Pal Hajs TV

W Patronite od 20.03.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 12

Liczba Patronów: 10

Zostań Patronem
Kup na prezent
1220 patronów
24 225 miesięcznie
920 895 łącznie

Standardowe funkcjonowanie Pal Hajs TV

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie czarujmy się – tworzenie Pal Hajs TV kosztuje. Licencje na programy, nowe wtyczki, efekty, karty pamięci, dyski przenośne – to rzeczy, w które trzeba inwestować na bieżąco. Dodatkowo nie należymy do twórców, którzy swoje rzeczy nagrywają we własnym domu co generuje nam spore koszty. Jak doskonale wiecie paliwo swoje kosztuje i nie zanosi się by w najbliższej przyszłości miało się to zmienić. Dziesięć tysięcy złotych po odjęciu prowizji Patronite i operatorów płatności, opłaceniu podatku dochodowego oraz odliczeniu pieniędzy na wysyłki dla Patronów z wyższych progów da nam kwotę, która wystarczy nam na regularne funkcjonowanie Pal Hajs TV. Dzięki tym pieniądzom będziemy mogli realizować kolejne ciekawe odcinki na terenie naszego kraju.

Azory

20 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kiedy kilka lat temu przygotowywaliśmy się do naszej wycieczki do Portugalii by odwiedź wieś Palhais, trafiliśmy przez przypadek na Azory, o których nie słyszeliśmy nigdy wcześniej. Od razu zapragnęliśmy tam pojechać. Wysarczy wpisać w Google „Azory”, zobaczyć kilka zdjęć i od razu wiadomo dlaczego. Przez niektórych Azory nazywane są Hawajami Europy.Azory – archipelag dziewięciu wysp wulkanicznych należących do Portugalii. Położony około 1500 km od wybrzeży Półwyspu Iberyjskiego. Na przestrzeni 650 km rozciągają się trzy główne grupy wysp (grupa zachodnia: Flores i Corvo, grupa centralna: Faial, Pico, São Jorge, Graciosa i Terceira, grupa wschodnia: São Miguel i Santa Maria). Zróżnicowana rzeźba terenu ze stromymi, skalistymi wybrzeżami i jeziorami kraterowymi to świadectwo wulkanicznego pochodzenia wysp. Archipelag jest nadal obszarem aktywnym sejsmicznie.

Mimo iż jest to przepiękne miejsce to wciąż jest bardzo mało popularne turystycznie. My w Pal Hajs TV lubujemy się w pokazywaniu miejsc nieoczywistych i lubimy inspirować innych do podróży. Azory wydają się idealnym tematem na odcinek Pal Hajs TV i w 2022 roku planujemy się tam wybrać.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Wojciech Celowski
Wojciech Celowski
Próg: 10 zł
Damian Jopek
Damian Jopek
Próg: 100 zł
Dawid Małys
Dawid Małys
Próg: 30 zł
Szymon Buda
Szymon Buda
Próg: 10 zł
Zielas
Zielas
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł