W Patronite od 17.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 319

Liczba Patronów: 380

Zostań Patronem
Kup na prezent
50 patronów
1 895 miesięcznie
31 010 łącznie

Walczymy, by istnieć

30 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

28 105 zł

brakuje

W czasach, w których liberalny przekaz dominuje w telewizji, brakuje popularnego medium, oferującego widzom prawy, konserwatywny i tradycyjny punkt widzenia. Polscy katolicy potrzebują własnej telewizji - broniącej wartości, nie wchodzącej w polityczne ani biznesowe romanse, nie zważającej na poprawność polityczną i tworzoną przez ludzi, którzy bardziej kochają Pana Boga i Polskę, niż własny święty spokój.

My wiemy jak ją stworzyć! Potrzebujemy jedynie Twojej pomocy. Nasza działalność nie będzie finansowana przez żadne dotacje i inne zewnętrzne źródła. Chcemy działać przede wszystkim dla Ciebie! Zostań naszym patronem!

Istniejemy, by walczyć

65 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

63 105 zł

brakuje

Od samego początku swojego istnienia Portal PCh24.pl był, jest i będzie bastionem chroniącym wiarę katolicką i polskość przed progresywno-liberalną nawałnicą, która za nic ma nasze tradycje, obyczaje i moralność. Twoje wsparcie pozwoli nam burzyć mury lewicowej nowomowy i aberracji w życiu kościelnym, społecznym, politycznym i gospodarczym. Nasi dziennikarze, reporterzy i filmowcy zawsze będą tam, gdzie dzieją się ważne sprawy dla Kościoła, Polski i całego świata.

Dzięki Twojemu wsparciu przechodzimy do kontrofensywy! Dzięki niemu możemy prowadzić w Polsce katolicką kontrrewolucję! Razem możemy dokonać naprawdę wiele. Tej siły już nie powstrzymają!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Krzysztof Szyprowski
Krzysztof Szyprowski
Próg: 15 zł
Marek Kornicki
Marek Kornicki
Próg: 75 zł
Anna  Bandurska
Anna Bandurska
Próg: 30 zł
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł