Strefa Patrona:

Łódź/Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
148

patronów

2455 zł

miesięcznie

7435 zł

łącznie

Marcin Sprusiński znany szerzej jako WuWunio - raper, youtuber, filantrop. Autor programu Pal Hajs TV.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Nowy Film
Całą kasę, którą uda mi się uzyskać przekażemy na produkcję kolejnego filmu w klimacie "Klątwy Jeziora Tukum". Im więcej pieniędzy uda się zebrać, tym lepszy to będzie odcinek. Każda dodatkowa złotówka pozwala nam zaangażować więcej osób. Profesjonalna charakteryzacja, efekty specjalne i przede wszystkim transport oraz logistyka - to wszystko co pochłania główną część budżetu.

Pomysł na film już jest. Scenariusz powstaje. Lokalizacja została wybrana. Nie zdradzę nic więcej (oczywiście Patroni będą na bieżąco informowani o efektach) ale ze zdjęciami chciałbym ruszyć na początku wakacji. "Klątwa Jeziora Tukum" jest efektem sześciomiesięcznej pracy całej grupy osób i tym razem chcę byście i Wy wzięli udział w nowym projekcie.

Poszukiwania sponsorów spaliły na panewce. Każdy reklamodawca chce wpływać na koncepcję, którą stworzyłem. Kino to piękna przygoda, która nie uznaje kompromisów. Chcę by mój kolejny film był dokładnie taki, jakim go wymyśliłem. Dlatego cała nadzieja w Waszym wsparciu. Dzięki Wam jego realizacja stanie się możliwa!

Dzięki!

WuWunio.


O Autorze

Za cykl Pal Hajs TV  odpowiada WuWunio - Marcin Sprusiński, rocznik 1984. Urodzony w Łodzi raper, youtuber, satyryk i wizjoner. Autor hitów takich jak “Pokaż Cycki” i “Oj Tam, Oj Tam”.  Znany nie tylko ze względu na muzykę, ale również z dziesiątek produkcji filmowych. WuWunio może pochwalić się jednym z najstarszych kont na Youtube w Polsce (założone w czerwcu 2006 roku). Przez jedenaście lat stworzył wiele ciekawych produkcji, z których zdecydowanie najbardziej rozpoznawalną jest telewizja internetowa Pal Hajs TV, która wystartowała w 2012 roku.

 

 

Na chwilę obecną cykl Pal Hajs TV liczy sobie już przeszło 40 odcinków i cieszy się coraz większą popularnością. Na początku głównym tematem odcinków były relacje z Hip-Hopowych koncertów w całej Polsce. WuWuniowi udało się pokazać od zaplecza przygotowania techniczne, próby artystów i słynne bekstejdże. Relacje z koncertów okraszone ironicznym komentarzem, uwiodły rzesze widzów a  zakrapiane alkoholem wywiady z ludźmi stojącymi w kolejkach stały się prawdziwym znakiem rozpoznawalnym.

 

W 2016 roku w swojej telewizji rozpoczął cykl wywiadów ze znakomitościami polskiego Internetu. W programie pojawili się już:  Tiger Bonzo z żoną Kobrą, Bonus BGC, BodyChrist, Gracjan Roztocki, Sowa oraz Marta Linkiewicz. Wisienką na torcie było doprowadzenie do wigilijnego spotkania wyżej wymienionych bohaterów.

 

 

21 stycznia 2017 roku miała miejsce premiera "Klątwy Jeziora Tukum" - dwugodzinnego horroru w stylu mockumentary, w którym główne role zagrali Bonus BGC oraz Bodychrist. Efekt półrocznej pracy WuWunia bardzo przypadł do gustu widzom Pal Hajs TV, którzy z wielkim zaciekawieniem czekają na kolejny film.

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 28
5 złotych to niby niewiele ale właśnie za tyle udało mi się upić do nieprzytomności w Nidzicy (Pal Hajs TV - 43). Jeśli nadarzy się okazja - podziękuję Ci osobiście.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 83
10 złotych to suma, która potrafi odmienić niejedną nudną imprezę. Nie zbieramy jednak na flaszkę ale na rozwój programu i serdecznie Ci dziękuję za wsparcie (chociaż mam nadzieję, że kiedyś napijemy się wspólnie wody ognistej!). W ramach tego progu otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy facebookowej Pal Hajs TV. Znajdziesz tam niedostępne dla innych posty i zdjęcia z prac przy programie. Będziesz mógł zadać mi pytanie, umieścić sugestie i pomysły na nowe odcinki. Tworzymy ten program wspólnie!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 21
Trzy dychy to kamień węgielny pod udany melanż i jestem Ci ogromnie wdzięczny, że zamiast upojnie spędzić czas, postanowiłeś wesprzeć Pal Hajs TV. W ramach podziękowania otrzymasz ode mnie pocztówki inspirowane naszymi podróżami w miejsca niezwykłe. Stworzyliśmy je na specjalne zamówienie i w miarę rozwoju programu będziemy tworzyć nowe. Na razie mamy Anusin oraz Woźniaków - te jako pierwsze otrzymają Patroni z tego progu.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 11
"Jakbym miał 50 złotych do rzuciłbym robotę" - powtarzałem sobie wielokrotnie. To nieprawda. Pracować lubię i chciałbym pracować jeszcze więcej. Dlatego wielkie dzięki, że się szarpnąłeś i postanowiłeś wesprzeć Pal Hajs TV tak dużą sumą. Prezentem dla wszystkich Patronów z tego progu będą niepowtarzalne plakaty w formacie A2, które będziemy wysyłać co trzy, cztery miesiące w kartonowej tubie. Na początek mamy dla Was plakat: "Klątwa Jeziora Tukum".

*Wszystkie plakaty, które powstaną w przyszłości, zostaną wysłane do wszystkich Patronów aktualnie wspierających nas sumą 50 złotych.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów


Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 3
Za 100 złotych można sobie ułożyć życie. Dzięki, że zamiast się ustatkować postanowiłeś odpalić kasę na Pal Hajs TV (w sumie lepiej tu niż na tacę:P). W 2017 roku mamy w planach nowe wywiady z niezwykłymi postaciami polskiego internetu. Poinformujemy Cię zanim wyruszymy w trasę - będziesz mógł zadać kilka pytań od siebie. Wielkie dzięki za wsparcie!

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Wyszukiwarka

Wybierz