Pal Hajs TV

W Patronite od 20.03.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 11

Liczba Patronów: 14

Zostań Patronem
1009 patronów
20 865 miesięcznie
603 385 łącznie

Standardowe funkcjonowanie Pal Hajs TV

5 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie czarujmy się – tworzenie Pal Hajs TV kosztuje. Licencje na programy, nowe wtyczki, efekty, karty pamięci, dyski przenośne – to rzeczy, w które trzeba inwestować na bieżąco. Dodatkowo nie należymy do twórców, którzy swoje rzeczy nagrywają we własnym domu co generuje nam spore koszty. Jak doskonale wiecie paliwo sporo kosztuje i nie zanosi się by w najbliższej przyszłości miało się to zmienić. Pięć tysięcy złotych po odjęciu prowizji Patronite i operatorów płatności, opłaceniu podatku dochodowego oraz odliczeniu pieniędzy na wysyłki dla Patronów z wyższych progów da nam kwotę, która wystarczy nam na regularne funkcjonowanie Pal Hajs TV. Dzięki tym pieniądzom będziemy mogli realizować kolejne ciekawe odcinki na terenie naszego kraju.

Pal Hajs TV w 4K

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

„Ma być jakość, a nie jakoś” – nawinął kiedyś słynny raper Sowa i stworzył przez przypadek maksymę, którą wzięliśmy sobie do serca i staramy się jej trzymać całą ekipą. Jak doskonale wiecie, przywiązujemy niezwykła uwagę do jakości naszego programu i wkładamy całe serce w zdjęcia oraz montaż. Umiejętności to jednak nie wszystko. Trzeba również rozwijać zaplecze sprzętowe. Dzięki wsparciu naszych wspaniałych Patronów udało nam się już zakupić drona Dji Mavic Air, Gopro Hero 7 Black oraz Gopro Fusion. Teraz nadszedł czas na wymianę głównej kamery. Chcemy aby w niedalekiej przyszłości Pal Hajs TV można było oglądać w jakości 4K. Z racji długości naszych odcinków większość naszych widzów ogląda nas na telewizorach i głównie z myślą o nich chcemy jak najszybciej podnieść jakość naszych filmów. Oczywiście z wymianą kamery wiąże się również wymiana komputera, na którym montuję wszystkie odcinki. Mój obecny sprzęt jest bardzo solidny, ale nie nadaje się do płynnego montowana godzinnego filmu w rozdzielczości 4K. Na ten moment kamera i komputer to nasze główne priorytety na 2019 rok. Do zobaczenia w 4K!

Podróże Zagraniczne (Bliższe)

15 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Fucking (Austria)
Jak doskonale wiecie uwielbiamy zaliczać kolejne miejscowości o dziwnych nazwach i mamy ich już sporo na koncie. Co chwile podczas podróży po naszym pięknym kraju odnajdujemy kolejne wsie, których nazwy potrafią wprowadzić w osłupienie. Jednakże takie przypadki nie dotyczą tylko i wyłącznie Polski. W każdym kraju można trafić na nietypowe przypadki.

Do tej pory udało nam się zaliczyć: Palhais (Portugalia), Baben (Niemcy) oraz Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch (Walia). W przyszłym roku chcielibyśmy wybrać się do Austrii by zrobić odcinek o miejscowości Fucking. Będzie to zdecydowanie wyjątkowa przygoda.

Bonzo

20 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Na naszym celowniku jest też północno-zachodnia część Włoch gdzie leży maleńka miejscowość Bonzo. Przeszłość słynnego Tigera z Łodzi owiana jest tajemnicą, ale kto wie – może dzięki naszej wyprawie dowiemy się coś więcej o pochodzeniu króla polskiego Internetu. Bonzo to maleńka wioska znajdująca się w zachodnich Alpach na wysokoci 973 metrów nad poziomem morza. Niewiele ponad sześćdziesiąt kilometrów od tego miejsca znajduje się Mont Blanc, czyli najwyższa góra w Europie. Jak zwykle w przypadku takich wypraw nie mamy na celu odwiedzenia tylko i wyłącznie jednego miejsca, ale nie będziemy tutaj zdradzać wszystkich sekretów.Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mateusz Ławski
Mateusz Ławski
50 zł miesięcznie
Mateusz Leński
Mateusz Leński
10 zł miesięcznie
Piotr Jozefowicz
Piotr Jozefowicz
5 zł miesięcznie
Anonimowy patron
10 zł miesięcznie
Michał Walkowiak
Michał Walkowiak
50 zł miesięcznie
Bartłomiej Witan
Bartłomiej Witan
10 zł miesięcznie