Jeszcze więcej KREACJI: medytacje, filmy, książki, audiobooki

24 888 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

24 888 zł

brakuje

Kochani, zapraszam do nowego spontanicznego PROJEKTU, który być może otworzy większe przestrzenie i możliwości dla moich działań dla Was.

OBFITOŚĆ jest dla mnie po prostu PRZEPŁYWEM ENERGII i jeśli poczujecie chęć wzięcia udziału w tej wymianie, będę się cieszyła z takiego odzewu.

Wasze Dary, będę wykorzystywała na wydawanie większej ilości książek, nagrywanie audiobooków, tworzenie profesjonalnych filmów z zagadnieniami, którymi się zajmuję. Na tłumaczenia książek na Język Angielski i tworzenie również audiobooków. Są to duże inwestycje, ale chciałabym, aby cały Świat, miał możliwość posłuchania tych przekazów. Zakupię jeszcze lepszy wspaniały sprzęt, stworzę nową platformę i będę organizowała zjazdy otwarte w Polsce oraz spotkania online dla Patronatów.

Z góry dziękuję za współtworzenie ze mną tych POTENCJAŁÓW pełnych pięknej KREACJI.
W różnych opcjach dla Patronatów przygotuję regularny udział w Satsangach, wykładach, Detoxach, będą także prezenty w postaci eBooków.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)