Strefa Patrona:

270

patronów

4935 zł

miesięcznie

37710 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
10
miesięczne wsparcie
9
liczba patronów

  Marcin Sprusiński znany szerzej jako WuWunio - raper, youtuber, filantrop. Autor programu Pal Hajs TV.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 2500 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Pal Hajs TV
Dzięki Waszemu wsparciu możemy bez problemu realizować kolejne epizody naszego programu nie martwiąc się o finanse. Podróże w różne ciekawe i wyjątkowe miejsca są bardzo atrakcyjnym contentem, ale także kosztownym. Paliwo, jedzenia na planie, wynagrodzenie dla ekipy, nowy, lepszy sprzęt, gadżety - na to właśnie zostaje przekazywana miesięczna kwota. Dzięki Wam, Patronom, nie muszę teraz wykładać na wszystko z własnej kieszeni. Mogę ze spokojem wykonywać moje hobby z jeszcze większą radością oraz możliwościami!
0%
100%
osiągnięto 98%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 65 zł
Portugalia/Palhais
Jesienią 2018 roku planujemy z ekipą trip Portugalii. Dlaczego tam? Ponieważ w bliskiej odległości od Lizbony, znajduje się kilka miejscowości o nazwie Palhais. Chcemy odwiedzić każdą z nich i sprawdzić czy ich mieszkańcy nie piją przypadkiem mdłego alkoholu. Każdego miesiąca odkładamy część pieniędzy wpływających do nas z Patronite by odłożyć na tą wyjątkową podróż.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Marcin Sprusiński, ale większość z Was zna mnie pod ksywą WuWunio.  Kiedyś trochę rapowałem, nagrałem taki klasyki jak „Pokaż Cycki”, „Oj Tam, Oj tam” czy „W Czoko Jest Spoko”. Ostatnio jednak działam więcej na Youtube’ie (mimo iż posiadam jedno z najstarszych kont na tym portalu w naszym kraju - założone 15 czerwca 2006 roku). Stworzyłem wiele ciekawych filmików i teledysków, ale najbardziej rozpoznawalna z nich jest seria Pal Hajs TV z którą wystartowałem w 2012 roku i na dzień dzisiejszy liczy ona już przeszło 60 odcinków! Na początku głównym tematem odcinków były relacje z Hip-Hopowych koncertów w całej Polsce.  Relacje okraszone ironicznym komentarzem przypadły do gustu wielu widzom, a zakrapiane alkoholem wywiady z ludźmi stojącymi w kolejkach stały się jednym ze znaków rozpoznawalnych mojego programu.

 

 

Kiedy zajawka na robienie video powoli zaczęła wypierać zajawkę na robienie muzyki Pal Hajs TV powoli zaczynało oddalać się od stylistyki czysto rapowej i powoli nabierać obecnych kształtów. W 2016 roku rozpocząłem cykl wywiadów ze znakomitościami polskiego Internetu. W programie pojawili się już:  Tiger Bonzo z żoną Kobrą, Bonus BGC, BodyChrist, Gracjan Roztocki, Sowa, Daniel Magical, Krzysztof Kononowicz oraz Marta Linkiewicz. Wisienką na torcie było doprowadzenie do wigilijnego spotkania zwaśnionych e-celebrytów.

 

W serii wywiadów pojawiły się też dwie kultowe postaci polskiej sceny rap: Krzysztof Kozak, szef legendarnej wytwórni RRX Desant, oraz Fazi - założyciel zespołu Nagły Atak Spawacza

W tym roku planuję przeprowadzić kolejne rozmowy z ciekawymi osobami (jestem w trakcie dogadywania szczegółów!)

21 stycznia 2017 roku miała miejsce premiera "Klątwy Jeziora Tukum" - dwugodzinnego horroru w stylu mockumentary, w którym główne role zagrali Bonus BGC oraz Bodychrist. Film został zrealizowany za przysłowiowe "5 złotych", ale był kamieniem węgielnym pod coś znacznie większego...

 

Ponieważ dzięki założeniu konta w serwisie Patronite oraz hojnemu wsparciu Patronów w 2017 roku zrealizowaliśmy drugi film pełnometrażowy "Potwór z Doliny Trzech Spawów", którego premiera odbyła się 7 lutego 2018 roku w warszawskim kinie "Luna". Na seans zostali zaproszeni wszyscy Patroni, dzięki którym tam produkcja powstała. Był to pierwszy nieoficjalny zlot naszej wyjątkowej społeczności. Główną atrakcją tego wydarzenia, oprócz możliwości obejrzenia filmu jako jedni z pierwszych była możliwość spotkania na żywo bohaterów tej produkcji. Dzień później film został udostępniony członkom naszej grupy na facebook'u (był to ukłon w stronę tych wszystkich patronów, którzy nie mogli znaleźć się w stolicy). Dopiero 9 lutego film był dostępny dla wszystkich Internautów.

 

 

Dzięki wsparciu Patronów w 2017 roku wyprodukowaliśmy kilka odcinków podróżniczych w których pokazaliśmy kilka wyjątkowych miejsc na mapie naszego kraju. Odwiedziliśmy między innymi, osadę słowiańską w Sławutowie, wrocławskie Afrykarium, podziemną katedrę w Łodzi czy najmłodszy zamek w europie, który znajduje się w miejscowości Łapalice. W bieżącym roku planujemy odwiedzić i pokazać Wam kolejny wyjątkowe miejscówki!

 

 

Jesienią 2018 roku planujemy podróż do Portugalii by odwiedzić miejscowość o nazwie Palhais

Społeczność Patronite pozwoliła nam w pełni uniezależnić się finansowo i możemy produkować lepiej oraz więcej. Dzięki Waszemu wsparciu możemy realizować coraz bardziej szalone pomysły!!

Dziękuję.

WuWunio

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 37
5 złotych to niby niewiele ale właśnie za tyle udało mi się upić do nieprzytomności w Nidzicy (Pal Hajs TV - 43). Jeśli nadarzy się okazja - podziękuję Ci osobiście.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 160
10 złotych to kwota, która potrafi odmienić niejedną nudną imprezę. Nie zbieramy jednak na flaszkę, ale na rozwój programu i serdecznie dziękuję Ci za wsparcie (chociaż mam nadzieję, że kiedyś napijemy się wspólnie wody ognistej!). W ramach tego progu otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy facebookowej Pal Hajs TV. Znajdziesz tam niedostępne dla innych posty, zdjęcia oraz filmy z prac przy programie. Ale chyba najfajniejszą opcją jest dostęp do odcinków Pal Hajs TV przed oficjalną premierą! Dodatkowo w ramach grupy będziesz mógł zadawać nam pytania oraz umieszczać sugestie i pomysły na nowe odcinki. Tworzymy ten program wspólnie! Od czasu do czasu prowadzimy transmisję live w ramach społeczności patronów co pozwala nam być z Wami jeszcze bliżej!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 41
Trzy dychy to kamień węgielny pod udany melanż i jestem Ci ogromnie wdzięczny, że zamiast upojnie spędzić czas, postanowiłeś wesprzeć Pal Hajs TV. W ramach podziękowania otrzymasz ode mnie pocztówki inspirowane naszymi podróżami w miejsca niezwykłe. Stworzyliśmy je na specjalne zamówienie i w miarę rozwoju programu będziemy tworzyć nowe. Aktualnie wysyłamy pocztówki z Anusina, Woźniakowa, Siepaczy i Z Dna Jeziora Tukum.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 25
"Jakbym miał 50 złotych do rzuciłbym robotę" - powtarzałem sobie wielokrotnie. To nieprawda. Pracować lubię i chciałbym pracować jeszcze więcej. Dlatego wielkie dzięki, że się szarpnąłeś i postanowiłeś wesprzeć Pal Hajs TV tak dużą sumą. Prezentem dla wszystkich Patronów z tego progu będą niepowtarzalne plakaty w formacie A2, które będziemy wysyłać co trzy, cztery miesiące w kartonowej tubie. Aktualnie wysyłamy plakaty z „Klątwy Jeziora Tukum”, „Potwora z Doliny Trzech Spawów” oraz jedną niespodziankę.

*Wszystkie plakaty, które powstaną w przyszłości, zostaną wysłane do wszystkich Patronów aktualnie wspierających nas sumą 50 złotych.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 8
Za 100 złotych można sobie ułożyć życie. Dzięki, że zamiast się ustatkować postanowiłeś odpalić kasę na Pal Hajs TV (w sumie lepiej tu niż na tacę:P). W 2017 roku mamy w planach nowe wywiady z niezwykłymi postaciami polskiego internetu. Poinformujemy Cię zanim wyruszymy w trasę - będziesz mógł zadać kilka pytań od siebie. Wielkie dzięki za wsparcie!

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni