Pan KuBaka

W Patronite od 20.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1431

Liczba Patronów: 1252

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
190 miesięcznie
7 735 łącznie
Papież Nintendo w Polsce, ewangelista dobrych gier, powracający mistrz platformówek.

O Autorze

Kim jestem, co robię?

Papież Nintendo w Polsce, ten który Cię namówi na Switcha i przejdzie za Ciebie straszne gry. Na YouTube działam od ponad 5 lat i nie zamierzam przestać! Skupiam się głównie na Nintendo ale staram się też pokazywać gry z innych konsol jak najczęściej.

Na moim kanale znajdziesz recenzje sprzętu, regularne streamy z gier (zawsze w poniedziałek i piątek o 20:00) ale przede wszystkim moją najnowszą serię - Nienawidzę Poniedziałków, w której zbieram najważniejsze wydarzenia ze świata gier, pokazuje co nowego wpadło do kolekcji dzięki Waszemu wsparciu oraz czytam najlepsze komentarze. W każdy piątek wieczorem zabieram Was w piękny rejs po odmętach szaleństwa i strachu w nowej serii Straszaki KuBaki

W planach mam powrót do recenzowania gier oraz jeszcze kilka innych, niezapowiedzianych serii. Chcesz się o nich dowiedzieć wcześniej i zobaczyć jak wygląda to od kuchni? Weprzyj mnie a nie pożałujesz!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Trener Baer
Trener Baer
Próg: 5 zł
Izabella Karlotta
Izabella Karlotta
Próg: 15 zł
Paulina Tomczyk
Paulina Tomczyk
Próg: 40 zł
Krzysztof Kozera
Krzysztof Kozera
Próg: 15 zł
Stary Pan Maciej
Stary Pan Maciej
Próg: 5 zł
Defomir
Defomir
Próg: 100 zł