Avatar użytkownika

PIESEK WARSZAWSKI

21
patronów
260 
miesięcznie
30 500 
łącznie
21
patronów
260 zł 30 500 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
"ŁAPA!"

Każdy smaczek jest na wagę schrupania, a każdy Patron ma prawo widzieć więcej smaczków z życia piesków warszawskich. Dlatego już teraz zapraszamy Cię na specjalne, prywatne konto na Instagramie, w którym zobaczysz niepublikowane materiały i zakulisowe życie z naszego projektu oraz podziękujemy Ci osobiście na naszym Instagram Stories.
5 zł to jak przybicie nam piątki za to co robimy! Dzięki!

10 zł miesięcznie
"SIAD!"

Wierzysz w nasz sukces! Chcemy Ci podziękować i zrobimy to machając do Ciebie ze specjalnego wideo. Usiądźcie wygodnie i posłuchajcie!
15 zł miesięcznie
"SMACZKA?"

Dzięki za jeszcze większe wsparcie. W nagrodę zapraszamy Cię do naszej prywatnej grupy na Facebooku, gdzie będziemy mogli porozmawiać i pokazać Ci jeszcze więcej niepublikowanych zdjęć. Na własne oczy zobaczysz m.in. ile smaczków musi zostać zjedzonych, by powstał jeden portret.
Za 15 zł kupimy wysokiej jakości chrupki dla naszych modeli. Inaczej mówiąc - wybierając ten próg, zapewniasz catering podczas sesji!
25 zł miesięcznie
"DOOOBRY!" "DOOOBRA!"

Możemy kupić więcej smaczków. Kto by nie chciał więcej smaczków? Ten próg daje Ci również nagrody z poprzednich progów, a Ty dajesz nam znać, że nasz projekt jest dla Ciebie czymś wyjątkowym, tak samo mocno jak podwójna dawka smaczków dla Fafików!
50 zł miesięcznie
"DO MNIE!"

Bardzo nas lubisz i wierzysz w to co robimy! Za Twój ogromny wkład w nasz rozwój i naszą przyszłość, chcemy przekazać Ci symboliczny Certyfikat Patrona.
Naturalnie masz również dostęp do nagród z pozostałych progów, a wszystkie pieski dowiedzą się, że jesteś naszym patronem
100 zł miesięcznie
"SPACEREK?!"

100 zł dla nas to jak 100 piłeczek dla Twojego psa. Wiemy, że Ci na nas mocno zależy. Za tę wpłatę staniesz się współtwórcą projektu - zabierzemy Ciebie i Twojego pupila do kawiarni, pizzerii lub na falafelki i wspólnie przygotujemy materiał do cyklu #piesekwarszawskinamieście.
Idziesz w to?
500 zł miesięcznie
"ZOSTAŃ!"

Szczekamy ze zdumienia! Z Twoim patronatem jesteśmy bardzo blisko naszego celu. Dziękujemy za Twoją hojność! Ten próg nie ma specjalnej nagrody, bo jeżeli chcesz przeznaczyć tak dużą kwotę na nasz rozwój, to po prostu jesteś jednym z nas!
Tak czy inaczej otrzymasz nagrody z poprzednich progów, a wszystkie pieski dowiedzą się, że jesteś naszym patronem (z grubszym portfelem)!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora PIESEK WARSZAWSKI w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Portretuję psy Warszawy. Opowiadam ich historie. #piesekwarszawski

Piesek Warszawski to projekt fotograficzny, który stworzyłam z miłości do czworonogów. Psy to bardzo ważna część naszego życia. Są naszą rodziną, naszymi przyjaciółmi i sąsiadami. Inne czekają pod sklepem lub patrzą na nas z okienka.

Robię zdjęcia wszystkim psom mieszkającym w Warszawie - zarówno tym, które mają domy, jak i tym przebywającym w schronisku na Paluchu czy domach tymczasowych. Efekty mojej pracy można śledzić na Instagramie @piesekwarszawski, na którym jest już z nami ponad 28,6 tys. osób!

 

Piesek Warszawski to również serwis internetowy piesekwarszawski.pl dedykowany fanom psów ze stolicy, ale nie tylko. Opowiadamy tam psie historie, pokazujemy gdzie wypić kawę w towarzystwie swojego pupila oraz polecamy literaturę, w której bohaterami są nasi czworonożni przyjaciele. Jesteśmy wszędzie tam gdzie mile widziane są psy. Odwiedzamy z psami ulubione bary mleczne, pizzerie i galerie. Wiemy również, gdzie zjesz najlepszy ramen ze swoim sierściuchem.

Wstajemy o szóstej rano, żeby zobaczyć jak wygląda trening psów z Cywilnej Grupy Poszukiwawczej. Odwiedzamy schronisko na Paluchu, by zrobić zdjęcia pieskom i pomóc im znaleźć dom. Przyglądamy się pracy psów i ich opiekunów na Lotnisku Chopina w Warszawie. Wiele więcej przed nami!

 

 

 

Jak działa Piesek Warszawski?

Ja mam aparat, Wy macie pieska. Spotykamy się. To tak w wielkim skrócie. A w rzeczywistości bywa to mniej lub bardziej skomplikowane, ponieważ musimy się na to spotkanie umówić. Zwykle przez Instagram lub nasz profil na Facebooku. Bywało też, że spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy, bo zaczepiałam Waszego psa.

Jeżeli wybieramy pierwszy schemat, to w dniu gdy mamy umówione spotkania, wstaję rano, sprawdzam czy na pewno mam naładowane baterie do aparatu i sformatowaną kartę. Od 10:00 do 14:00 jestem w umówionym miejscu. Zwykle jest to warszawskie Pole Mokotowskie, ale spotykaliśmy się również w wielu innych miejscach. Przychodzą pierwsze pieski i ich ludzie. Robimy zdjęcia, które możecie obejrzeć na Instagramie, Facebooku i naszej stronie internetowej.

 

 

Ile to kosztuje?

ZA DARMO to jest! Wiele razy na twarzach naszych gości (tym razem mówię o ludziach) widać było zdziwienie, gdy dowiadywali się, że nie muszą nic płacić, a jedyne co muszą to czekać na publikację zdjęć. Teraz każdy będzie mógł nas wesprzeć finansowo, byśmy mogli się rozwijać i działać na jeszcze większą skalę, dlatego pojawiliśmy się na Patronite.

 

 

 

Ile jest piesków warszawskich?

Wciąż liczymy i pewnie nigdy nie poznamy dokładnej liczby. Przed moim obiektywem zapozowało, zaszczekało i zamerdało ogonem już ponad 1000 psów! Choć to nie Pokémony, chciałabym złapać je wszystkie.

Powiedz o nas swoim znajomym - chętnie się z nimi spotkamy i sportretujemy ich czworonoga!

 

 

 

Czas to piesek!

Poświęcamy dużo prywatnego czasu na nasz projekt, musimy do Was przyjechać, dotrzeć do schroniska czy innych miejsc gdzie są pieski. Robimy to z radością i chcielibyśmy robić to szybciej i częściej, stąd nasza obecność na Patronite.

 

 

 

Co dalej?

Co raz częściej dostajemy pytania: kiedy piesek poznański?, kiedy piesek wrocławski? oraz jęki zawodu: szkoda, że jestem z Kalisza, chciałabym mieszkać w Warszawie.

Piesek Warszawski z nazwy pozostanie warszawski, ale my chcemy ruszyć w Polskę. Mamy już na to plan, a Wy możecie nam w tym pomóc, wspierając nas finansowo, umożliwiając tym samym nasze podróże. Wkrótce ruszamy pełną parą z naszym kanałem na YouTube, będziecie mogli zobaczyć od kuchni jak pracuje Piesek Warszawski.

 

 

 

Po co nam Patroni?

Pomożecie nam w codziennym funkcjonowaniu i dalszym rozwoju. Na co dokładnie przeznaczymy pieniądze otrzymane od Patronów?

 1. Utrzymanie serwera i domeny piesekwarszawski.pl
   
 2. Podróże lokalne i globalne (bilety komunikacji miejskiej i kolejowe, by dotrzeć dalej niż Mokotów i Białołęka).
   
 3. Smaczki dla spotykanych piesków. Nie oszukujmy się, zdjęcia same się nie zrobią!
   
 4. Nasze cele na Patronite, a jest ich kilka. Będziemy zbierać na sprzęt fotograficzny i komputerowy, by tworzyć jeszcze bardziej profesjonalne treści!
   
 5. Potrzebujemy Was również po to, by czuć, że to co robimy ma sens!

 


 

 

 

Cele Autora

Nowy aparat fotograficzny lub laptop!
 • 10 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Naszym głównym celem jest rozwój, dlatego chcemy fotografować pieski warszawskie jeszcze lepszym aparatem i nie martwić się, że ten który mamy nam się zepsuje. Naszym marzeniem jest pracować z aparatem Sony A7 III z jasnym obiektywem 35mm, który swoją uniwersalnością umożliwi nam fotografowanie i nagrywanie filmów w najwyższej jakości. Dodatkowo aparat ten posiada system Real-time Animal Eye AF, który jest największym atutem w naszej pracy, gdyż pozwala rozpoznać oko pieska i śledzić je w trakcie wykonywania portretu i nagrywania materiałów wideo.

Jeżeli jednak nasze aparaty wciąż będą dawały radę ze zdjęciami i plikami wideo, to zdecydujemy się na zakup laptopa, który zapewni nam dogodną pracę z fotografią i edycją wideo.

To nasze najważniejsze cele!
Nowy aparat, który widzi psie oko!
 • 25 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Udało się zrealizować nasz pierwszy cel - mamy szybkiego laptopa! Teraz czas na kolejne wyzwanie! Nasz stary aparat powoli przechodzi na zasłużoną emeryturę... Słabo już widzi, nie wie co to 4K i trochę straszy pieski swoimi gabarytami. Możecie sprawić, że przyszłe pieskowarszawskie portrety zostaną wykonane z jeszcze większą precyzją. Nasze fotograficzne marzenie widzi oko psa nawet w biegu! Jest na co zbierać, jest też co wspierać - bądźcie w tym z nami!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora PIESEK WARSZAWSKI już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marta Imbiorkiewicz
Marta Imbiorkiewicz
5 zł
pjesluna
pjesluna
5 zł
Maria Pożoga
Maria Pożoga
15 zł
K A
K A
15 zł
Aleksandra Morzyńska
Aleksandra Morzyńska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.