Krzysztof Petek

W Patronite od 30.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2223

Liczba Patronów: 2372

Zostań Patronem
1 patron
25 miesięcznie
455 łącznie

Rozwój kanału YouTube

1 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 475 zł

brakuje

Opowiadanie o niezwykłych przygodach nie jest dla mnie trudne. Ale chcę Wam je pokazywać regularnie, pragnę, abyście posmakowali potraw z Kamczatki, zwietrzyli zapach dżungli i dotknęli kamieni, z których zbudowany był zamek Drakuli. By to osiągnąć, trzeba pewne działania sfinansować.
Dziś nadaję dla Was z poddasza, nagrywając na smartfon. Wielu filmów nie mogę przetworzyć tak, jak chciałbym, byście je zobaczyli. Nagrywam też i montuję podcasty - w ramach możliwości laptopa. Będę też w ramach tej kwoty mógł zapraszać ciekawych ludzi z branży podróżniczej. Zobaczycie, jaki będzie efekt!

Zakup kamery i sprzętu audio

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 975 zł

brakuje

Nadaję dla Was, kręcąc smartfonem. Zdaję sobie jednak sprawę, że trzeba o wiele lepszego sprzętu, by móc spojrzeć Wam naprawdę w oczy.
Jeśli uda się zebrać pięć tysięcy - kupię kamerę, która będzie i studyjną, i przenośną. Jeśli więcej - jakość na pewno skoczy do nieba!
Podobnie będzie z dźwiękiem, gdy kupię odpowiedni sprzęt rejestrujący, co pozwoli urozmaicić podcasty.

Podróże z kamerą i mikrofonem

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 975 zł

brakuje

Aby ze sprzętem dostać się w miejsca, które nie każdemu turyście są pisane, nie wystarczy być instruktorem survivalu, mieć za sobą szkolenia jaskiniowe, wspinaczkowe, prowadzić samochody terenowe czy samoloty. Czasem po prostu trzeba mieć gotówkę, która pozwoli dotrzeć w punkty na globie, które chcę Wam pokazać. Dla Was zbadać. A potem, gdy zostaną oswojone - zabrać Was tam!

Urządzenie studia

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 975 zł

brakuje

Wiem, że na studio youtuberzy potrafią wydać i ponad sto tysięcy. Mnie jednak, jako staremu radiowcowi, wystarczy piętnaście. Najważniejsze jest wytłumienie i wygłuszenie pomieszczenia. I trochę dodatkowego sprzętu audio-video i oświetlenia. Reszta to dodatki.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Małgorzata Petek
Małgorzata Petek
Próg: 25 zł