naszych aktywności. Obecnie jesteśmy mocno zaangażowani w  otwieranie własnego lokalu. Będzie to kwatera główna dla naszych wydarzeń. 

DKF

Wspierając nas dowolną kwotą możesz mieć pewność, że wspierasz ludzi zaangażowanych w krzewienie dobra, piękna i prawdy, którzy w mądry sposób wykorzystają Twój wkład w kolejne przedsięwzięcia.

dzięki

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem