Otwieramy Oczy

W Patronite od 16.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1134

Liczba Patronów: 1041

Zostań Patronem
7 patronów
140 miesięcznie
705 łącznie

Wychodzenie na zero

500 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

360 zł

brakuje

Mniej więcej tyle miesięcznie wkładam w podcast. Oprócz Spreakera i strony, muszę opłacić także transkrypcję, grafiki, ewentualne urozmaicenia bądź naprawienie błędów na otwieramyoczy.pl, a także paczki wysyłane do zwycięzców konkursów. Co 2-3 miesiące drukuję też tysiące naszych ulotek, które są już w całej Polsce i uświadamiają społeczeństwo.

Porzucenie pracy na etacie

2 600 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 460 zł

brakuje

Za te pieniądze będę w stanie spełnić poprzednie wymogi, a także utrzymać się na co dzień. Oznacza to, że będę mógł odejść z pracy i zaangażować się nie na 100, a na 200% w działalność konopną. Przestanę może też zarywać noce, żeby nie zaniedbywać żadnej z prac :D

PEŁNA MOC!

4 900 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 760 zł

brakuje

Osiągnięcie tej kwoty spowoduje, że będę mógł inwestować już spore pieniądze w rozwój podcastu. Wchodzi w to:

1. Zakup lepszego sprzętu do nagrywania
2. Mocne kampanie reklamowe na Facebooku, żeby dotrzeć do kolejnych zamkniętych oczu i je otworzyć.
3. Bardzo ciekawe, edukacyjne projekty - Takie rzeczy wymagają jeżdżenia po Polsce, rozmawiania z ludźmi z branży itp. Razem z Mopsem planujemy zrobić mega mocny materiał o branży związanej z konopiami, ale to wymaga ogromnej ilości czasu i inwestycji w paliwo czy noclegi. Dzięki takim pieniądzom mógłbym realizować podobne rzeczy.

Opłacanie Spreakera i strony internetowej

105 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Opłacam Spreaker (80zł), dzięki któremu moje podcasty mogą być na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts i w każdym innym miejscu. 25zł miesięcznie wydaje na domenę, hosting strony internetowej www.otwieramyoczy.pl, a także na certyfikat SSL (zabezpiecznie strony).
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni