Avatar użytkownika

Overdrive

0
patronów
0 
miesięcznie
1 160 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 160 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci, Drogi Patronie! Teraz jesteś specjalnym członkiem społeczności Overdrive. Uhonorujemy Cię:
- podziękowaniami w sekcji Patronów,
- zaproszeniem do specjalnej, zamkniętej grupy na facebooku, gdzie będziemy zamieszczać niepublikowane materiały, oraz informacje nad czym aktualnie pracujemy.
25 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci, Drogi Patronie! Teraz jesteś specjalnym członkiem społeczności Overdrive.
Uhonorujemy Cię wszystkimi elementami z progu 1 oraz dodatkowo:
- zaprosimy Cię na doroczne spotkanie naszej społeczności, gdzie będziemy mogli uścisnąć Twoją dłoń i podziękować osobiście.
- Twoje wsparcie daje Ci dostęp do własnego bloga na naszej stronie
- szykujemy też dla Ciebie specjalny, indywidualny prezent :)
50 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci, Drogi Patronie! Teraz jesteś specjalnym członkiem społeczności Overdrive. Uhonorujemy Cię wszystkimi elementami z progu 1 i 2 oraz dodatkowo:
- szykujemy też dla Ciebie specjalny, indywidualny dodatkowy prezent :)
- jako Patron Specjalny zostaniesz też zaproszony do udziału w teście samochodu - będziesz mógł osobiście przekonać się, jak to jeździ, zobaczyć, jak wygląda nasza praca, a Twoje cenne uwagi uwzględnimy w naszym tekście.
100 zł miesięcznie
Dziękujemy Ci, Drogi Patronie! Teraz jesteś specjalnym członkiem społeczności Overdrive. Próg ten zawiera wszystkie elementy z progów 1, 2, 3 i dodatkowo:
- jako Superpatron zasługujesz na supernagrodę - weżmiesz udział w specjalnym szkoleniu z bezpieczeństwa jazdy z elementami jazdy sportowej, prowadzonym przez Wicemistrza Polski w rallycrossie, Roberta Czarneckiego z redakcji Overdrive. I to za dokładnie pół ceny! To będzie dzień, który zapamiętasz na długo :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Overdrive w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Motoryzacyjny portal Overdrive.com.pl - wiadomości, podcast, testy samochodów, recenzje modeli, fotorelacje z wydarzeń, motorsport, klasyki, caravaning - wszytko to znajdziecie u nas. Portal tworzą doświadczeni dziennikarze, gdyż chcemy dostarczać Wam produkt najwyższej jakości.

Motoryzacyjny portal Overdrive.com.pl

testy samochodów, cotygodniowy podcast, wiadomości, modelarstwo, fotorelacje z wydarzeń, motorsport, klasyki, caravaning - wszytko to znajdziecie u nas.

Logo Overdrive.com.pl

Portal tworzą doświadczeni dziennikarze, gdyż chcemy dostarczać Wam produkt najwyższej jakości.

Opowiadamy o naszej pasji, nie zapominając jednak o roli, jaką motoryzacja pełni w życiu każdego z nas. Nasza społeczność czytelników i słuchaczy to także grono pasjonatów, dlatego bardzo cenimy sobie wszystkie dyskusje i wymiany poglądów. Warto z nami być, warto nas czytać i słuchać.

Testując samochody, do każdego pojazdu staramy się podejść inaczej - dzielimy się jego historią, anegdotami, czasami dość kontrowersyjnymi. Nie szalejemy, nie upalamy, nie niszczymy samochodów. Lubimy je, zatem każdy traktujemy jak swój. Za to samochody sportowe testujemy na torze, choć też nawet po kilkudziesięciu okrążeniach opony nadają się do jazdy.

Portal stworzyliśmy pod koniec stycznia 2020 roku. Chcemy nadal się rozwijać, uruchomiliśmy dział z podcastami, sami robimy zdjęcia testowanych samochodów, jesteśmy obecni z aparatem na najważniejszych motoryzacyjnych wydarzeniach. Recenzujemy modele samochodów, piszemy o nowościach producentów, sporcie, ale też nie zapominamy o klasycznej motoryzacji.

Aby móc działać potrzebujemy Was - zarówno jako czytelników, jak i wspierających nas w naszej pracy. Nie chcemy aby nasza strona zamieniła się w słup reklamowy jak większość konkurencji. Oczywiście jakieś reklamy muszą być, ale obiecujemy że nie przesłonią treści, jak to bywa czasem w innych tego typu portalach.

Zapraszamy do wsparcia naszego projektu, abyśmy mogli się nadal rozwijać z Waszą finansową pomocą. Proponujemy kilka progów wsparcia, dając coś w zamian. Mamy nadzieję że podoba się Wam to co robimy i będziecie nas czytać oraz wspierać.

Zapraszamy.

Bartosz Ławski - redaktor naczelny, Paweł Bielak - wydawca, fotograf i Robert Czarnecki

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Overdrive w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Pokrycie kosztów informatycznych
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tego celu będziemy w stanie pokryć koszty związane z obsługą informatyczną strony. Opłacimy komercyjne wersje szablonów i wtyczek oraz pokryjemy koszt serwerów, domen itp. Dodatkowo starczy nam na drobne koszty związane z naszą działalnością związaną z prowadzeniem strony.
Pokrycie kosztów twórców
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tego progu będziemy w stanie zatrudnić dodatkową osobę do pisania dla nas dodatkowych tekstów i stworzenia nowych działów. Chcemy móc zapłacić tzw. wierszówkę za jej pracę. W tej chwili robimy wszystko sami.
Full wypas
  • 7 000 zł miesięcznie
  • 7 000 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tego celu będziemy mogli jeszcze bardziej poświęcić się pracy przy prowadzeniu strony, a także będziemy inwestować w sprzęt fotograficzny, aby nasze zdjęcia mogły być jeszcze lepsze.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Overdrive już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jarek Pępkowski
Jarek Pępkowski
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.