1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

13 zł miesięcznie

MASZ WPŁYW!

Hohoho :) To oznacza, że dla Ciebie 13 to również szczęśliwa liczba. Wiesz, że szczęścia chodzą parami? A ja właśnie będę potrzebował pary i to nie jednej (bez skojarzeń). Przed nami możliwe, że trudne decyzje do kogo i w jakiej kolejności pojechać aby nagrać kolejne odcinki LurvigINSPIRACJE, dlatego spodziewaj się ode mnie wiadomości z ankietą w której będę Cię prosił o Twoją opinię.

Jednocześnie jako aktywnie zaangażowana osoba w LurvigINSPIRACJE byłoby wspaniale jeśli podeślesz do mnie kontakt do kogoś kogo uważasz, że warto pokazać na kanale. W tym celu stworzyłem specjalny formularz https://forms.gle/6hfwv76WL1qRfcLj7

Wszystkie osoby z tego progu zostaną wymienione w opisie pod nowo publikowanymi odcinkami a te, które bardziej się zaangażują zostaną osobiście przeze mnie wymienione pod koniec filmu w który się zaangażowały.

123 zł miesięcznie

JAZDA BEZ TRZYMANKI!

Do odważnych świat należy! Dlatego dla tych osób, które zdecydują się wesprzeć moje szaleństwo kwotą 123 zł dorzucam coś niezapomnianego ..... a mianowicie przejażdżkę moim zielonych Cackiem. Jeśli jeszcze nie wiesz co to jest Cacko to przeczytaj wizytówkę. Jak tylko będę w okolicy nagrywał odcinek do LurvigINSPIRACJE to spodziewaj się, że pewnego dnia usłyszysz pod Twoim oknem specyficzny klakson. Możesz zabrać ze sobą dwójkę przyjaciół. Do Malucha ponoć zmieści się więcej ale nie będziemy ryzykować :)

Ponieważ podnosisz stawkę i wspierasz mnie aż kwotą 123 zł to ja obiecuję, że jak tylko rozpocznie życie cykl LurvigINSPIRACJE stworzę dla Ciebie InspirującyBON na 10% zniżki na produkty wykonywane przez osoby prezentujące się na tej playliście oraz u moich partnerów.* Początkowo taki bon otrzymasz raz na kwartał a potem jak cała sprawa się rozkręci to nie wykluczam, iż będzie to co miesiąc :)

*Partner: sklepy, firmy i osoby sprzedające rękodzieło artystyczne oraz ręcznie robione produkty wyposażenia wnętrz.

456 zł miesięcznie

COŚ SPECJALNEGO!

Widzę, że nie odpuszczasz :) Bardzo mnie to cieszy. To oznacza, że moje szaleństwo dopadło również Ciebie. Hahaha. Jeśli zdecydujesz się na ten próg to jak tylko rozpocznę nagrania LurvigINSPIRACJE to raz na kwartał dostaniesz specjalny prezent z gadżetami bohaterów i bohaterek moich filmików. A ponieważ będzie to ręczna robota to oznacza, że będą to zapewne niepowtarzalne i unikatowe przedmioty. zrobione specjalnie dla Ciebie.

Skoro wspierasz mnie aż kwotą 456 zł to ja obiecuję, że jak tylko rozpocznie życie cykl LurvigINSPIRACJE stworzę dla Ciebie InspirującyBON na 15% zniżki na produkty wykonywane przez osoby prezentujące się na tej playliście oraz u moich partnerów.* Początkowo taki bon otrzymasz raz na kwartał a potem jak cała sprawa się rozkręci to nie wykluczam, iż będzie to co miesiąc :)

*Partner: sklepy, firmy i osoby sprzedające rękodzieło artystyczne oraz ręcznie robione produkty wyposażenia wnętrz.

789 zł miesięcznie

BANK ZOSTAŁ ROZBITY!

Człowieku! To istne szaleństwo. Dziękuję, że we mnie wierzysz i wierzysz w to, że Tworzenie dobra to wspólna sprawa. Jeśli zainteresował Cię ten próg to oznacza, że nie chodzi Ci o pieniądze i dobra materialne, tylko cenisz ciekawe inicjatywy i uważasz, że warto wspierać zdolnych ludzi i nie chodzi tutaj o mnie tylko o tych których pragnę zaprezentować na playliście LurvigINSPIRACJE.

W tym wypadku dodatkowo do tego wszystkiego co oferuję w niższych progach dorzucam zaproszenie na kolację w ciekawe miejsce dla Ciebie i dwójki Twoich przyjaciół.

Ponadto jeśli wyrazisz taką chęć to chciałbym z Tobą przeprowadzić rozmowę/wywiad, który zostanie opublikowany na moim kanale. Kto wie... być może w ten sposób rozpoczniemy kolejny cykl filmów ... hmm.... LurvigOSOBOWOŚCI? Co sądzisz? Oczywiście przyjadę po Ciebie/Was moim zielonym Cackiem :) 

avatar

Nowy użytkownik

Lurvig Design

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.