Avatar użytkownika

Otwieramy Oczy

1
patron
50 
miesięcznie
7 145 
łącznie
1
patron
50 zł 7 145 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dostęp do grupy przez Mateusza Zbojnę, w której będziesz mógł zasięgnąć rady adwokat Lilianny Wiech, dyplomowanej terapeutki konopnej Adrianny Kruz oraz farmaceutki Izabeli Nowickiej. Będziesz również miał jako pierwszy możliwość poznania działań Otwieramy Oczy.
10 zł miesięcznie
Oprócz zawartości poprzedniego otrzymujesz 10% rabatu do sklepów: Green Familia oraz RollMops. Kod zniżkowy dostępny na grupie!
20 zł miesięcznie
Bilety/Zniżki na różne wydarzenia konopne (Targi, Konferencje, Koncerty).
30 zł miesięcznie
Wszystko co w poprzednich progach.
50 zł miesięcznie
Otrzymujesz od nas edukacyjną książkę o konopiach raz na 3 miesiące, a także imenne podziękowania w podcastach!
100 zł miesięcznie
Zgarniasz koszulkę Otwieramy Oczy, możliwość udziału w zamkniętym spotkaniu aktywistycznym online oraz po 3 miesiącach wsparcia 420Calendar by Mops lub Zielone Pojęcie!
200 zł miesięcznie
Masz dostępną jedną INDYWIDUALNĄ konsultację prawną w ciągu roku!
350 zł miesięcznie
Konsultacja lekarska co miesiąc dla Ciebie! No i jak zawsze - wszystko co wyżej.
420 zł miesięcznie
AKTYWISTA NA 420%!
500 zł miesięcznie
Jeśli chcesz wspierać większą kwotą lub jesteś firmą, która chciałby wesprzeć nasze działania - napisz na kontakt@otwieramyoczy.pl

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Otwieramy Oczy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Nazywam się Mateusz Zbojna. Jestem założycielem fundacji Otwieramy Oczy, działającej na rzecz zmian w prawie narkotykowym w Polsce i pomocy pacjentom oraz użytkownikom konopi.

FUNDACJA

Fundacja Otwieramy Oczy od 2020 roku skutecznie edukuje polską społeczność w temacie konopi za pomocą m.in podcastów, artykułów czy manifestacji. Posiadamy również w naszych szeregach adwokata, który udziela porad prawnych. Oczywiście nie zapominamy o pacjentach medycznej marihuany, których sytuacja w naszym kraju jest ciężka. Regularnie pomagamy takim osobom przy współpracy z klinikami konopnymi.

Jeździmy także na rozprawy osób chorych, czynnie bierzemy nich udział, gdyż dalej pacjenci MM w naszym kraju mogą trafić do więzień za leczenie. Takie sytuacje oczywiście także nagłaśniamy. O jednej z takich rozpraw, gdy 69-letniemu pacjentowi groziło 15 lat, a udało się nam wywalczyć warunkowe umorzenie, przeczytasz tutaj: https://www.jaslo4u.pl/sad-warunkowo-umorzyl-sprawe-ryszarda-holdmana-mezczyzna-byl-newsy-jaslo-28478.

Regularnie występujemy w telewizjach lokalnych czy w dużych rozgłośniach radiowych (np Newonce) i opowiadamy o zaletach i wadach konopi, by zwiększać świadomość społeczeństwa w temacie tej rośliny.

 

Posiadamy w zespole współorganizatorów oraz 4 prelegentów największych targów konopnych w polsce - Kanaba Fest, organizatorów Marszu Wyzwolenia Konopi oraz członka rady nadzorczej Fundacji420. Współpracujemy także blisko z kilkoma organizacjami pozarządowymi.

 

ZAŁOŻYCIEL

Mateusz Zbojna założył Otwieramy Oczy z wizją polski świadomej w temacie konopi. Niezłomnie dąży do celu teraz już nie sam, a z ekipą kilkunastu osób w #ooteam.

Mateusz poza prowadzeniem Otwieramy Oczy i bycia podcasterem jest organizatorem Marszu Wyzwolenia Konopi, współorganizatorem targów Kanaba Fest, bliskim współpracownikiem Wolnych Konopi, a także członkiem rady nadzorczej Fundacji420 należącej do Maty.

Uważa, że tylko jednocząc się i mówiąc w 100% prawdę na temat rośliny, bez mydlenia oczu o lekarstwie dobrym na wszystko (bo jak każda rzecz, konopie mają swoje złe strony), będziemy w stanie wspólnie zmienić los pacjentów i użytkowników konopi w Polsce.

Jeśli chcesz dołożyć cegiełkę do legalizacji i wesprzeć nasze działania, będzie nam (i pacjentom, osobom karanym za śmieszne ilości kwiatka, który rośnie na całym świecie) bardzo miło. 

Cele Autora

Wychodzenie na zero
  • 700 zł miesięcznie
  • 650 zł brakuje
7%
Mniej więcej tyle miesięcznie kosztuje utrzymanie portalu, podcastu, fundacji. Jest to minimum, które muszę wygospodarować by w ogóle organizacja istniała.
Profeska
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 950 zł brakuje
1%
Tyle mniej więcej potrzeba, by prowadzić każdy aspekt Otwieramy Oczy w sposób profesjonalny. Domena, certyfikat, podcasty, artykuły, maile, grafiki, ulotki edukacyjne, inwestycje (sprzęt elektroniczny itp)
LEGALIZACJA
  • 7 500 zł miesięcznie
  • 7 450 zł brakuje
0%
Jeśli ten próg zostanie osiągnięty, to w ciągu roku załatwimy legalizację marihuany. Sprawdzamy?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Otwieramy Oczy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Weronika Domańska
Weronika Domańska
50 zł
Konto usunięte
Konto usunięte
20 zł
gruz
gruz
5 zł
Patryk Rączka
Patryk Rączka
10 zł
Agata Pańczyk
Agata Pańczyk
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.