W Patronite od 17.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2577

Liczba Patronów: 2811

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
25 miesięcznie
710 łącznie
Motoryzacyjny portal Overdrive.com.pl - wiadomości, testy samochodów, recenzje modeli, fotorelacje z wydarzeń, motorsport, klasyki, caravaning, podcasty - wszytko to znajdziecie u nas. Portal tworzą doświadczeni dziennikarze, gdyż chcemy dostarczać Wam produkt najwyższej jakości.

O Autorze

Motoryzacyjny portal Overdrive.com.pl

wiadomości, testy samochodów, recenzje modeli, fotorelacje z wydarzeń, motorsport, klasyki, caravaning, podcasty - wszytko to znajdziecie u nas.

Logo Overdrive.com.pl

Portal tworzą doświadczeni dziennikarze, gdyż chcemy dostarczać Wam produkt najwyższej jakości.

Opowiadamy o naszej pasji, nie zapominając jednak o roli, jaką motoryzacja pełni w życiu każdego z nas. Nasza społeczność czytelników i słuchaczy to także grono pasjonatów, dlatego bardzo cenimy sobie wszystkie dyskusje i wymiany poglądów. Warto z nami być, warto nas czytać i słuchać.

Testując samochody, do każdego pojazdu staramy się podejść inaczej - dzielimy się jego historią, anegdotami, czasami dość kontrowersyjnymi. Nie szalejemy, nie upalamy, nie niszczymy samochodów. Lubimy je, zatem każdy traktujemy jak swój. Za to samochody sportowe testujemy na torze, choć też nawet po kilkudziesięciu okrążeniach opony nadają się do jazdy.

Portal stworzyliśmy pod koniec stycznia 2020 roku. Chcemy nadal się rozwijać, uruchomiliśmy dział z podcastami, sami robimy zdjęcia testowanych samochodów, jesteśmy obecni z aparatem na najważniejszych motoryzacyjnych wydarzeniach. Recenzujemy modele samochodów, piszemy o nowościach producentów, sporcie, ale też nie zapominamy o klasycznej motoryzacji.

Aby móc działać potrzebujemy Was - zarówno jako czytelników, jak i wspierających nas w naszej pracy. Nie chcemy aby nasza strona zamieniła się w słup reklamowy jak większość konkurencji. Oczywiście jakieś reklamy muszą być, ale obiecujemy że nie przesłonią treści, jak to bywa czasem w innych tego typu portalach.

Zapraszamy do wsparcia naszego projektu, abyśmy mogli się nadal rozwijać z Waszą finansową pomocą. Proponujemy kilka progów wsparcia, dając coś w zamian. Mamy nadzieję że podoba się Wam to co robimy i będziecie nas czytać oraz wspierać.

Zapraszamy.

Bartosz Ławski - redaktor naczelny, Paweł Bielak i Robert Czarnecki


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jarek Pępkowski
Jarek Pępkowski
Próg: 25 zł
Mateusz Górski
Mateusz Górski
Próg: 10 zł
Walentyna Prus
Walentyna Prus
Próg: 25 zł