Otwieramy Oczy

W Patronite od 16.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1751

liczba Patronów: 1676

1 patron
10 zł miesięcznie
10 zł łącznie

Opłacanie Spreakera i strony internetowej

105 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

95 zł

brakuje

Opłacam Spreaker (80zł), dzięki któremu moje podcasty mogą być na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i w każdym innym miejscu. 25zł miesięcznie wydaje na domenę, hosting strony internetowej www.otwieramyoczy.pl, a także na certyfikat SSL (zabezpiecznie strony).

Wychodzenie na zero

500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

490 zł

brakuje

Mniej więcej tyle miesięcznie wkładam w podcast. Oprócz Spreakera i strony, muszę opłacić także transkrypcję, grafiki, ewentualne urozmaicenia bądź naprawienie błędów na otwieramyoczy.pl, a także paczki wysyłane do zwycięzców konkursów. Co 2-3 miesiące drukuję też tysiące naszych ulotek, które są już w całej Polsce i uświadamiają społeczeństwo.

Porzucenie pracy na etacie

2 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 590 zł

brakuje

Za te pieniądze będę w stanie spełnić poprzednie wymogi, a także utrzymać się na co dzień. Oznacza to, że będę mógł odejść z pracy i zaangażować się nie na 100, a na 200% w działalność konopną. Przestanę może też zarywać noce, żeby nie zaniedbywać żadnej z prac :D

PEŁNA MOC!

4 900 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 890 zł

brakuje

Osiągnięcie tej kwoty spowoduje, że będę mógł inwestować już spore pieniądze w rozwój podcastu. Wchodzi w to:

1. Zakup lepszego sprzętu do nagrywania
2. Mocne kampanie reklamowe na Facebooku, żeby dotrzeć do kolejnych zamkniętych oczu i je otworzyć.
3. Bardzo ciekawe, edukacyjne projekty - Takie rzeczy wymagają jeżdżenia po Polsce, rozmawiania z ludźmi z branży itp. Razem z Mopsem planujemy zrobić mega mocny materiał o branży związanej z konopiami, ale to wymaga ogromnej ilości czasu i inwestycji w paliwo czy noclegi. Dzięki takim pieniądzom mógłbym realizować podobne rzeczy.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni