paragrafwkieliszku.pl

W Patronite od 04.12.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1217

Liczba Patronów: 1298

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
330 miesięcznie
20 920 łącznie

COMIESIĘCZNY LIVE Z PARAGRAFEM

1 500 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

1 170 zł

brakuje

Liczba pytań, które od Was dostaję potwierdza, iż ilość rzetelnej wiedzy prawniczej w dziedzinie rynku alkoholi rzemieślniczych jest nieproporcjonalnie mała w stosunku do dynamicznego rozwoju Waszych przedsięwzięć w tym zakresie. Specjalnie dla Was powstał początkiem tego roku portal informacyjny - prawoalkoholowe.pl - gdzie znajdziecie odpowiedzi na najczęstsze pytania, które mi zadajecie lub zadać w mojej ocenie, możecie :P Idziemy jednak dalej!

Chciałbym abyśmy raz w miesiącu, mogli się spotykać na kanale YouTube prowadzonym przez paragrafa i w formie otwartego szkolenia mogli zapoznawać się z wybraną problematyką, pilnymi kwestiami nękającymi rynek i zwyczajnie odpowiadać na Wasze, zadawane na żywo, pytania. Nie wykluczam też, że jeśli się rozkręcimy spotkania takie mogą stać się częstsze ;)

Przygotowanie tego wymaga jednak pewnych zabiegów technicznych i jak zwykle, niepoliczalnej ilości czasu. Zapraszam do Wsparcia naszej wspólnej inicjatywy :)

POSZERZANIE HORYZONTÓW :)

3 500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

3 170 zł

brakuje

Paragrafwkieliszku.pl jest z Wami od blisko 5 lat. Od tego czasu udało się przygotować dla Was już prawie 200 wpisów, poświęconych codziennym problemom związanym z handlem, produkcją a także konsumpcją napojów alkoholowych i rozwiązać wiele problemów oraz wątpliwości, przed jakimi stają codziennie producenci, importerzy czy restauratorzy.

Patrząc wstecz na wykonaną dotąd pracę, muszę jednak przyznać, iż tylko jeden obszar alkoholowego rynku był mi zawsze szczególnie bliski. Polskie wino zajmuje w moim życiu wyjątkowe miejsce co znajduje odzwierciedlenie w blogowych wpisach. Także wsparcie dla heroicznych niekiedy wysiłków pionierów polskiego winiarstwa było dla mnie szczególnie ważne.

Coraz częściej dostaję od Was jednak pytania o nalewki, cydry, miody pitne czy whisky - napoje, które bardzo cenię, których świat staram się poznawać i eksplorować, przy produkcji i sprzedaży których Wam doradzam, które wreszcie z przyjemnością konsumuję a nawet popełniam, domowym sposobem, w wolnych chwilach :)

Choć staram się pisać o najciekawszych wątkach i problemach wszystkich rynków alkoholowych, przyznaję, że mogłem Was, cydrowników, miodosytników, nalewkarzy czy gorzelników nieco zaniedbać :) Mój kolejny cel to zatem eksploracja nowych dziedzin alkoholowego rynku i regularne dzielenie się z Wami swoimi przemyśleniami, w moich blogowych wpisach.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof  Jarociński
Krzysztof Jarociński
Próg: 30 zł
Winnica Cassiopeia
Winnica Cassiopeia
Próg: 30 zł
Winnica Magdalena
Winnica Magdalena
Próg: 50 zł
Adam Czaplewski
Adam Czaplewski
Próg: 50 zł
Małgorzata Piwowarczyk
Małgorzata Piwowarczyk
Próg: 10 zł