Avatar użytkownika

Włodarska o Szczęściu

3
patronów
114 
miesięcznie
8 826 
łącznie
3
patronów
114 zł 8 826 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Dzięki za Twoje wsparcie! Sześć złotych szczęścia od Ciebie w mojej w garści. Wyskoczę z nimi na mój ulubiony targ po jabłka od pani Krysi. Wypełnię nos ich zapachem. A potem brzuch jaglanką z jabłkami. Jaglanka z jabłkami i cynamonem to moja najulubieńsza śniadaniowa rozgrzewka pod słońcem. Nawet jak słońca brak.
W tym progu:
🍀 elektroniczny podarunek pełen wdzięczności leci na Twoją skrzynkę.
12 zł miesięcznie
Tańczę z uciechy, powtarzając Twoje imię. To już dla mnie nie krok, a dwa kroki więcej do szczęścia. To dla mnie wiele znaczy, że jesteś. Kiedyś napisałam coś takiego: „Uznania we własnych oczach nam życzę kobiety. Widzenia siebie w pełni, nie tylko księżyca. Głosu z brzucha, by wyć z radości i bólu. By wierzyć, że jest się ważnym, tylko dlatego, że się jest. I cześć”. I dziś wołam tak do Ciebie!
Za to wspracie
- masz miejsce w moim sercu
- słać będę Ci mailem załapane szczęściochwile.
36 zł miesięcznie
Mam wzrusz i już. A Ty masz miejsce na webinarach Pogadankowych, które organizujemy z Agnieszką Stein. Rób też miejsce na Pogadankowy plakat dodający lekkości.
66 zł miesięcznie
OMG i Jupi! Ale mam radochę w sercu! A Ty dzięki swojemu wsparciu masz wejście na nasze nowe webinary z Agnieszką Stein i dostęp do nagrań archiwalnych.
96 zł miesięcznie
Twój wkład umożliwia mi realizację kolejnych marzeń! Nawet tych, o których teraz mi się nawet nie śni. A może w końcu objadę kamperem pełnym empatii świat i na plażach, łąkach i w dolinach opowiadać będę o szczęścioskillach?
Zamykam oczy i przesyłam Ci bardzo ciepłą myśl. A także wstęp na webinary, Konferencje online, dostęp do archiwalnych webinarów, Słoik Pełen Szczęścia, Pogadankowy plakat dodający lekkości i nieskończone pokłady wdzięczności.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Włodarska o Szczęściu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Szczęście, dobrostan i otwarta komunikacja. Dla tych, którzy chcą zaprzyjaźniać się ze sobą, swoimi emocjami i potrzebami. Dla wszystkich, dla których szczęście to nie ciągłe uchchanie.

"Przestałam stawiać opór 

nieprzyjemnym uczuciom 

i pogodziłam się z tym że szczęście

nie ma nic wspólnego z nieustannym dobrym samopoczuciem."

rupi kaur

Wierzę, że każdy z nas jest kompletnym Szczęściem i ma prawo do poznawania umiejętności dbania o swój dobrostan i swoje potrzeby. Chcę świata, w którym wiedza o tym, jak dbać o zdrowie psychiczne jest przystępna i dostępna. Odmawiam gloryfikowania przymusu i poświęcania się. Wierzę w dobrowolność, przyjemność. łatwość i lekkość.

Dzielę się moją zajawką na temat tego, jak działa autonomiczny układ nerwowy człowieka, jak można komunikować się w sposób budujący relacje i pokojowe rozwiązania konfliktów, miłością do Porozumienia bez Przemocy i Marshalla B. Rosenberga.

Osoby, które słuchają mojego podcastu, Pogadanek, które tworzymy z Agnieszką Stein i te, które biorą udział w Konferencji online "Bliżej potrzeb, bliżej Szczęścia" mówią, że pomagają im one mieć więcej lekkości, luzu i życzliwości w życiu. A dla mnie to ogrom szczęścia wiedzieć, że właśnie taki jest mój wkład w życie innych. Chcę tego jeszcze więcej.

Dorzuć monetę do mojego twórczego ognia.

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Włodarska o Szczęściu w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Pogadanki z Agnieszką Stein
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 886 zł brakuje
11%
Chcemy rozwijać Pogadanki, które z Agnieszką Stein wspierają w ogarnianiu rodzicielstwa i człowieczeństwa od 2018.
Ludzie do współpracy
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 886 zł brakuje
11%
Nie wyobrażam sobie realizacji moich wszystkich pomysłów w pojedynkę. Dziewczyny, dzięki którym pomysły nabierają rzeczywistych kształtów, to bezcenny zasób. Ich praca jest namacalna i wymierna: odszumiony i zmontowany materiał, zredagowany opis, wyłowione cytaty, comiesięczny nastrojnik. Lubię przelewać im pieniądze za ich wkład w szerzenie szczęścia po świecie.
Kamperem pełnym empatii przez świat
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 7 886 zł brakuje
1%
To moja wyprawa marzeń - żeby włóczyć się kamperem po świecie i na swoim szlaku organizować spotkania, w czasie których rozmawiać będziemy o budującej komunikacji, potrzebach, szczęściu i jak to jest, że Szczęście to każdy z nas, także wtedy, gdy doświadcza trudności.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Włodarska o Szczęściu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra wielguszewska
Aleksandra wielguszewska
66 zł
Anonimowy patron
12 zł
Barbara Kulesza-Gulczyńska
Barbara Kulesza-Gulczyńska
36 zł
Małgorzata Czarny
Małgorzata Czarny
66 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.