Strefa Patrona:

Łódź/Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
173

patronów

3090 zł

miesięcznie

24515 zł

łącznie

 

  Marcin Sprusiński znany szerzej jako WuWunio - raper, youtuber, filantrop. Autor programu Pal Hajs TV.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Pal Hajs TV
Pal Hajs TV to bardzo mała ekipa w pełni finansowana z mojej kieszeni. Tysiak to mniej więcej tyle ile miesięcznie wydaję na realizację kolejnych odcinków (opłaty za przejazdy, paliwo, jedzenie dla wszystkich na planie, wynagrodzenie dla operatora oraz amortyzacja sprzętu). Program robimy dla zajawki i świetnie się przy tym bawimy. Nie zarabiamy nic albo jeszcze dokładamy. Dzięki Waszemu wsparciu zachowamy finansową płynność oraz zrealizujemy nowe projekty, nie martwiąc się czy starczy nam na paliwo.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 2000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Drugi Montażysta
Żałuję, że doba ma tylko 24 godziny. Mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie publikować materiałów tak często jakbym chciał. Szczególnie teraz, kiedy montuje dla Was mój najnowszy film. Nie chcę żeby kanał umarł na kilka miesięcy bo zależy mi aby regularnie serwować Wam relacje z naszych szalonych przygód. Dzięki tej kwocie zatrudnię drugiego montażystę, który na bieżąco będzie ogarniał nowe odcinki. Ja tymczasem będę w spokoju pracował nad filmem.
0%
61 %
100%
osiągnięto 61%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 1910 zł
Portugalia/Palhais
Na wiosnę 2018 roku planujemy z ekipą trip Portugalii. Dlaczego tam? Ponieważ w bliskiej odległości od Lizbony, znajduje się kilka miejscowości o nazwie Palhais. Chcemy odwiedzić każdą z nich i sprawdzić czy ich mieszkańcy nie piją przypadkiem mdłego alkoholu.

O Autorze

Za cykl Pal Hajs TV  odpowiada WuWunio - Marcin Sprusiński, rocznik 1984. Urodzony w Łodzi raper, youtuber, satyryk i wizjoner. Autor hitów takich jak “Pokaż Cycki” i “Oj Tam, Oj Tam”.  Znany nie tylko ze względu na muzykę, ale również z dziesiątek produkcji filmowych. WuWunio może pochwalić się jednym z najstarszych kont na Youtube w Polsce (założone w czerwcu 2006 roku). Przez jedenaście lat stworzył wiele ciekawych produkcji, z których zdecydowanie najbardziej rozpoznawalną jest telewizja internetowa Pal Hajs TV, która wystartowała w 2012 roku.

 

 

Na chwilę obecną cykl Pal Hajs TV liczy sobie już przeszło 50 odcinków i cieszy się coraz większą popularnością. Na początku głównym tematem odcinków były relacje z Hip-Hopowych koncertów w całej Polsce. WuWuniowi udało się pokazać od zaplecza przygotowania techniczne, próby artystów i słynne bekstejdże. Relacje z koncertów okraszone ironicznym komentarzem, uwiodły rzesze widzów a  zakrapiane alkoholem wywiady z ludźmi stojącymi w kolejkach stały się prawdziwym znakiem rozpoznawalnym.

 

W 2016 roku w swojej telewizji rozpoczął cykl wywiadów ze znakomitościami polskiego Internetu. W programie pojawili się już:  Tiger Bonzo z żoną Kobrą, Bonus BGC, BodyChrist, Gracjan Roztocki, Sowa, Krzysztof Kononowicz oraz Marta Linkiewicz. Wisienką na torcie było doprowadzenie do wigilijnego spotkania wyżej wymienionych bohaterów.

 

 

21 stycznia 2017 roku miała miejsce premiera "Klątwy Jeziora Tukum" - dwugodzinnego horroru w stylu mockumentary, w którym główne role zagrali Bonus BGC oraz Bodychrist. Efekt półrocznej pracy WuWunia bardzo przypadł do gustu widzom Pal Hajs TV, którzy z wielkim zaciekawieniem czekają na kolejny film pełnometrażowy.

 

 

Za zgromadzone dotychczas pieniądze udało się w wakacje bieżącego roku zrealizować drugi pełnometrażowy film którego premiera odbędzie się późną jesienią. Obecnie jesteśmy na etapie montażu i postprodukcji. Dzięki bardzo hojnym Patronom udało nam się zebrać dużo więcej pieniędzy niż planowaliśmy. Środki które nam pozostały  przeznaczymy na przestrzeni nadchodzących dwóch miesięcy na  nakręcenie dodatkowych, bonusowych scen do naszego filmu.

 

W 2018 roku planujemy podróż do Portugalii by odwiedzić miejscowości o nazwie Palhais oraz trzeci film pełnometrażowy, ale o tym dowiecie się w swoim czasie!

 

Dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać i realizować coraz bardziej szalone pomysły!!

Jesteście świetni!

 

WuWunio

 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 30
5 złotych to niby niewiele ale właśnie za tyle udało mi się upić do nieprzytomności w Nidzicy (Pal Hajs TV - 43). Jeśli nadarzy się okazja - podziękuję Ci osobiście.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 100
10 złotych to suma, która potrafi odmienić niejedną nudną imprezę. Nie zbieramy jednak na flaszkę ale na rozwój programu i serdecznie Ci dziękuję za wsparcie (chociaż mam nadzieję, że kiedyś napijemy się wspólnie wody ognistej!). W ramach tego progu otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy facebookowej Pal Hajs TV. Znajdziesz tam niedostępne dla innych posty i zdjęcia z prac przy programie. Będziesz mógł zadać mi pytanie, umieścić sugestie i pomysły na nowe odcinki. Tworzymy ten program wspólnie!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 23
Trzy dychy to kamień węgielny pod udany melanż i jestem Ci ogromnie wdzięczny, że zamiast upojnie spędzić czas, postanowiłeś wesprzeć Pal Hajs TV. W ramach podziękowania otrzymasz ode mnie pocztówki inspirowane naszymi podróżami w miejsca niezwykłe. Stworzyliśmy je na specjalne zamówienie i w miarę rozwoju programu będziemy tworzyć nowe. Aktualnie wysyłamy pocztówki z Anusina, Woźniakowa, Siepaczy i Z Dna Jeziora Tukum.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 15
"Jakbym miał 50 złotych do rzuciłbym robotę" - powtarzałem sobie wielokrotnie. To nieprawda. Pracować lubię i chciałbym pracować jeszcze więcej. Dlatego wielkie dzięki, że się szarpnąłeś i postanowiłeś wesprzeć Pal Hajs TV tak dużą sumą. Prezentem dla wszystkich Patronów z tego progu będą niepowtarzalne plakaty w formacie A2, które będziemy wysyłać co trzy, cztery miesiące w kartonowej tubie. Aktualnie wysyłamy plakaty z „Klątwy Jeziora Tukum”, „Potwora z Doliny Trzech Spawów” oraz jedną niespodziankę.

*Wszystkie plakaty, które powstaną w przyszłości, zostaną wysłane do wszystkich Patronów aktualnie wspierających nas sumą 50 złotych.

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 5
Za 100 złotych można sobie ułożyć życie. Dzięki, że zamiast się ustatkować postanowiłeś odpalić kasę na Pal Hajs TV (w sumie lepiej tu niż na tacę:P). W 2017 roku mamy w planach nowe wywiady z niezwykłymi postaciami polskiego internetu. Poinformujemy Cię zanim wyruszymy w trasę - będziesz mógł zadać kilka pytań od siebie. Wielkie dzięki za wsparcie!

*Ten próg zawiera wszystkie nagrody z poprzednich progów!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni