piesapol podstawowy

450 zł

miesięcznie

75%

osiągnięto

112 zł

brakuje

Pieniążki pozwolą nam na opłacenie biletów kolejowych oraz busowych potrzebnych, by znaleźć się w miejscach piesapol oddalonych od naszego domu. Moglibyśmy także opłacić taksówki do przewozu sprzętu i bagażu oraz ewentualne noclegi w tych miejscach. Za dojazdy (3 osoby, w 2 strony) wychodzi nam średnio 3 stówy za edycję, a nocleg w hostelu kosztowałby nas pewnie około 150 zł.

piesapol profesjonalny

600 zł

miesięcznie

56%

osiągnięto

262 zł

brakuje

Pieniążki pozwolą nam na opłacenie druku plakatów, naklejek oraz innych gadżetów okołopiesapolowych. Za te rzeczy płacimy 100-150 zł na edycję (dopłacamy z własnej kieszeni, jeśli brakuje środków z patronite).

piesapol niesamowity

700 zł

miesięcznie

48%

osiągnięto

362 zł

brakuje

Pieniążki pozwolą nam na zakup nowego sprzętu piesapol takiego jak własna dymiarka, lasery i inne bajery oraz licencji na oprogramowania do obrazu i dźwięku. Nad tymi zakupami będziemy czasem debatować w naszej grupie dla patronów. Dodatkowo, będziemy mogli pokrywać koszty gości, którzy grają u nas charytatywnie, ale wciąż potrzebują jakichś środków, np na dojazd.

piesapol najedzony

1 069 zł

miesięcznie

31%

osiągnięto

731 zł

brakuje

Nadprogramowe środki posłużą nam jako dodatkowe źródło utrzymania (na świeże bułki, itd.), gdy jeszcze częściej niż teraz będziemy rezygnować z aktywności zarobkowych na rzecz przygotowywania kolejnych eventów i atrakcji. Będziemy mieli jeszcze więcej czasu na rozwój piesapol, w tym rozmowy z klubami, zapraszanie gościnnych artystów, kontakty z fundacjami i markami, które mogłyby wesprzeć zbiórki, itp.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni