Odchamiaj się z Psem

W Patronite od 02.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Wspieranie Krakowskiego Schroniska

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Tak, dobrze widzicie :)

Krakowskie schronisko jest mi wyjątkowo bliskie przez wzgląd na współpracę z wolontariuszami i fotografowanie bullowatych psiaków. Z Waszą pomocą chciałabym pomagać im materialnie i za część pieniążków, których udzielacie mnie i Jessie, zakupić dla psiaków najpotrzebniejsze rzeczy.

W imieniu psiaków ze schroniska dziękuję z całego serca!

Na podróżniczy sprzęt foto-video.

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Takie comiesięczne wsparcie pozwoli mi sfinansować lepszy i lżejszy w trakcie podróży sprzęt do foto i wideo relacji. Mam tutaj na myśli lekki i niezawodny aparat bezlusterkowy z wymienną optyką oraz Go Pro.

Przyczynicie się do rozwoju nie tylko bloga, fanpage, Instagrama ale również naszego YouTube.
Chciałybyśmy zapewnić Wam moc wrażeń i oddać w oczy i ręce materiały foto i video, tak aby nasze wspomnienia stały się Waszymi.

Dziękuję za każde wsparcie! Jesteście niesamowici!


Rozbudowanie bazy Odchamiaj się z Psem - czyli na podróże małe i duże.

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Taka co miesięczna kwota pozwoli mi swobodnie planować podróże po Polsce i za granicę celem rozbudowywania bazy Odchamiaj się z Psem, Pańcia z Pańciem i Psem Tu Weszli przynajmniej do końca 2020 roku.

Za taką kwotą przede idzie możliwość dzielenia się z Wami jeszcze większą dawką doświadczeń i wiedzy zebranej podczas podróży, tak aby przygotować na takie przygody każdego z Was. Rozbudowana baza miejscówek na naszym blogu, to dla Was gwarancja wielu możliwości na spędzanie czasu z psem.

Odkładając taki co miesięczny budżet będę w stanie wyruszyć ze swoim projektem poza granice naszego kraju i zrobić coś znaczącego dla psio ludzkiej kultury.

Dzięki takiemu budżetowi będę miała z Jessie możliwość do budowania świadomości, że posiadanie psiaka to wielka odpowiedzialność, ale zarazem ogromna radość i pewność, że masz ze sobą towarzysza na dobre i złe. Chcę łamać stereotypy i pokazywać, że z czterema łapami u boku naprawdę da się wiele zdziałać.

Obecnie chciałabym zrealizować plany na 2020 jak:

- do końca roku 2020 chcę rozbudować bazę psiolubnych muzeów, kin i galerii sztuki do przynajmniej 100 miejscówek w całej Polsce i przynajmniej do 15 na wskroś Europy. Obecnie odchamiłyśmy się w sumie 10 miejscach, gdzie można liznąć kultury.
- kontynuować psio ludzki Eurotrip pociągami na jesień 2020 roku. Przez Austrię, Włochy, Szwajcarię i Hiszpanię dostałabyśmy się do Portugalii, skąd znowu przez Hiszpanię, Francję i Niemcy wróciłybyśmy do Polski. Tym razem chciałabym skupić się na zwiedzaniu muzeów w towarzystwie psiaka i wynajdywaniu ciekawych miejscówek dla psiarzy z ich psami, jak np. 20 000 m2 psi park pod Barceloną.
Zostań Patronem