Pal Hajs TV

W Patronite od 20.03.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 10

Liczba Patronów: 10

Zostań Patronem
Kup na prezent
1274 patronów
26 695 miesięcznie
1 176 770 łącznie

Standardowe funkcjonowanie Pal Hajs TV

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie czarujmy się – tworzenie Pal Hajs TV kosztuje. Licencje na programy, nowe wtyczki, efekty, karty pamięci, dyski przenośne – to rzeczy, w które trzeba inwestować na bieżąco. Dodatkowo nie należymy do twórców, którzy swoje rzeczy nagrywają we własnym domu co generuje nam spore koszty. Jak doskonale wiecie paliwo swoje kosztuje i nie zanosi się by w najbliższej przyszłości miało się to zmienić. Dziesięć tysięcy złotych po odjęciu prowizji Patronite i operatorów płatności, opłaceniu podatku dochodowego oraz odliczeniu pieniędzy na wysyłki dla Patronów z wyższych progów da nam kwotę, która wystarczy nam na regularne funkcjonowanie Pal Hajs TV. Dzięki tym pieniądzom będziemy mogli realizować kolejne ciekawe odcinki na terenie naszego kraju.

Ehalkivi

25 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wszyscy doskonale wiedzą, że nasza telewizja skupia wokół siebie żarliwych miłośników głazów narzutowych. Nasza przygoda zaczęła się od skromnego głazu narzutowego w podłódzkim Orzechowie i nikt nie mógł przewidzieć tego co wydarzy się później. Pokazaliśmy na łamach Pal Hajs TV wiele majestatycznych eratyków, z największym w Polsce Trygławem na czele. Ale to dla nas za mało!

Postanowiliśmy ruszyć w szaloną podróż na północ Europy poprzez Litwę, Łotwę aż do Estonii gdzie na plaży zatoki fińskiej leży od tysięcy lat olbrzym zwany Ehalkivi - największy głaz narzutowy w Europie.Wiosną 2023 roku chcemy wybrać się w podróż, która będzie duchową pielgrzymką dla prawdziwych eratykomanów.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Daniel Grzyb
Daniel Grzyb
Próg: 10 zł
Basza2piwka
Basza2piwka
Próg: 10 zł
Etman
Etman
Próg: 10 zł
Natanael Łomnicki
Natanael Łomnicki
Próg: 10 zł
Jakub Czarnecki
Jakub Czarnecki
Próg: 100 zł