Otwieramy Oczy

W Patronite od 16.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1276

Liczba Patronów: 1135

Zostań Patronem
6 patronów
90 miesięcznie
725 łącznie
Cześć! Nazywam się Mateusz Zbojna. Prowadzę pierwszy podcast konopny w Polsce o charakterze edukacyjnym. Współpracuję także z CannabisNews, WeedWeek i Wolnymi Konopiami.

O Autorze

Cześć!

W związku z Waszymi pytaniami i namowami postanowiłem się tu pojawić. Jeśli czujesz, że chcesz mieć realny wpływ na otwieraniu oczu ludziom i rozwój mojej działalności, to świetnie trafiłeś :)

Z konopiami pierwszy raz miałem styczność w 2011 roku i już wtedy wiedziałem, że jest to branża, z którą wiążę swoją przyszłość. Stale edukuję się na jej temat poprzez własne doświadczenia, czytanie książek, publikacji, ale i rozmowę z ludźmi. Właśnie przez to, że tak lubię kontakt z drugim człowiekiem i konwersowanie z nim, urodził się pomysł podcastu.

Od czasu, gdy w 15.04.2020 światło dzienne ujrzał pierwszy odcinek podcastu Otwieramy Oczy, dużo się wydarzyło. 

Po pierwsze, regularnie publikuję odcinki 15. i 30. dnia każdego miesiąca. Poruszam wiele ważnych tematów i ciekawostek. Miałem również przyjemność rozmawiać z fantastycznymi gośćmi - między innymi z Maćkiem Kowalskim, Beatą Maciejewską czy Samią Al-Hameri.

Nawiązałem bliższą współpracę z największymi serwisami konopnymi w Polsce. Piszę regularnie dla CannabisNews oraz przygotowujemy inne wspólne projekty. Ludzie, którzy śledzą moje poczynania wiedzą, że jeszcze bliższe działania łączą mnie z Mopsem z WeedWeek. Publikuję kilkustronicowe artykuły edukacyjne, niedawno uruchomiliśmy nasz wspólny podcast. 

Wolne Konopie, czyli największa organizacja z branży w Polsce, także nawiązała ze mną współpracę. Również dla nich piszę i przygotowujemy kilka innych wspólnych projektów. Moje podcasty możecie znaleźć także na ich stronie internetowej. Zaproszono mnie też w charakterze prelegenta na największe targi konopne w Polsce, czyli KanabaFest. Event z powodu koronawirusa się nie odbył, ale... aktualnie pomagam w jego organizacji. :)

Rozwijam newslettera tworząc do niego nowe darmowe materiały, edukujące Was w temacie konopi.

Rozwijam też siebie, oprócz zdobywania wiedzy z publikacji, książek i własnych doświadczeń, jestem absolwentem kursu PodcastPro. Jest to największe szkolenie z podcastingu w Polsce. Ukończyłem wiele innych szkoleń z zakresu szeroko pojętej przedsiębiorczości.

Gwarantuję Ci, że będę konsekwentnie pracował, żeby dawać Ci dobry content i dużo, dużo wiedzy. Konopie to moja pasja, a świadomość społeczna o tej roślinie to moje marzenie. Nie spocznę, dopóki nie będzie ono spełnione.

Chciałbym, żebyś został moim Patronem. W ten sposób jeszcze mocniej będę mógł się zaangażować w działalność konopną i uświadamianie społeczeństwa. Ty w zamian otrzymasz bonusowe materiały dostępne tylko dla Ciebie.

PS. Wszystkie odcinki mojego podcastu znajdziesz tutaj: otwieramyoczy.pl/odcinki

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni