Olga Kuśnieruk

W Patronite od 09.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
W ciągu dnia pracuję jak Specjalistka ds. Mediów społecznościowych w Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Po godzinach chodzę po górach, żegluję, czytam, tańczę hip-hop, ale przede wszystkim... śpiewam. Muzyka to coś co mnie nakręca i jest dla mnie jak tlen.

O Autorze

Nazywam się Olga Kuśnieruk i od 7.30 do 15.30 jestem specjalistką ds. social mediów, a po godzinach zmieniam swoje oblicze na artystyczne. Śpiewam i staram się tworzyć swoją muzykę.

Z muzyką jestem związana od 6 roku życia. Pochodzę z małej miejscowości na Pomorzu Zachodnim - Kamień Pomorski. Od 11 lat mieszkam w Krakowie.

Zaczynałam w scholii parafialnej i Szkole Muzycznej I stopnia. Potem przyszedł czas na solowe występy. Startowałam w wielu konkursach dziecięco-młodzieżowych w kraju oraz za granicą.

Moje osiągnęcia:

Złota Jodła na Międzynarodowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach

Złota Muszelka Wigier na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier"

II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Okno do Europy" w Sankt Peteresburgu 

III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Węgierskie Igrzyska" w Budapeszcie

I miejsce na Konkursu Wokalnego "Jaszczurowy Laur" w Krakowie z zespołem Projekt Kantorek

Finalistka Konkursu Piosenki Studenckiej w Krakowie z zespołem Projekt Kantorem

Od 6 lat współpracuję z Orkiestrą Reprezentacyjną AGH, której jestem solistką. Wykonujemy wspólnie muzykę rozrywkową. Oprócz tego gram w zespole muzycznym Twist Band. Od października uczę się w klasie wokalu w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. 

W marcu wygrałam odcinek Szansy na sukces z piosenkami z repertuaru Don Vasyla, a w maju brałam udział w Finale programu, gdzie wykonałam utwór do tekstu Agnieszki Osieckiej "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma".

Kocham śpiewać i nie wyobrażam sobie bez tego życia. Śpiew jest dla mnie jak tlen. Moim marzeniem jest wyjść ze swoimi utworami do ludzi, a także zrealizować projekt z najpiękniejszymi songami musicalowymi. Musical to dla mnie najpiękniejsza forma wyrazu artystycznego. Połączenie śpiewu, aktorstwa i tańca na wysokim poziomie to największa sztuka. Taki projekt chciałabym opracować zarówno pod względem wokalnym i muzycznym, jak i tanecznym. 

Biorę udział w konkursie Mikrofon Otwarty organizowany przez Radio Nowy Świat i Patronite. W kwietniu wystąpiłam w czasie jednego z koncertów konkursowych w siedzibie Radia na ul. Ostrej w Warszawie. Serdecznie proszę o głosy! 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika