Avatar użytkownika

Piwna Kompania - Podróże przy dobrym piwie

1
patron
29 
miesięcznie
1 335 
łącznie
1
patron
29 zł 1 335 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Pakiet 1: Dziękuje! Oficjalnie dołączasz do grona Patronów kanału Piwna Kompania. Twoje imię i nazwisko (jeśli tego sobie życzysz) zostanie dodane do napisów końcowych w materiale oraz wypisane na stronie poświęconej Patronite na blogu. Piątka!
12 zł miesięcznie
Pakiet 1 + Pakiet 2: Jest moc, dzięki! Dostaniesz zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku dla Patronów dla których zamierzam robić transmisje Live , Q&A, a także wrzucać posty o ciekawych propozycjach podróżniczych. Grupa ma być centrum wymiany myśli, pomysłów, doradztwa o piwowarstwie domowym czy o podróżach.
29 zł miesięcznie
Wybierz 29 zł
24 dostępne miejsca
Pakiet 1 + Pakiet 2 + Pakiet 3: Bosko, dzięki piękne! Jeżeli wyrazisz zainteresowanie wycieczką po Polsce pomogę Ci zaplanować weekendową wycieczkę lub jeśli będziesz potrzebował pomocy przy układaniu receptury domowego piwa/pomocy przy warzeniu takową otrzymasz za pośrednictwem drogi mailowej.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Piwna Kompania - Podróże przy dobrym piwie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kanał o podróżach bliskich i dalekich, o piwie rzemieślniczym i piwowarstwie domowym - podróże, dobre piwo , jedzenie to składniki mogące zgotować naprawdę świetny wyjazd.

Cześć, miło mi, że tu zaglądasz! 

Pozwól, że krótko się przedstawię, opowiem co robię i gdzie można mnie zobaczyć. 

Nazywam się Jan Pasiński i jestem wielkim fanem podróży, piwa rzemieślniczego, piwowarstwa domowego, ale także odkąd pamiętam interesuję się historią, geografią, wydarzeniami życia codziennego w Polsce i na świecie, a także masą innych drobiazgów, o których mógłbym pisać dłużej, ale obiecałem, że będzie to krótkie wejście! 

Trzy pierwsze pasje są ze sobą mocno związane, właściwie to istnieją i egzystują w moim życiu równolegle i o tym właśnie jest mój kanał na YouTube:

 

I jak podobało Ci się? Już wiesz o czym pisałem wyżej?

Pewnie nachodzi Cię teraz myśl po co konkretnie zawitałem na Patronite, tak więc spieszę ze szczegółami.

Kanał na YouTube, a także blog o piwie, od którego moja zabawa się zaczęła jest moją wielką pasją. Chcę podnosić jakość filmów i finalnie gotowych produktów jakim są filmy z podróży, warzenia czy recenzje. Pierwszym takim krokiem wykonanym przeze mnie jakiś czas temu był zakup gimbala do aparatu w celu poprawy ujęć, vlogów kręconych z ręki by obraz był stabilniejszy, bardziej płynny. Drugim krokiem był zakup drona - choć na razie dłużej leżał w ,,hangarze" z powodów technicznych mam nadzieję, że w filmach na wiosnę wreszcie uda mi się wprowadzić upragnione ujęcia z góry. W roku 2021 chciałbym zwiększyć ilość materiałów nagrywanych z podróży, planuje weekendowe wycieczki po Polsce lub blisko naszych granic, a także przy okazji odkryć piwną historię danych regionów poprzez np. odwiedziny w browarach. 

Można powiedzieć, że jestem miłośnikiem podróży wpatrzonym w Google Maps, który przy okazji szuka w danej okolicy ciekawego piwnego miejsca np. browaru czy restauracji z browarem. Zobacz mój materiał z zeszłego roku z Karkonoszy byś zrozumiał/-a o czym piszę:

 

Byłeś/byłaś kiedyś w Karkonoszach? Zachęciłem może do odwiedzin? 

Myślę, że po wcześniejszym opisie, a także dwóch filmach już rozumiesz co mam na myśli - wynajdywanie ciekawych miejsc, opowiadanie o nich, zachęcanie do odwiedzin to jest coś co mnie nęci. 

Chciałbym poprawiać jakość nagrań, docierać do większej ilości miejsc, by zachęcać do poznawania otaczającego nas świata, który nawet za rogiem potrafi być arcyciekawy. 

Dlatego potrzebuje Twojego wsparcia - jeśli zechcesz dołączyć na pokład Piwnej Kompanii będzie mi niezmiernie miło.

P.S Oczywiście zachęcam do subskrybowania kanału na YouTube czy na Instagramie ;)

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Cele Autora

Blisko i daleko
  • 2 000 zł
  • 665 zł brakuje
66%
Na co zostanie wydana zebrana kwota?
Na koszty związane z podróżami, bliskimi i dalekimi. W obecnej chwili mam zaplanowaną już listę miejsc do odwiedzin w mojej rodzimej Wielkopolsce, która wciąż dla wielu zostaję nieodkrytą i pomijaną krainą, a którą chciałbym pokazać.
Drugi region, który mam zaplanowany eksplorować, a lista miejsc, które zamierzam zobaczyć wypełniła się po brzegi to sąsiedni Dolny Śląsk posiadający wiele atrakcyjnych miejsc.
A dalekie destynacje?
Wszystko okaże się w czasie jak będzie wyglądać sytuacja z obostrzeniami i możliwością przekraczania granic, sytuację na pewno będę śledził na bieżąco by udało się gdzieś w tym roku wyjechać.

Dostałem od żony(!) nowy sprzęt do filmowania z ręki i zakupiłem drona by poprawić jakość ujęć i finalnie poprawić atrakcyjność materiałów.
Czy było warto?
Sądzę, że tak, ale przekonajcie się sami zostając ze mną na dłużej!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Piwna Kompania - Podróże przy dobrym piwie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Przemko Pasinski
Przemko Pasinski
29 zł
@kraftowe
@kraftowe
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.