W Patronite od 17.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1531

liczba Patronów: 1709

1 patron
25 zł miesięcznie
25 zł łącznie
Motoryzacyjny portal Overdrive.com.pl - wiadomości, testy samochodów, recenzje modeli, fotorelacje z wydarzeń, motorsport, klasyki, caravaning, podcasty - wszytko to znajdziecie u nas. Portal tworzą doświadczeni dziennikarze, gdyż chcemy dostarczać Wam produkt najwyższej jakości.

O Autorze

Motoryzacyjny portal Overdrive.com.pl

wiadomości, testy samochodów, recenzje modeli, fotorelacje z wydarzeń, motorsport, klasyki, caravaning, podcasty - wszytko to znajdziecie u nas.

Logo Overdrive.com.pl

Portal tworzą doświadczeni dziennikarze, gdyż chcemy dostarczać Wam produkt najwyższej jakości.

Opowiadamy o naszej pasji, nie zapominając jednak o roli, jaką motoryzacja pełni w życiu każdego z nas. Nasza społeczność czytelników i słuchaczy to także grono pasjonatów, dlatego bardzo cenimy sobie wszystkie dyskusje i wymiany poglądów. Warto z nami być, warto nas czytać i słuchać.

Testując samochody, do każdego pojazdu staramy się podejść inaczej - dzielimy się jego historią, anegdotami, czasami dość kontrowersyjnymi. Nie szalejemy, nie upalamy, nie niszczymy samochodów. Lubimy je, zatem każdy traktujemy jak swój. Za to samochody sportowe testujemy na torze, choć też nawet po kilkudziesięciu okrążeniach opony nadają się do jazdy.

Portal stworzyliśmy pod koniec stycznia 2020 roku. Chcemy nadal się rozwijać, uruchomiliśmy dział z podcastami, sami robimy zdjęcia testowanych samochodów, jesteśmy obecni z aparatem na najważniejszych motoryzacyjnych wydarzeniach. Recenzujemy modele samochodów, piszemy o nowościach producentów, sporcie, ale też nie zapominamy o klasycznej motoryzacji.

Aby móc działać potrzebujemy Was - zarówno jako czytelników, jak i wspierających nas w naszej pracy. Nie chcemy aby nasza strona zamieniła się w słup reklamowy jak większość konkurencji. Oczywiście jakieś reklamy muszą być, ale obiecujemy że nie przesłonią treści, jak to bywa czasem w innych tego typu portalach.

Zapraszamy do wsparcia naszego projektu, abyśmy mogli się nadal rozwijać z Waszą finansową pomocą. Proponujemy kilka progów wsparcia, dając coś w zamian. Mamy nadzieję że podoba się Wam to co robimy i będziecie nas czytać oraz wspierać.

Zapraszamy.

Bartosz Ławski - redaktor naczelny, Paweł Bielak i Robert Czarnecki

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni