Pcham Do Przodu

W Patronite od 25.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2633

Liczba Patronów: 2335

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
10 łącznie
PODRÓŻUJĄC PRZEZ ŚWIAT, UCZĘ SIĘ ŻYĆ NA NOWO Marzyliście kiedyś o tym, żeby rzucić wszystko i ruszyć w świat? Ja też! W moim życiu było wiele sukcesów i wiele upadków, ale po rodzinnej tragedii, postanowiłam rzucić przysłowiowe wszystko i ruszyć w nieznane.

O Autorze

Jestem szczęściarą i jestem pechowcem. Jestem zwyczajna i niezwykła zarazem. Jednego dnia silna, drugiego dnia słaba. Nieustannie upadam i podnoszę się. Byłam biedna i byłam bogata, ale zawsze wbrew przeciwnościom losu jestem niepoprawną optymistką i pcham do przodu..

Ludzie mi zawsze mówią, że mam szczęście. Wiele osób zazdrości, inni patrzą z podziwem, a ja uważam, że to nic wielkiego. 

W tak zwanym szczycie kariery, nagle trach, tragedia i świat staje w miejscu… Już nic, nigdy nie będzie takie same. Twoje cele przestają być ważne, całe życie staje się bez sensu. Ale trzeba żyć, bo życie toczy się dalej. Jak więc odnaleźć cel, chęć do życia…

Szybka decyzja, sprzedaż domu, koniec z pracą. Czas na zmiany. Czas na nowe życie. Przerobiony samochód staje się naszym domem. Już nie ma luksusów, ale jest dobrze. Wyjątkowo dobrze! Podróżujemy przez świat bez planu, bez terminów i napięcia.

Piszę bloga, wrzucam filmy na YouTube. Chcę inspirować ludzi, chcę pokazać, że można. Można dźwignąć się z gruzów. Nabrać dystansu, nabrać siły. Złapać wiatr w skrzydła i szybować jak ptak. Być twardym jak drzewo, uginać się w czasie wichury, ale nie dać się złamać.

 

Chciałabym rozwijać moją stronę i kanał YouTube, dlatego zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe. Do tworzenia treści potrzebuję sprzętu, który nie jest tani i niestety czasem trzeba wymienić na lepszy model. Do tego dochodzą koszta prowadzenia bloga, internet, subskrypcje programów, których używam do obróbki zdjęć i filmów, licencje oraz inne mniejsze i większe wydatki. 

No i najważniejsze podróżowanie!!!
To, jak daleko za-pcham do przodu, zależy od Waszego wsparcia.

http://pchamdoprzodu.pl/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł