Avatar użytkownika

Olga Kuśnieruk

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
To najmniejsza kwota wsparcia dzięki, której będę mogła stopniowo zbierać na sprzęt.
15 zł miesięcznie
Każde 15 zł zbliża mnie do mojego celu!
50 zł miesięcznie
To już sporo pieniędzy i zdecydowanie szybciej będę mogła uzbierać na mój cel!
100 zł miesięcznie
Kłaniam się do nóg! Tym patronom w pierwszej kolejności będę mogła wysłać moje nagrania, które zrealizuję dzięki zakupionemu sprzętowi

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Olga Kuśnieruk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

W ciągu dnia pracuję jak Specjalistka ds. Mediów społecznościowych w Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Po godzinach chodzę po górach, żegluję, czytam, tańczę hip-hop, ale przede wszystkim... śpiewam. Muzyka to coś co mnie nakręca i jest dla mnie jak tlen.

Nazywam się Olga Kuśnieruk i od 7.30 do 15.30 jestem specjalistką ds. social mediów, a po godzinach zmieniam swoje oblicze na artystyczne. Śpiewam i staram się tworzyć swoją muzykę.

Z muzyką jestem związana od 6 roku życia. Pochodzę z małej miejscowości na Pomorzu Zachodnim - Kamień Pomorski. Od 11 lat mieszkam w Krakowie.

Zaczynałam w scholii parafialnej i Szkole Muzycznej I stopnia. Potem przyszedł czas na solowe występy. Startowałam w wielu konkursach dziecięco-młodzieżowych w kraju oraz za granicą.

Moje osiągnęcia:

Złota Jodła na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach

Złota Muszelka Wigier na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier"

II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Okno do Europy" w Sankt Peteresburgu 

III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Węgierskie Igrzyska" w Budapeszcie

I miejsce na Konkursu Wokalnego "Jaszczurowy Laur" w Krakowie z zespołem Projekt Kantorek

Finalistka Konkursu Piosenki Studenckiej w Krakowie z zespołem Projekt Kantorem

Od 6 lat współpracuję z Orkiestrą Reprezentacyjną AGH, której jestem solistką. Wykonujemy wspólnie muzykę rozrywkową. Oprócz tego gram w zespole muzycznym Twist Band. Od października uczę się w klasie wokalu w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. 

W marcu wygrałam odcinek Szansy na sukces z piosenkami z repertuaru Don Vasyla, a w maju brałam udział w Finale programu, gdzie wykonałam utwór do tekstu Agnieszki Osieckiej "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma".

Kocham śpiewać i nie wyobrażam sobie bez tego życia. Śpiew jest dla mnie jak tlen. Moim marzeniem jest wyjść ze swoimi utworami do ludzi, a także zrealizować projekt z najpiękniejszymi songami musicalowymi. Musical to dla mnie najpiękniejsza forma wyrazu artystycznego. Połączenie śpiewu, aktorstwa i tańca na wysokim poziomie to największa sztuka. Taki projekt chciałabym opracować zarówno pod względem wokalnym i muzycznym, jak i tanecznym. 

Biorę udział w konkursie Mikrofon Otwarty organizowany przez Radio Nowy Świat i Patronite. W kwietniu wystąpiłam w czasie jednego z koncertów konkursowych w siedzibie Radia na ul. Ostrej w Warszawie. Serdecznie proszę o głosy! 

 

Cele Autora

Kupienie sprzętu do nagrywania
  • 5 000 zł
  • 5 000 zł brakuje
0%
Cel obejmuje kupienie sprzętu do nagrywania

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Olga Kuśnieruk już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.