Piwna Kompania - Podróże przy dobrym piwie

W Patronite od 28.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1470

Liczba Patronów: 1480

Zostań Patronem
3 patronów
73 miesięcznie
117 łącznie

Poprawienie jakości postprodukcji

1 350 zł

8%

osiągnięto

1 233 zł

brakuje

Chciałbym przejść na profesjonalny program do montowania filmów - Adobe Premiere Pro. Według cennika na stronie roczna subskrypcja, płatna co miesiąc kosztuje prawie 25 Euro - łącznie wychodzi 300 Euro. Chciałbym poprawić jakość postprodukcji, ale także w pełni wykorzystać jakość nagrywanych materiałów w 4k (Aparat oraz dron nagrywają w 4k) - finalny efekt ma być widoczny w materiałach na YouTube. Zebrana kwtoa da możliwość zakupu opłacenia rocznej subskrypcji programu i przedłuży mi życie przez brak nerwów w czasie produkcji na obecnym programie. Przygotowując się do sezonu kupuję komputer, który bez problemu udźwignie program i montaż - stąd konieczność posiadania porządnego programu!

Twój koszt to jedna kawa lub jedno kraftowe piwo w miesiącu, dla mnie możliwość rozwoju i spełniania pasji.

Zakup dodatkowej kamery i gimbala

2 400 zł

4%

osiągnięto

2 283 zł

brakuje

Chciałbym zakupić dodatkową kamerę i gimbala - wszystko w jednym urządzeniu czyli DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo. Jest to bardzo poręczna kamera, kieszonkowa jak wskazuje nazwa służąca głównie do nagrywania szybkich ujęć, wejść spontanicznych, co jest potrzebne zarówno przy warzeniu piwa i wszelkich czynnościach związanych z piwowarstwem domowym, ale także w podróżach gdzie poręczność i lekkość jest bardzo potrzebna.
Mój dotychczasowy sprzęt daje sobie radę, ale ma tą wadę, że jest duży i dosyć ciężki przez co ogranicza swobodę i pewną spontaniczność. Zakup tej wersji ułatwiłby mi kręcenie dodatkowych ujęć, zwiększyłby różnorodność materiałów dzięki kręceniu dodatkowych, nowych ujęć. I najważniejsze: WAŻY zaledwie 117 gramów! Bajka!

Twój koszt to jedna kawa lub jedno kraftowe piwo w miesiącu, dla mnie możliwość rozwoju i spełniania pasji.