W Patronite od 17.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 346

Liczba Patronów: 420

Zostań Patronem
Kup na prezent
46 patronów
1 790 miesięcznie
35 195 łącznie
Portal PCh24.pl oraz nasza telewizja internetowa PCh24TV od lat cieszą się uznaniem polskich katolików, konserwatystów i patriotów, dla których ukazywanie prawdy i walka o Boży porządek stanowią podstawę życia społecznego.

O Autorze

PCh24TV jest odpowiedzią na trwający od lat deficyt Prawdy, Dobra i Piękna oraz źródłem informacji i komentarzy niedostępnych nigdzie indziej w polskojęzycznym Internecie.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Łukasz Nowakowski
Łukasz Nowakowski
Próg: 15 zł
Maćko Maciejunio
Maćko Maciejunio
Próg: 15 zł
Łukasz Pawlak
Łukasz Pawlak
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 90 zł