owca

W Patronite od 17.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 253

Liczba Patronów: 166

Zostań Patronem
Kup na prezent
136 patronów
2 445 miesięcznie
196 210 łącznie

Nagranie płyty

7 500 zł

miesięcznie

32%

osiągnięto

5 055 zł

brakuje


Ta suma pozwoli nam na nagranie i wyprodukowanie materiału, który będziemy mogli udostępnić. Chcemy dać Wam nową porcję muzyki i modlitwy, ale nie zrobimy tego bez nagrania naszych utworów. Gdy tylko zrealizujemy uzbieramy niezbędne środki, ruszymy z nagraniami i pracą nad płytą, żebyście mogli do wakacji cieszyć się nową porcją owcowego grania. Z pieniędzy, które zbierzemy opłacimy studio nagraniowe, muzyków, mix, mastering i koszty dojazdów na sesje nagraniowe.

Prace nad płytą planujemy wstępnie na 8 miesięcy - jeśli przez ten czas suma wsparcia utrzyma się na takim poziomie, będziemy mogli nagrać i wyprodukować cały materiał a także opłacić pracę wielu osób!

Fizyczne wydanie płyty CD

11 000 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

8 555 zł

brakuje


Kiedy już nagramy tę płytę i będziemy mogli wrzucić nowy materiał na platformy streamingowe, chcielibyśmy też, żebyście mogli cieszyć się naszą płytą w postaci pięknie opakowanego krążka. Dlatego za pieniądze z tego progu opłacimy szatę graficzną płyty, jej druk i sesję fotograficzną.


Prace nad płytą planujemy wstępnie na 8 miesięcy - jeśli przez ten czas suma wsparcia utrzyma się na takim poziomie, będziemy mogli prócz nagrania i wyprodukowania całego materiału przygotować płytę na CD - najpiękniej jak potrafimy i opłacić Artystów, którzy dołożą do tego także swój talent!

Video na YouTube

19 000 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

16 555 zł

brakuje


Wiemy, jak Wy kochacie „żywe Chwały" i jak ważne są dla nas, dlatego bardzo chcemy, żeby również do części utworów z nowej płyty obok dźwięku pojawił się także obraz. Z kasy, którą zbierzemy w tym progu, opłacimy scenografię, nagłośnienie, oświetlenie, techników, operatorów kamer, realizatorów audio, montaż video oraz mix i edycję dźwięku, który dla tych nagrań będzie robiony osobno.

Prace nad płytą planujemy wstępnie na 8 miesięcy - jeśli przez ten czas suma wsparcia utrzyma się na takim poziomie, będziemy mogli nagrać materiał VIDEO na YouTube i podzielić się z Wami nową serią video!

Strona www projektu

23 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

20 555 zł

brakuje


Poprosiliśmy Was już o bardzo dużo pieniędzy, ale mamy jeszcze jedno marzenie… Chcielibyśmy, żeby utwory z nowej płyty były dla Was jak najbardziej dostępne do samodzielnego wykonywania w Waszych domach, wspólnotach, społecznościach i kościołach. Co więcej wiemy, jak to zrobić :-) Chcielibyśmy zbudować platformę naszego projektu, na której znalazłoby się wszystko, co może Wam się przydać: nuty do utworów wraz podziałami dla poszczególnych instrumentów, filmiki z tutorialami dla instrumentalistów, podkłady do ćwiczenia dla muzyków, opowieści o procesie twórczym, teksty piosenek, slajdy do wyświetlania tekstów, a w końcu też filmiki z pracy w studiu.

Prace nad płytą planujemy wstępnie na 8 miesięcy - jeśli przez ten czas suma wsparcia utrzyma się na takim poziomie, będziemy dla Was przygotować WWW projektu, a na niej dużo wspaniałości.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anna Kapuścińska
Anna Kapuścińska
Próg: 10 zł
Monika Leśniak
Monika Leśniak
Próg: 10 zł
Ekorodzinni.pl
Ekorodzinni.pl
Próg: 10 zł
Paweł Protaś
Paweł Protaś
Próg: 10 zł
Tomasz Mika
Tomasz Mika
Próg: 10 zł