1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

"Król"

W historii Polski najwyższy niezależny tytuł, jaki można było zdobyć. Zwieńczenie drogi politycznej wielu władców, szczególnie w dobie, gdy króla wybierano w drodze elekcji.

🤝 Królewskie Wsparcie to wielki wkład w rozwój mojego Projektu i znaczne zwiększenie jego niezależności. Niejeden Król był też Mecenasem artystów, tak jak Ty staniesz się Mecenasem Historycznego Topu.

Na Króla czekają nagrody z poprzednich progów oraz:

✅ I. Elektroniczna wersja mojej książki pt. "Gods and Goddesses of Ancient Egypt - Major Deities of Egyptian Mythology" warta 10$ na życzenie.

✅ II. Wymienienie Twojego imienia i nazwiska bądź ksywki w opisie filmów opublikowanych w czasie, gdy byłeś Mecenasem.

✅ III. Przy Wsparciu powyżej 3 miesięcy wyślę Ci paczkę z imiennym listem z podziękowaniami oraz wybraną przeze mnie książką historyczną z dedykacją

avatar

Nowy użytkownik

Historyczny Top

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.